Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем yasna, 9 Квітень 2010.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    Я наразі не проходжу, бо в світлі домашнього навчання такі речі дуже важливі. :)
     
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    Хочеш сказати, що у ваших школах дітей вчать вдома допомагати?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    А до чого тут школа? Дітей удома вчать тому, що не подобається шкільна система, тому її не беруть за основу й взагалі поводяться так, ніби її нема, а виробляють інші принципи й вертаються до давніх культурних звичаїв, як було колись. А колись все було дуже органічно переплетено з працею: хата, худоба, город. От і поєднують навчання із домашнім розвитком, бо йдеться не про виховання ерудита, а про виховання цілісної особистості. Освіта є частиною виховання, але не основною. Фактично більше часу присвячується домашнім обов'язкам, ніж навчанню, бо ж мама з дітьми цілий день удома, і то зі всіма віковими категоріями. Але знову ж таки, то все без примусу, з любов'ю, з увагою до бажань дитини. Йдеться про те, аби мама не перебирала на себе все-все, а не боялася делегувати обов'язки, щоби не створювався в домі стереотип, що певну роботу тільки мама робить, і якщо мама захворіла, то все - хата валиться. Якось так. :)
    Чомусь думаю, що то стосується і тих родин, де діти ходять до школи, але там важче, бо ще є додаткові заняття, гуртки, дитині вже не до обов'язків потім, бо вона виснажена. Удома ж навчання триває за столом 3-4 години. А що решту часу робити? :)
     
  4. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    Почати потрібно з того, щоб діти вміли за собою прибрати. А якщо вони цього не вміють, то починають засмічувати вулиці, парки, ліс... і екологія і здоровя тому відповідає.
    А чому б не навчити свою дитинку того, що сам вмієш. Бо якщо ти не навчиш то хто?
    Просто не примушуйте, а заохочуйте :girl_crazy:
     
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    Зацікавило, що ж ти там таке уявила?
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    реально, існують. мене такою виховували. Це не було примусом, разом з бабцею, дідусем, практично як гра. В 6 років я могла сама поміняти колесо у велосипеді. Якщо мене кудись не брали - відразу були сльози, бо не люблять. І хочу сказати велике дякую бабусі і дідусю за таке виховання. Напевно більшість всього я навчилась саме в той час, коли була завжди разом з ними (це практично до того часу як пішла до школи, бо вже повинна була більшість часу проводити за книжками, а не як я тоді казала "на волі").
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2014
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    Ну якщо мама майже весь час вдома, а навчання тільки 3-4 години в день.
    То весь решта час- прибирати:girl_nea:.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитячі домашні обов'язки. Які вони?

    Матінко! Це я таке написала? :girl_impossible: