Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    звідки знаєте, якщо ще не ходили?
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Бо аналізую його поведінку на розвивалках в приватних садках, на майданчиках, в розважальних центрах. З ким готовий залишатися без мене і т.п.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    та діти міняються.. особливо після трьох..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Питання власне не в характері дитини, віці і давати чи не давати. Мене цікавить досвід тих батьків, в кого садок першої дитини співпав з народженням другої, і чи давали чи не давали, плюси і мінуси в конкретній ситуації.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мої знайомі давали. за два місяці забрали. бо малеча підхоплювала садочкові віруси сестрички. але в них дітки січневі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    в мене співпало.
    Соломія пішла в садок в листопаді, в грудні менші народились.
    Не пам"ятаю мінусів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А скільки років було старшій? Спокійно адаптувалася і як довго тривала адаптація? Не приносила хвороби малюкам?
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    3.5
    --- дописи об"єднано, 7 Лютий 2018 ---
    нормально адаптувалась, швидко. На мою думку для швидшої і кращої адаптації бажано не пропускати) Хворіла часто через аденоїди на протязі листопада-лютого. Потім їх удалили і, відповідно, хворіти перестала. З дітьми було все ок -не хворіли.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Моій старшій було 2.6, коли народився мeнший. Садок в вeрeсні (2.9р) відпав нам зразу. Пішли на наступний рік, тобто в 3.9р (оптимальний і нe стрeсовий варіант для дитини), алe...три місяці садочкових болячок в обох дітeй я лeдвe витримала...тeпeр в садок ходим по вeликих святах

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Miss Sixty моя доця пішла в садок в 2,6 міс. Легко адаптувалась.
    Менша народилась, як старшій було 2,9 міс.
    Старша ходить в спдок постійно. Перший пік хворіла, як і всі. Менша аж дуже не чіпляла вірусів. Все ок
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Хотілося б почути думку мам діток, які відмовляються спати в садочку.
    У нас ситуація наступна. Орієнтовно з 2,6р. малюк перестав спати вдень. В садочок пішов в 3,2р. Вже в перший день спокійно залишився, в обід прийшли його забирати (ну щоб не відразу на цілий день залишати), побачили дитину в ліжечку, чемно лежав) На другий день залишився спати, правда коли проснувся - розплакався, але я вже була там і чекала, коли проснеться, щоб забрати. На третій день те ж саме: заснув - проснувся - розплакався - відразу забрала. До слова, у нас з тим прокиданням і вдома схожа ситуація, коли просинається кличе маму і в 99% випадків я є, бо як нема - плач і ховайтесь всі))
    Ввечері третього дня вдома розплакався і сказав, що не хоче більше спати в садочку. Ми домовились, що будемо його забирати до сну (ну не хочу я заставляти дитину робити те, що для нього важко). Такий варіант дитині підійшов)
    Зараз ситуація наступна: я працюю у Львові до обіду, у Винники (де садок) потрапляю не швидше 15 год., а діток ложать спати в 13 год., тож забирає дідусь (інколи тато), ну або вже я в 15 год., а він до того часу просто сидить бавиться в групі. І так бачу, що спати в майбутньому не планує) Ну але дідусь не завжди зможе забирати, в нього свої справи є. Навіть не знаю, як то бути далі... Заставляти спати однозначно не буду, хіба домовлятися, щоб сидів собі бавився в той час в групі, але вихователі від такої ідеї теж не в захваті, вони відпочити хочуть.
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    у яслях і молодшій групі ми теж не спали жодного разу. Дитина не хотіла, була ще маленька, слізно просила забирати. Я не працювала, то забирала. У середній групі працювала 2 дні на тиждень, дитина теж не хотіла спати в садочку, але ми розмовляли. Я розказувала, що садочок це твоя "робота", у мами теж своя і я мушу йти як і ти ........завтра спатки не будеш. У старшій групі - дитина залишається на цілий день.
    але, якщо би я проявила твердість одразу і не жаліла дитини))) - він би без проблем залишався. Поплакав, понив би, але за тиждень часу би спав спокійно.
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Тобто й спить?
    Мій готовий залишатися і тихенько сидіти бавитися, тільки щоб не ложили спати)
     
  14. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    А як інші дітки будуть реагувати? То ж кожна дитина хотіла б бавитись замість лягати спати...

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    спить, хоч, коли залишаємся вдома вже давно не спить і на вихідних теж не спить.
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    У нас точно так само: вдома вже десь з рік не спить, але як лишається в садку на повний день, то спить завжди. Бо у садочку такі правила і він це знає. Хоча спати не любить, але коли потрібно, то погоджується)
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Може, домовтеся, щоб тихенько лежав. Але точно не бавитися, бо
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ну як будуть реагувати? Так як зараз, коли одних ложать спати, а інших - ні, бо їх забирають в обід.
    У нас більш лояльні правила, приватний садочок, з адміністрацією можна домовлятися.
    І я не готова заставляти дитину спати з плачами, щоб #бутияквсі чи через те, як будуть реагувати інші діти.
    Можливо через якийсь час вдасться домовитись, а якщо ні, то будем шукати варіанти, за чим я, власне, сюди і прийшла.
    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2018 ---
    2-2,5 год.? Не уявляю собі цього)
     
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В сусідки в приватному садку, діти можуть не спати ,якщо не хочуть. Для них є окремі заняття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    тю, якщо це приватний, то інша розмова - ви платите, можете виставляти свої вимоги, я так думаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1