Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Ой, цей токсикоз це катастрофа, нічого не допомагає взагалі. Поляна,боржомі і ще всякі води по черзі. Мятні цукерки ще гірше від них. Мятний чай теж. Грейфрут і цитрусові - дивитись на них неможу. Жоден спосіб з інтернету не допоміг. Таке враження що вмираю. Я незнаю як я маю це пережити. В мене жодної вагітності такого токсикозу не було.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Супер рецептів мабуть не існує, але при нудоті треба їсти дуже малими порціями і дуже часто. Бо коли ви з"їсте чогось забагато або просто нормальну порцію, воно падає в шлунок і починається нудота, потім для спасіння закидуєте ще щось і так по колу. Зауважила, що в кого слабе місце (не хворе) підшлункова, жовчний, печінка, шлунок, той більше мучиться з тою нудотою, тим більше при вагітності проходять дуже великі зміни і навантаження на організм.. Тому треба і підкорегувати харчування.
    Ще трохи і це все мине. Бажаю міцного здоров"я.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    @kykysia мене теж боржомі спасав, коли я трохи переборщувала з їжею. От, раз була відвела душу наївшись гамбургера з картоплею фрі і потім попкорном зашліфувала - пів ночі в туалеті з "білим другом" провела, другий раз коли вирішила напитись хіматурного "Ситро" - вночі думала що і вроджу і вмру, так мені зле було. То я щось була присіла на Боржомі десь на тиждень, і мене лікарка сварила що нільзя, що фу-фу-фу так робити )
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @LittleGirl мене тоже інколи на хімку різну тягне, хоч раз в кілька днів якоїсь чоколядки типу снікерс,натс чи шось того роду мушу зїсти))) кілька разів згрішила з чіпсами сухариками і горішками то більше і не тяне мене, так не добре було після того більше такого паскудства в себе не пхаю))) коротше не можу я похвалитись нормальним, правильним харчуванням, на жаль:girl_nea: їм корисості , але того не корисного тоже вистачає:girl_blush2:ше є такі мамаші тут "чемні" як я?:girl_impossible:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Я теж собі деколи таке щось дозволяю. Так щоб червяка заморити. Недавно кока-колу купила так мені її захотіллся що жах....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. phobika

    phobika Well-Known Member

    О, мені Кола дуже допомагала на початку вагітності. В мене токсикоз проявлявся лише шаленою печією. То від Коли печія вгасала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    ДЯКУЮ за наводку, попробую знайти на базарі, бо своїх нема !!!
    --- дописи об"єднано, 23 Лютий 2017 ---
    Я в суботу вже була така вимучена тошнотою, що попросила купити чоловіка ,видудлила цілу літру і до вечора відпустило.... але то не вихід, бо всеодно там купа хімії.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    я вже незнаю що в себе запхати щоб попустило. Ніби і їсти хочеться а що незнаю щоб хоч якось свою цю тошноту забрати. Сьогодні купила апельсиновий сік добре пішов ,але так поки пєш то добре а випив те саме. Короче незнаю коли це закінчиться.
    --- дописи об"єднано, 23 Лютий 2017 ---
    Ligymunka а який у Вас термін?
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    13-14 тиждень, я наразі втішаю себе що ще трошки і попустить ... нині пила каву і додала дві ложки кунжуту, то смакувала , бо я на таку погоду без кави бу-бу-бу і сплююююююю стоячи і сидячи.....
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а не пробували потрошки гризти звичайні сухарі - ванільні або з родзинками? пригадую, в мене перших півтора місяці була цілоденна нудота і блювота 3-4 рази, допомагало тільки сухарі гризти по маленькому шматочку, але постійно) з мене вже сміялися, але що зробиш...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Пробувала від сухарів теж вже нудить.Мені здається що я вже все перепробувала. Сьогодні ходила по магазині і думала що я маю купити і зїсти.
    --- дописи об"єднано, 23 Лютий 2017 ---
    Ой вже би мало попустити. Довго тримає.
    --- дописи об"єднано, 23 Лютий 2017 ---
    Дівчата а скажіть ще хто на якому терміні ставав на облік? Бо я попередні вагітності така чемна була 8-9 тижнів вже ставала,а зараз мені геть не хочеться з тими баночками носитися. Тай вобше мене та бюрократія напрягає.
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Є такі :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. fillette

    fillette Well-Known Member

    Мені допомагала трохи мінеральна вода з лимоном і м'ятою, лимонні кислі цукерки. Від боржомі було ще гірше. Коли потрібно було їхати в маршрутці, завжди мала м'ятну цукерку або жуйку. Мала токсикоз до 16 тижня, але в мене була цілодобова рвота. Бували дні, коли не могла з'їсти абсолютно нічого. Але то все проходить і навіть забувається.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @Lionela я теж чемна, стала на 12 тижні)) але мене не дуже ганяють бо все т-т-т в порядку, і я стою на обліку в районі а не у Львові, тому і менше ганяють...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. LittleGirl

    LittleGirl Active Member

    Я ставала на 13-14 тижні. В поліклініку ходжу часто :sad: Не сказала б що маю якісь такі проблеми, але завжди щось вилазить. То в 1 триместрі через низький тиск (90/60, а перед вагітністю був стандарт 115/80) головні болі страшні були, то гемоглобін низький і підняти не вдавалось (мала 106), то якась зараза в аналізі сечі, то була прихворіла - і мене до терапевта гнали, то малявка принципово на КТГ не хотіла подавати ознаків перебування в маминому животику ( :girl_cray: 3 рази я була на КТГ, аж останній раз вона вже напевне змилувалась наді мною і трохи поворушила своїми маленькими сильними ножками :girl_haha:. Але я ще трохи її перехитрила : за пів години до огляду зїла маленьку шоколадку цукерочку, і ходила без перестанку, тому коли лягла на ту кушетку - вона і заворушилась :girl_crazy:. Ну да, погана мать, а що зробиш? в 4те я не хотіла туди йти))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  17. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Мені ще рано в мене 8 тиждень ще балдію. Піду на 9-10 на узд а там подумаю коли ставати. Може й пізніше піду як все буде добре. Ше би той токсикоз пройшов.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Moza

    Moza Member

    Я стала на рблік в 15 тижнів, але потрібні вналізи і скринінг зробила як треба - на 12-му тижні. Та й з своїм лікарем була в постійному контакті. Але знаю що в державних поліклініках не люблять коли встають на облік після 12 тижня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Де саме в районі? Часом не в Городку стоїте на обліку? Розглядаю Городок як варіант для обліку, а інформації про лікарів до кого краще ставати, на жаль, не маю ...
     
  20. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    ні ,нажаль вам не допоможу, я не в Городку, а в Буську.
    --- дописи об"єднано, 24 Лютий 2017 ---
    бентежить мене одне питання.. коли то здають оті аналізи на торч-інфекції....боюсь я профукала той час(( щось моя лікарка мене не направляла на них... а вагітність ми так планували ніби, але до вагітності я не встигла здати...( по УЗД другому в 20 тижнів все в порядку, ніяких відхилень по розвитку не виявлено...то пишу,можливо воно зв'язано якось)
    варто хвилюватись мені??
     
    • мімімі мімімі x 1
  21. Lionela

    Lionela Well-Known Member

    Та ні не хвилюйтеся. Мені мій гінеколог казав їх взвгвлі нетреба здавати. Їх особливо потрібно коли були викидні або завмерлі вагітності.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2