Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Я також з цієї ситуації собі минулого року придумала стратегію .. прийшла в вересні і сказала, що хочу записати дитину на наступний рік в садок з 2-ох рочків (хоч фактично не планувала цього робити). На що почула, що вільних місць на наступний рік уже немає, приходьте наступного року в вересні і ми Вас з червня запишемо. На що я сказала, що я впевнена якщо саме так і поступлю, то почую знову від Вас цю саму відповідь, бо знову ж буде запізно :girl_nea:
    І вона таки мене записала на два роки наперід з 3-ох рочків :girl_yes:
     
  2. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок

    Таку суму дійсно називає завідуюча, якщо вас немає у попередніх списках і ви зараз хочете віддати дитину в садок. Прікол ще й у тому, якщо ви навіть є у списках, платити прийдеться теж.
    Коли чоловік записувався в 40, збирався з ночі стояти, але проспав і поїхав на 8. На той час в черзі було тільки 10 чоловік, так що багатьом реально було записатись.
    Але головний нюанс був в тому, що ніхто точно не знав дати запису, завідуюча мені постійно морочила голову - можливо після свят, можливо не буде запису, і т.п. Так що прийшлось самим вираховувати, коли це б міг бути запис ! :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2011
  3. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    У нас на садочку оголошення було, в який день буде запис. Записувати всіх в один день...оптом )))
     
  4. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А цікаво , чи хтось думав - щоб спіймати тих завідуючих на гарячому?

     
  5. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок

    Ніколь, в який садочок ви записались, в 153 чи 159 ?
    Як дівчата вище писали, ніхто не хоче з цим зв"язуватись, і ми воліємо будь-яким чином віддати дитину в садок, а не бігати по інстанціям зі скаргами.
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Так на Сихові був такий вже випадок, сіла, вийшла , і знов завідуюча.Так мені розповідала одна мамочка.
     
  7. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    тільки ще більше розлютили людину і тариф на поступлення в адок став ще більший-вот чого добилися....а проти системи не попреш.....
    а в мене гіперактивна дитина і не знаю навіть як поступити якщо ми вступимо в садок і з ним там не справляться то гроші нам ніхто не поверне.....
     
  8. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    На жаль, не сіла... А завідуюча далі, і побори в садку далі...
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    в цей, а ви?
     
  10. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ну то вооше, невже управи нема на неї?
    Значить іншими методами треба з такими боротися.
     
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    +1

    які б не були крюки в органах чи десь ще, такого хабарництва можна до Києва доказувати
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок

    Ніколь, в 40 записались, ми на Сихові живемо. :girl_smile:
     
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий садок

    Записались у 163 садочок на Симоненка. З вигляду пристойний і завідуюча ніби нічого. У когось дітки відвідують цей садочок? Що про нього скажете?
     
  14. JADAN

    JADAN New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    А от цікаво ! - Чи є тут хоч одна мама ,яка пішла влаштовувати дитину в садочок ,- і їй завідувач сказала що є місце ! (без космічних цін , і черг) .
     
  15. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Є-це я :)Записали і сказали,коли приводити дитину.Про благодійну допомогу сказали вже на батьківських зборах,і то-хто зможе,а як немає можливості,то ми все розуміємо.
     
  16. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий садок

    Нас записали, про гроші нічого не казали, місце було, ми треті в списку...
     
  17. JADAN

    JADAN New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Чудеса !!!! :girl_smile: І це в якому садочку ??! - і не питали навіть де ви працюєте ?? - cherepashka - а ви часом не родичка , яка там ?! :girl_crazy:
     
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Дитячий садок

    Вважаю що нам просто повезло. Ми шукали садочок у своєму районі, але місць не було, черга нас теж не зовсім влаштовувала того шукати вирішили по сухідніх. В той що ми записалися натрапили випадково і напевно завдяки Божій волі попали куди треба. Завідуюча нас ні про що не питала, розпитували хіба що ми. Родичів і знайомих у садочках взагалі не маємо, тому вважає те що нас записали шаленою удачею незважаючи навіть на те що прийдеться їздити.
     
  19. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Нєа,не родичка,не знайома...Обходила декілька садків в нашому районі (дуже хотіла в Малюк),але всюди мене відфутболювали.А прямісінько під нашим будинком 134-й,записали без проблем.Так що потрапити в садок цілком реально без всяких вмовлянь-домовлянь.
     
  20. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Аналогічно, прийшла в лютому, нас записали, позвонили в травні прийти на збори, в серпні ми були вже в садочку.
     
Статус теми:
Закрита.