Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нас тут візочки Bugaboo страшенно модні (ну і в принципі одні з найдорожчих). Знайомі мають, то дуже хвалять, але мене от вони зовнішньо "не пруть".
     
  2. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    В нас 4-Тес,дуже задоволенні.Чоловік спочатку хотів 3-Тес ( чорнр-золотистий), але так як маємо синочка-шофера то боялися щоб не перевернув візок
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А колеса там які?
    Бо до нас в кінці вересня з Нідерландів прилетить наш Quinny, за яким я аж піщала, а тепер побачила цей... і от тепер не знаю, що краще :girl_cray:
     
  4. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Там 4 колеса
     
  5. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я розумію, це ж 4-TEC))) (а передні поворотні?) але на скільки я знаю, вони не підкачуються... то на скільки для нашої бруківки і ямок це зручно? Бо в Квінні, два задніх надувних, а передне маленьке, теж поміняли на велике надувне.... а так вонит по функціональності подібні)
     
  6. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Колеса не поворотні, не підкачуються, іде як "танк", для зими буде супер
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А не підкажете де їх продають у нас? Бо в Антошці у центрі не бачила..хочеться подивитись-порівняти..чи міняти квінні на нього чи ні..
     
  8. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ми купували в бебі зоні на Батальній
     
  9. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    О, дякую! То не далеко, треба заїхати подивитись!)))
     
  10. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Чи знає хтось модель візочків для двійнят, щоб можна було в`їхати ним у ліфт ( спершу люлька а потім прогулка). А якщо такого возика в природі не існує, то як вирішуєте цю проблему, коли живете на 8 поверсі?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Був в Антошці в Кінгкросі чотирьохколісний, білого кольору, правда давненько то було. Моїй коліжанці капюшон замілкий здався, а мені прогулянка, певне звикла вже до розмірів Тако.:shy:
     
  12. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Мені більше 3-х колісні подобаються.
    Білий суперово виглядає, але не практично(((
    А чоловік каже, що Квінні йому ліпше....
     
  13. lestan

    lestan Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    У друзів такий, кажуть, що дуже задоволені! У них дитина зимова, зимою маневрували всюди. Відкатали дві зими. Я також вибираю між ним і ABC Design Prymy luxe. Великий вибір ABC Design в Babyzone.
     
  14. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    дівчата, а у нас продаються самі люльки, без прогулки? бо думаю по досвіду купити велику люльку, ну а потім хорошу прогулку окремо... чи у нас тепер усі трансформери?
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Peg-Perego Young коляска-люлька, а Inglesina Vittoria купується окремо люлька і шассі. Моя коліжанка дуже нею задоволена.
     
  16. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ну і ціна відповідно 8500 грн :girl_in_dreams:
     
  17. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ну то купіть б/у Roan (там прекрасна велика люлюка і візок невбиваємий), потім продасте і купити гарну прогулянку.
     
  18. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    та я про це вже думала, але так хочеться якусь таку гарну-гарну... там зараз такі гарнющі появились

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2011
  19. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Погоджусь!!!
    Люлька надзвичайно класна і вмістка. Ми от свій певно навіть продавати не будем. Дуже задоволені.
    А нові моделі дійсно класні.
     
  20. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    ми попередню мали тако джампер, як візком - я була задоволена, а от люлька там дуже маленька, а прогулка - тупа і не продумана взагалі, ну і страшна... то я тепер хочу велику люльку, щоб всю весну, літо і осінь відгуляти, а на зиму якусь потужну прогулку певно треба буде))
     
Статус теми:
Закрита.