Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    то що ви хочете, щоб вам порадили? домовляйтесь
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чому 3,9 то оптимальний і не стресовий варіант? Ми пробували в 2.9 --ніяк(((ну, тобто, якби я сиділа в групі то із задоволенням, а без мене ні. Поки не ходимо. Хочу з квітня знову спробувати, але мені чомусь всі говорять, що чим дитина менша, тим легше адаптуватися.
     
  3. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    я написала як для моєі дитини лeгшe. Вона в 2.9 нeдужe контактна з дітьми була, щe нe говорила добрe (зрозуміти іі важко) та й взагалі я нeпланувала віддавати, тільки чeрeз то що вдома будуть болячки і грудна дитина. А після трьох років, доня подорослішала. Ми завжди як гуляли з мeншим, і були біля садка я ій розказувала, що цe такe...і т.д. і доця так ''загорілась''. Так ось, пeршe нашe відвідування садка було: ''мама, тут так класно, я завтра знов сюда прийду?''. П.С. для нас такий вік підійшов

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а ніяк -- то як? плаче? скільки? мої і годину могли плакати, і дві -- кажуть, що то норма. Так от прям із радістю і відразу -- то жодне не пішло. Але тиждень поплакали -- і заспокоїлись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. shemely

    shemely Member

    Може хто підскаже, як взагалі в садку навчальний рік рахують:girl_sad:, з вересня чи з літа...Бо хочу малу перевести в інший садок і не знаю як то підігнати під терміни їхні садкові чи на вік дитини по групах більше орієнтуватись.Нам зараз 2,5 рочки Щось я запуталась... :help:
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ага, плаче, от на скільки лишала стільки і плаче. Правда я тільки на годину лишала, а потім як приходила забирати , мене бачить, плакати не перестає, а спинкою до мене повертається, ображається і вже з вечора починає проситися, що не піде. Потім з машини як мавпу витягали, а в роздягальні так чіплявся за мене, що годі було відірвати і плакав. Я правда, довго не експерементувала, і як вже аж таке було, то йшли назад. Потім ми почали ходити тільки на прогулянки. То було добре, він бавився, але поглядав чи я є. З квітня хочу знов з тих прогулянок почати, в нас дуже хороша вихователька, я надіюся, що він як до неї звикне, то тоді буде хоч до сну залишатися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас ще літом, коли малому було 2,10, навіть мови не могло бути про садок. Навіть заходити подивитись як там не хотів, плач за 10 м до садочку, на ручки і додому. Ну я тоді вже й не наполягала, бо віддирати силою і залишати плакати пару годин - не мій метод, не можу так. Просто перестали піднімати цю тему.
    Але вже буквально через пару місяців у листопаді (в 3,2р.) добровільно погодився йти в садочок, з першого дня спокійно залишився без жодних плачів.
    Тому в нашому випадку час допоміг.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Рік починається з вересня. Тобто після молодшої групи 1 вересня група офіційно стає середньою.
    Можете переводити і серед року. Але переводити будите в групу по віку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дівчата, може щось порадите. Маю доньку, записала її в яслі на цей рік. На початок навчання, у вересні їй буде 2.10. От дивлюсь зараз на неї - на горшок ходить справно, їсть сама, говорить ще трохи на своїй мові,але вже може пояснити, що їй потрібно,навіть один куплетик з колискової, яку я їй співаю, сама розказує, знає трохи кольори, дуже любить бавитись з дітьми і спокійно залишається з бабусями і тіткою, якщо нам треба з чоловіком відлучитись. От маю питання: чи не буде їй нудно в яслях? Чи може думати як в молодшу групу її дати?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вона там не одна +- такого ж віку буде :) В яслях не так багато 2- річних дітей насправді.
    Хоч ми і пішли в 1,11 в яслі , але, більшості дітей в групі було поза 2,5 роки + наскільки знаю, зараз з тим вже строгіше - до 3 років вас все одно навряд чи в молодшу захочуть брати
    Ну і думайте, чи підете потім в школу в 5,10р - бо інкаше будуть проблеми з домовлянням щоб залишитися на ще одни рік в старшій групі. А як підете в яслі - такої мороки не матимете
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    моя мала в тому ж віці пішла в садок в ясельну групу, теж вже все знала/вміла... зовсім не жалкую що дала її в ясла по причинах:
    нудно їй не було, хоча реально в нашій групі було багато діток 2-2,5роки
     
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    @Akina, дякую за пораду. Я теж думала на рахунок школи - я пішла в школу в 5.11 і не скажу щоб мені було складно,навпаки завжди раділа, що я наймолодша в класі. Але на рахунок доньки поки ще рано говорити чи буде їй так само легко чи ні.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  13. maty

    maty Well-Known Member

    якщо батьки вирішили не давати дитину в школу , то ніхто не може ззаборонити відвідувати садочок ще рік, не тркеба ні з ким домовлятися, то ваше право.
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    з 1 вересня
     
  15. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    в мене була така ж проблема ми зимові, в садочок пішли в 2 рочки посеред року. Я залишила два рази в ясельній групі. Бо потім коли стане питання школи я не впевнена, що дитина буде готова до школи, а останній рік в садку у них іде підготовка до школи...і тут дитину готували в школу і не дали( це стрес додатковий, всі дітки пішли, а вона ні(. Але ви краще знаєте свою дитину, придивіться порадьтеся з спеціалістами, прочитайте відповідну літературу....
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    радити не буду, розповім про своїх.
    Дмитро з 30.09, до школи йшов в 5.11. Відповідно, в садочкову середню групу пішов у 3.10 (раніше ми не хотіли давати і мали таку можливість).
    Сергій з 17.01. В 2.8 був дуже розвинутою дитиною, але ми пішли в ясельну групу. По-перше, з розрахунку того, як піде до школи (щоб не міняти групу). По-друге - щоб поступово звикав до активності (в ясельній групі ще не було додаткових занять, а в молодшій вже і хореографія, і англійська). І ще - немаловажливий фактор - він був дуже маленького зросту. Один з найстарших і водночас найдрібніших у групі. В молодшій взагалі була б повна диспропорція. А це ж хлопець, а що як якась штовханина? Так і пішли в ясельки.
    Цьогоріч от піде до школи. Я задоволена.
    Доня пішла у 2.8, але в молодшу групу одразу. Бо вона з жовтня, і до школи піде в неповні 6.
    Так само, зараз все дуже гармонійно виглядає - і в садочку, і на додаткових заняттях.

    Треба дивитись по конкретній дитині, загалом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    О, в мене подібно виходить. Малій три буде в квітні, а новий малюк в серпні. Моя Г мені відразу порадила не давати старшу в садок через можливі хвороби, і що в результаті те саме виходить - ти вдома з двома, але обоє шей хворі.
    Моя коліжанка мала лютневу другу дитину, старша була в садку, то те малятко до року тричі мало бронхіт через принесене зі садка старшою. І тепер тій дитині вже теж три роки і бронхіти в них регулярне явище. Тому мене теж лякає та садочковість.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тут не вгадаєш.
    В мене Дмитрикові у вересні було 3, Сергійчик в січні народився. Тож того вересня, коли Дми було 3, ми в садочок його не вели. Люди добрі, як він хворів!! І віруси, і отити, і бронхіт! Це була жахлива осінь, я його водила і носила в поліклініку і з жахом думала, що ж то буде далі.
    Пішов в садочок в 3.10, Сергійкові було 7 міс. Хворів в першу садочкову осінь значно менше, ніж за рік до неї. І взагалі, за перший рік садка лише одна серйозна хвороба - мононуклеоз. Ну і вітрянка, куди ж без неї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене 4.5 роки різниці, старший садочковий. Хворів часто, та на диво мала майже не ловила. А як і хапнула щось, то переносила значно легше. Тепер один закінчує 4 клас, друга піде в 1 восени. Хворіти старший, як підпис, звичайно став значно менше, дечому я завдячую, що видалили аденоїди. Якщо і захворюють двоє, незалежно хто кого заразив, менша завжди переносить то легше і вибирається швидше. Такий різний імунітет, і все.
     
  20. likalikalikalika

    likalikalikalika New Member

    Дівчата, хто з вас чув про нову "супер ініціативу" - ущільнення садочків і що ви про це думаєте?