Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

1. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Можна і до завідувачки, можна і в відділ освіти... правда, не впевнена, що це допоможе. З власного досвіду - дуже великий брак кадрів, люди просто не хочуть іти на таку малу зарплату. Тому скарги навряд чи допоможуть із заміною. Ми були в старшій групі, коли одна з двох виховательок перед новим роком пішла в декрет, то до випуску фактично була лише одна (часом хтось заміняв, бо 2 ставки дати не можна, а хіба 1,75 максимум). Шукали працівника ще задовго до декрету, щойно вихователька вийшла заміж і повідомила про вагітність, але безрезультатно. Та вихователька, що залишилась сама, ледве вигрібала, бо то морально дуже важко так працювати, проводити різні заняття, готувати свята, і дітей майже 30... Вона була чудова, і ми всі їй дуже вдячні.
    Сумніваюсь, що зараз ситуація покращилася, бо молоді приходять і йдуть, у Львові зараз вигідніше працювати нянею приватно.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

3. Miss Sixty

Miss Sixty Double Boy Mama

У відділ освіти навряд чи поможе. Я так телефонувала восени. Сказали, що тотальний брак кадрів, ніхто не хоче іти на таку заробітню плату, тому нічого не можуть вдіяти з тим.
    Син почав ходити і якраз тоді була лише одна вихователька і то по пів зміни. Решту часу постійно інші працівники підміняли - логопед, зам завідуючої і т.д. Для нашої адаптації то зовсім не сприяло.

Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk

4. evita

evita Active Member

Хотіла б спитати ,хто які думки має про влаштування і перебування дитини в садочку?Маю пояснити,що я сама ще покищо не мама ,питаю це для своєї сестри.Сестра каже,що боїться дитину віддавати чужим людям (в садочок),причин є багато для цього....

Особисто я,пам'ятаю ще зі шкільних часів ,десь в класі 10-11 в нас був "профцентр"(як саме,кокретно це називалось непам'ятаю),суть в тому,що я проходила цей "урок"в садочку.Тому враження від самого садочка трохи кращі чим від вихователів,вічно випивших(при дітях!випивали),дітей силою вкладали спати(лупили їх ...)Дивитись я на це все немогла......
    Але розумію,що то лише один випадок і садочки і люди різні всюди...
    ....недавно,знайшла статтю на цю тему,якщо знайду її в закладках на комп'ютері,викладу сюди

...знайшла

Чи потрібно дитині ходити в дитячий садок - ПСИХОЛОГІС

Я б сказала,що дит.садочок -це як дві сторони однієї медалі.З однієї сторони я як майбутня мама хотіла б провести з дитинкою весь свій час,щоб була під моєю опікою,з другої-хочеться реалізувати себе в професії....

Останнє редагування: 22 Січень 2020
  5. Nola

Nola Member

дівчата чи є тут мами діток, котрі зараз у середній групі у садочку №153 або №163? дуже потрібна Ваша інформація!