Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

 1. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Можна і до завідувачки, можна і в відділ освіти... правда, не впевнена, що це допоможе. З власного досвіду - дуже великий брак кадрів, люди просто не хочуть іти на таку малу зарплату. Тому скарги навряд чи допоможуть із заміною. Ми були в старшій групі, коли одна з двох виховательок перед новим роком пішла в декрет, то до випуску фактично була лише одна (часом хтось заміняв, бо 2 ставки дати не можна, а хіба 1,75 максимум). Шукали працівника ще задовго до декрету, щойно вихователька вийшла заміж і повідомила про вагітність, але безрезультатно. Та вихователька, що залишилась сама, ледве вигрібала, бо то морально дуже важко так працювати, проводити різні заняття, готувати свята, і дітей майже 30... Вона була чудова, і ми всі їй дуже вдячні.
  Сумніваюсь, що зараз ситуація покращилася, бо молоді приходять і йдуть, у Львові зараз вигідніше працювати нянею приватно.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 2. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

 3. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  У відділ освіти навряд чи поможе. Я так телефонувала восени. Сказали, що тотальний брак кадрів, ніхто не хоче іти на таку заробітню плату, тому нічого не можуть вдіяти з тим.
  Син почав ходити і якраз тоді була лише одна вихователька і то по пів зміни. Решту часу постійно інші працівники підміняли - логопед, зам завідуючої і т.д. Для нашої адаптації то зовсім не сприяло.

  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk