дитячі розваги...

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем duncan, 6 Серпень 2007.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: дитячі розваги...

    Як воланчиком в око поцілять, то зразу дуже чітко все провиднюється. ;)
    Меґ не гнівайся, то гумор мого тата. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Ааа,в мене міопія!Це вправа така-туди-сюди очима водити.Так виходить-вперед-назад.То такі вправи для незрячих.До речі,лікар сварить за то,шо я не граю!(((
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Відповідь: дитячі розваги...

    А ми грали в "море хвилюється раз", а "вожатий, вожатий, подай піонера" у нас називалася "нас тринадцять тридцять шість" (чому саме 13 і 36 ніхто і не знав). Ще грали "машина їхала...стоп", де тих, хто програє відсилали "на Камчатку", грали "я знаю 5 імен..." - то з м"ячиком, "козаки-розбійники", "мамо, розплутай нитки"...
    А як в резиночки стрибали, то в кожного своя програма була, постійно вирішували, чию ж стрибати, а як хтось кудись їздив і "привозив" нетутешні програми (ті, яким в інших дворах навчили), то була сенсація на весь двір :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Ось згадалось мене декілька фрагментів з дитинства, пам"таю як в перших класах школи, ми малі ще, тягали акумулятори, витягали з них свинець, та плавили його на різні фінтіклюшки, дуже весело нам було від тих забав...легко могли зробити грузило для вудочки так і різні брилки, хрестики і т.д. і т.п.
     
  5. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Мій брат завжди тягав повно залізяччя в сумці,в кишені,навіть під подушкою тримаю.Це якісь моторчики були,хто хотів,купував.Теж забава!
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    А ще пам"ятаю як в нас ше тягнуло до вибухів...., шось, звідкись кинути велике...от веселуха була не то шо зарез.
     
  7. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    ну й забави веселі в хлопців :)
     
  8. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Ага,мій брат теж любив шось палити і взривати.Весь час шось смерділо паленим.....
     
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    були колись часи...та й дівчатка теж іноді полюбляли лишити різінки та дочки матері, і піти з хлопчиками у лісок, підпалити шось велике...а?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    І таке було!Хоча,я ніколи палієм не була!)))
     
  11. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Я в лісок ходила тільки на суниці :)
     
  12. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    В нас біля району був лісок там ми палили, велику ватру метри зо штири, так весело було, а як гарно в ночі світиться вогонь, довго нас шукали мамки та папки..., у нас був свій кавалок щастя, на тій планеті...
     
  13. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    А ми вдома палили....
     
  14. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    ватру? :eek:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Шось типу того!:D :D :D :D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Чемні діти :)

    А дім не постраждав?
     
  17. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    А ми з дівчатами будували космічний корабель,зі всього,що мало необережність попадати нам під руки...:),а потім в років 10-11 організували показ мод на подвір'ї,моделями були ми,модельєрами теж ми,речі самі шили,а аудиторією були наші добрі сусіди і "верховна рада",та що на лавочках перед домом сутками сидить :).А потім ми ще й КВН організовували,і конкурси красоти для нашого будинку,конкурсантами були всі жителі,крім нас,бо ми домовились,що ми лише ведучі...Класні були часи...Іноді проходжу повз дівчаток на подвір'ї,і так хочеться з ними "резинки" поскакати...
    А ще в нас біля аеропорту парк є,то ми брали килимки,"тормозки",і на цілий день туди змивались,дослідження якісь проводили,а часом і на паркан до "взльотної полоси" добиралися,дивилия на тих гігантів і думали,як ото та штука в небо піднімається?Нас вже всі там знали то ніхто і не виганяв,тільки казали,щоб ми на саму полосу не вилазили,ми так і робили.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. маюнка

    маюнка Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    бути собою. якщо хочеться, вести себе по-дитячому. не завжди треба кожен крок зважувати тисячу разів.
     
  19. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    Нє,стоїть)))))
     
  20. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: дитячі розваги...

    [​IMG]
    колись у мене таке буде: впаду в дитинство....
    або ще щось схоже на це....
    в альцгеймера буду бавитися....