Дизайн нашої кухні

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Mawa, 27 Травень 2015.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Mushka M, якщо покрито лаком, тоді його шар треба зняти. Потім ,можна покрити чим хочете знову. Самотужки- можливо але треба побавитись. Якщо не багато -пробуйте, якщо багато, я б комусь заплатила)). Зверніться до людей, що реставруують меблі/вікна дерев'яні і т.п.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Спочатку треба зняти верхнє покриття, потім можна буде перекрити чимось іншим. Краще звернутись до столярів, що працюють з натуральним деревом. В них є відповідний інструмент і зроблять все акуратно. Самостійно я б за таке не бралась.
     
  3. Mushka M

    Mushka M Member

    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2020 ---
    Та ніііі, самотужки навіть не розглядаємо...., )) Якщо робити, то щоб гарантований результат, але наші майстри (ті що роблять ремонт) відмовляють від такої ідеї - кажуть дешевше нову замовити ((
    Якщо маєте контакти переаірених "мебельщиків" чи столярів, щоб порадитись/зробити, була б дуже вдячна.
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member


    я тут замовляла дерев.рейки й стінові панелі. Казали, що також реставрують всяке-різне - хотіла дерев.ліжечка перефарбувати.
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дівчатка, хто має шухляди 1м.? Зручно? Треба? Чи краще добавити ще пару см (бо є можливість) і поділити на 2 секції шухляд або тумбу і шухляди?

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
  6. Mushka M

    Mushka M Member

    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2020 ---
    Дуже дякую за інформацію. Спробую.
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я за шухляди з повним висуванням. Тоді їх можна нормально навантажити і все можна побачити і до всього легкий доступ. Щодо метрової не підкажу, в мене найбільша має 85 см. Але думаю, що 15 см. сильної погоди би не зробили і теж би зручно було користуватись.
     
  8. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Ми розгдядаємо фарбований МДФ (теж вони є різними за вартістю). "Впирається" в ціну, акрил точно задорого.
    Плівкові фасади- бюджетно, але і не якісні, принаймні з того, що я знаю.
    Зараз маю дуже бюджетну кухню, хочеться зробити якісну, на довший час
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Дівчата, таке питання - де ви зберігаєте деко і різні великі братванки (протвені)? В мене наразі вони всі в духовці, що незручно, треба щораз виймати, як готую. Мама зберігає в коморі.
    Зараз планую духовку окрему, вбудовану. Виділяти під все це великоформатне окрему шухляду? Сковорідок теж питання стосується

    Відносно посудомийки - плюсуюсь до 60-ки (в мами 45, можу порівняти), але, як вже писали, це індивідуально. Свою включаю, як правило, раз в 2 дні, вночі, в нас нічний тариф. Меншої б не хотіла
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я планую в кухні такі дві шухляди внизу зробити
    Pin on Кухня
    В тітки є такого плану, каже що зручно
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    На протвені, решітки і різні форми для випічки маю окрему шухляду під духовкою. Задоволена цим рішенням. На каструлі-сковорідки - кутова шафка внизу. Без жодних каруселей, звичайна. Містка, всю площу кута використали по максимуму. На каструлі, казанки, гусятницю зручно. Все вміщається, хороший доступ. А от щодо сковорідок я б розглянула якісь альтернативні варіанти, коли плануватиму наступну кухню. Бо в мене їх 4 різних розмірів, складаю одну в другу + кришки, витягати і запихати то все не дуже зручно. І в шухляді незручно) Можливо є якісь конструкції-фіксатори спеціально для сковорідок і кришок всередині шафки чи шухляди.
     
    Останнє редагування: 31 Травень 2020
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Я маю, мені супер. Головне не економити на фурнітурі. Не обов'язково блюмівську, можна і польську, але добротну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я колись бачила картинку (зараз не знайду), де бритванки зберігались в шафі вертикально, там були ніби тонкі перегородки. Шкода, що бачила вже після того, як була зроблена моя кухня, здалось мені, що було би зручно. (Подібне було колись давно в мене дома - в тумбі під телевізор були такі розділювачі, там зберігались грампластинки :girl_dance:).
    В мене наразі зберігаються в тумбі над духовкою (вбудована в пенал на рівні стільниці), там аж 4 полиці до верху, на найвищих ті девайси і форми, що використовую найгірше, але на тих, що я легко досягаю, все одно збирається стопкою кілька найуживаніших бритванок, решітка, і їх доводиться "тасувати".
    --- дописи об"єднано, 31 Травень 2020 ---
    Знайшла - не точно таке, як бачила але як ідея - зрозумієте.
    Организация хранения на кухне – 85 фото и 17 супер-идей
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Переконайте мене, що в хаті потрібна мікрохвильовка (якщо так, то потрібно місце залишити під неї в проекті).
    В мене вдома немає, не завжди зручно підігрівати все на сковороді. В мами є, але зловживають неї часто (інколи бабця навіть суп там гріє о_О).
    Порівнюючи зручність/шкоду що оберете?
     
  15. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @aknytsU, в мене нема. Потреби не відчуваю. Грію в основному на сковороді, підливши води, або в мультиварці на пару. Але я взагалі рідко готую з запасом, щоб ще потім кілька разів розігрівати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Ми в шкідливість мікрохвильовки не віримо, то ж користуємося нею часто, власне щоб розігрівати їжу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    мені зручно, що діти самі можуть собі щось розігріти
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU в нас є. Є часом потреба саме в ній щось розігріти, малий може сам србі загріти на крайній випадок. А я лише за листя капусти парене на голубці готова її тримати))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    ми теж так робимо))), використовуємо часто. Малі люблять теплі канапки - уоли твердий сир такий тягучий робиться. Ну й восновному на розігрів.
    п.с. в мене старіша мікрохвильовка, не з цих нових, вбудованих, то щоб вона мені не муляла око, що вибивається з гами техніки (вона срібляста, техніка нова біла), я її сховала в окрему шафку в меблях, там ж в мене зразу розетки під неї, мультиварку виведені - тобто ця техніка є схованою, готує/гріє все за дверкою.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @aknytsU якщо категорично проти м/п, то є альтернатива- це маленькі ел. духовки. Ось це для мене просто любов. Я часто печу/запікаю, то ця духовка просто бомба по зручності. Не треба велику кочегарити), щоб щось швиденько запекти і точно розігріти можна(і зараз вже 100% є функціональніші).
     
    • Подобається Подобається x 1