Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Оця труба, що біля лічильника справа, пряма зверху вниз, що Ви її поличками біля плити хочете замаскувати. То на що вона? На газ, на воду? В будь-якому випадку її краще втопити в стіну і мати чистий не перекритий нічим фартук. І по вартості це 100% дешевше ніж замовляти туди полички.
    Ту трубу вбік від лічильника за антресолями не буде видно і так.
     
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    газова центральна по будинку.
     
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене взагалі всі верхні тумби відкриваються вверх, а нижні - шухляди (в т.ч. на смітник і на городину).
    Дуже зручно, якщо продумати розмір шухляд і шафок.
    В батьків є нижні тумби з дверцятами, то важко діставати те начиння, котре стоїть біля задньої стінки тумби. А якщо ще баняк-в баняк, то взагалі :suicide:
    Я тако до них приїду, хочу щось цікаве зготувати, як гляну, скільки всього тре перескладати, щоб дістати потрібну каструлю... то інколи закриваю ту тумбу і мої благі наміри так намірами і залишаються.:girl_blush2:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А-а-а, то треба питатися, може й не можна.
     
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    в мене то буде на колесиках виїжджати ))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Хотіла тобі в верхній кут подібне запропонувати. Можна на якісь горнята-фужери тримачі на механізмі, що обертається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    :girl_haha: мені на мої
    треба окрему шафку бо в мене їх дуже БАГАТО і
    Але за ідею дякую. Скажу татові!
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Точно не можна. Можна тільки ті "гнучкі відгалуження", що Ви вище писали, в короби і закрити, і то бажано ті ніші не замуровувати мертво, а зашити гіпсокартоном. Ще питання - чи газ вже прийнятий газовою службою. Бо вони дуже придираються навіть до дрібних моментів. Ми дочекалися завершення всіх газових моментів, а потім вже планували кухню. Але в нас в принципі ремонт був довго через фінансові питання, то і не спішили. А от сусіди, що швидко переїхали і щось там не так зробили, як положено по газових нормах, мали проблеми з підключенням газу. Або переробляти, або... Чула, що питання вирішувалися ціною 300 дол., тому будьте уважні з газом і як маєте щось міняти, проконсультуйтеся з тим, хто "в темі", бо навіщо Вам ті неприємні сюрпризи...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Zaychenya до речі, якщо будете ставити фільтр на воду, відразу прораховуй місце і там роби відповідно меншу (в глибину) тумбу.
    Я лишила місце на звичайний фільтр, тепер шкодую. Бо в кумів осмос, мені більше подобається, але там така бандура!

    Газову трубу можна прикрити фальш-стінкою (в мене з гартованого скла, а можна з плитки керамічної зробити). Але в мене вона в куті, на твоєму місці я б або втоплювала, або, якщо не можна того рухати, нарощувала стіну (якщо там невеликі втрати корисної площі).

    Ти взагалі плануєш в якому стилі кухню робити? Робоча стіна з чого буде?
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    підтримую про карго. Добре подумайте що в вас де має стояти (спеції в баночках, ложки-вилки, ножі, пакети з крупами, каструлі, кришки від кастрюль тощо). Я карго скоріш за все не робитиму в своїй кухні. Я в готуванні олію використовую дуже часто, пляшки з нею в мене просто стоять на стільниці поруч. Можна взяти тацю lazy Susan (така що вертиться), щоб стояло компактно і зручно було брати. Спецій маю купу (люблю з тим бавитися), то ж поки надумала отаке
    [​IMG]


    Подумайте про простір під мийкою і сортування сміття (сподіваюся це не за горами, а кухня робиться на роки, то ж варто це продумати на майбутнє), зберігання якихось овочів не в холодильнику (картопля, морква, цибуля тощо)
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    мені видно
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  14. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

     
  15. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    в мене осмосу не буде. Економічно не вигідно. та і смак мені не нра. А за глибину - дяк. врахую!
    там добрих 10 см треба добавляти. бо треба 6-7 см, ну і з відступом близько 3х см... тому поки там в планах полиця для спецій які найчастіше використовуються.
    Решту - буду дивитися де тримати. В старій квартирі була невеличка тумбочка над витяжкою. Дуже зручно мені було.
    Ми і так сортуємо, тому під мийкою будуть лише 3-4 ємності: папір, пластик, метал і решту відходів.

    Дуже хочу щось типу такого:

    В мене є оцет, олії (різні) які не часто користаю, тому хотілося б.
    Над мийкою все таки залишу 2 полички-сушарки для свіжовимитого вручну посуду. Мені чомусь не подобається, коли збоку біля мийки накладено. Але це мої "мухи-бджоли".
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене так, як на першому фото. Дуже зручно (рекомендую).
    Не розглядаєш варіант зробити цю тумбу без дна? Ми так собі зробили, і коли поспішаю, можу складати туди посуд, не витираючи. Він собі скапує в мийку.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в мене теж без дна. Але, є висувна пластикова поличка, на яку скапує і легко можна її витягнути витерти, щоб не капало на меблі і на мийку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я навпаки в карго ставлю те, що найчастіше використовую, а решту в тумбочку по-далі. Скільки господинь - стільки і вподобань і звичок :connie_pull-pigtail Не люблю коли в мене щось на стільницях стоїть.
    о, а я думала, що швидко будуть псуватися, всихати або рости овочі. В кухні ж тепло. Та й не чисто буде. Хіба мити перед складанням в ті ящики. Я, часом, собі можу з кладовки принести трошки більше овочів, щоб 2 рази не ходити, то за 3-4 дні в кухні під мийкою вони починають в"янути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я кладу в відро стільки овочів, скільки ми здатні за короткий період часу спожити. Не без того, що зрідка доводиться пару зів"ялих картоплин викидати. Але в мене в цілому холодна квартира.
    В мене овочі зберігаються не в таких (дірявих) конструкціях, як на малюнку, а в пластикових прямокутних відерцях. Деколи щось трохи просипеться, коли перекладаю з кулька в відро, але для мене то не критично, бо відразу прибирається (на білій кухні інакше ніяк).
    Надіюсь, колись в мене теж буде змога в таких кількостях розмістити овочі в кладовій власного будинку :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
    а поки маємо те, що маємо
    В мене нема дуже де тримати ті штуки в однокімнатній квартирі. І нема кому носити важке, на жаль. Тому привожу з села теж буквально на тиждень. Оце приїздили свекри, привезли мішок картоплі, я попросила віднести в підвал, і тепер сиджу, думаю, хто то буде в той страшний темний підвал за кілограмом картоплі ходити? :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    в однокімнатній дійсно важко, але в @Zaychenya все ж більше місця і "тяглова" сила доступна. Не впевнена, що варто витрачати місце на кухні і ще десь в кладові чи в підвалі. І, їх 4, відповідно овочево-фруктова потреба об"ємніша виходить.
    в нас тепло і підігрів підлоги дає свій ефект. Ніби дрібниця, але, як щойно виявилось, теж треба враховувати температурний режим в кухні при зважуванні питання "робити такі ящики для зберігання овочів в кухні чи не робити".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1