Дитяча ортодонтія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dieSonne, 28 Березень 2013.

 1. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Голосую за те, щоб консультуватися в кількох спеціалістів (як на мене то хоч зо три) і дивитися, що хто каже і куди вам ліпше рухатися далі.
  Мій ортодонт ще десять років тому казав, що пластинка давно має «спочити» в музеї. Ну але багато хто її досі застосовує , комусь навіть помагає...
  Мій лікар - Зіад Заза, я його вибрала перейшовши кілька нараджених ортодонтів і не пошкодувала, наша з ним співпраця вдалася чудово. Хоч я ставила брекети в 23роки, видаляла для цього 4 зуба , бо теж місця в роті не було. Зрештою мені той сценарій говорили ще в 15-17 років, але тоді батьки не наважилися піддати мене таким мукам, тому зрештою організувала собі то сама як трохи підросла.


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. Багіра

  Багіра Well-Known Member

  а що саме видаляти?
   
 3. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Аденоїди.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  в кого Ви ставили? хороший ортодонт, можете його рекомендувати?
  хочу для себе, бо та ортодонтка, до якої малу воджу, мені відмовила:girl_sad:
   
 5. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  В дочки молочні зуби були красиві, рівненькі і здорові, а постійні - хто в ліс, хто по дрова:girl_crazy: Ще й щелепа мала неправильну форму (нижня на верхню заходила і верхня була завузька), а пластинка її виправила і зробила місце під постійні зуби. Якби не вона, не знаю, куди б ті зуби росли. Панорама показувала, що для них нема місця:girl_sad:Плюс шістки були розвернуті в різні боки, прийшлось ставити піднебінний бюгель і лінгвальну дугу. Зараз чекаємо повної зміни зубів і, можливо, будемо підкоректовувати брекетами, а може і обійдемось.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Корисно Корисно x 1
 6. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  І закрився? Я вже теж ходжу, коли малий спить, прикриваю губи. Він бачу взагалі того не відчуває, що постійно рот привідкритий, лиш я цілий день, як папуга: "закрий рот"(
   
 7. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Ще не можу, бо тільки 5 тижнів ношу. Молоденький, але має багато закінчених гарних випадків.
   
 8. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Ага, я теж, наївна, тішилася, що молочні такі рівні, а тут як почало рости, то за голову схопилася. Бо виглядає це геть не альо. Можете порекомендувати вашого ортодонта, щоб сходити на консультацію, почути ще одну думку.
   
 9. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  Так, стоматологія Олесі Киричук. Ортодонт - Ровецька Н.С. Вона дочку вже кілька років веде і ми цілком задоволені роботою. Все грамотно робиться і ціни адекватні. Колись приймали на Кульпарківській 141. Тепер переїхали на Дж. Вашингтона 4а, корпус 7.
   
  Останнє редагування: 31 Липень 2020
  • Подобається Подобається x 2
 10. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Так, з часом, але ясно, що тривало це досить довго)
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Я свого шантажувала - діти будуть сміятися, дівчата не будуть любити, коли виростеш дорослий і будеш як лох з відкритим ротом ходити...:girl_haha:
  Вже пройшло 7 років - деколи ще, як забуде, може привідкритим тримати, особливо, як щось зосереджено робить - розв'язує математику чи складає лего (ага, в 12 років часом заходить :girl_crazy:). Але тієї "кінської аденоїдної" форми щелепи вдалось уникнути. Видаляли в 5 років.
  Тому тут терпіння і час. І постійне повторення.

  Пластинку ми теж ставили, бо між передніми зубами була велика щілина, а ікло помилково видалили разом з 2-кою молочною, бо лікарка стверджувала, що росте ікло (хоча ікло росте дуже пізніше). Заріклася йти до випадкових лікарів (просто то було день перед святами, дитину боліло, а наш лікар вже поїхав з міста, то не ризикували чекати і пішли в стоматологію біля дому) .
  Потім ми вже з нашим постійним лікарем дочекалися, щоб підросли всі 4 передні верхні зуби, і більше півроку (може місяців 9) носили пластинку, час від часу підправляли, стало гарно і рівно, і місце для ікла з'явилося ніби (бо росли собі зуби вільно, без врахування того, що там ще один має бути (а було б молочне ікло, то росли б, імовірно, правильно спочатку). Та біда в тому, що ікло росте все ж вище, ніж весь ряд ( передчасне видалення таки далося взнаки :girl_sad:). Тому будемо чекати всіх постійних, і, можливо, коригувати якось те все брекетами.
  П.с. - аденоїди і пластинка в нашому випадку не пов'язані між собою.
   
  • Подобається Подобається x 1
 12. Gloria Tempus

  Gloria Tempus Well-Known Member

  Дякую за ваш відгук, вже менше гризу себе, бо бачу, що тепер у багатьох дітей проблеми під час росту постійних зубів.

  Щодо цього моменту. Наш стоматолог каже, що навіть молочні зуби варто видаляти у крайньому випадку. Тому ваші здогади мають під собою грунт. Мені в дитинстві, коли росли постійні зуби, якийсь зуб теж ріс зверху. Але тоді лікарі ще не заморочувалася брекетами і рванули мені постійний зуб під цим, що росте. І в юності я вперше зіткнулася з мимовільним вивихом щелепи. Уже в дорослому віці мені стоматологи цю проблему пояснили якраз тим вирваним постійним зубом і неправильним прикусом, внаслідок чого тепер раз в рік я катаюся на швидкій на вправляння щелепи. Тепер всім розповідаю, що дітям постійні зуби рвати не варто, бо хто зна чим це може обернутися в дорослому віці. На щастя, у вас то був молочний зуб, тож бажаю, щоб зубки і у вас, і у нас були рівні та здорові.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  Наша теж. Скільки вона молочних зубів врятувала моїм трьом дітям, й я сама не знаю. І бавиться з ними до останнього. В старшої був такий, що без нерву стояв пару років, і на вигляд там вже так собі було, але місце під постійний втримав гарно. Не знаю, як в менших буде, особливо в середньої з тими аленоідами, але в старшої дуже рівненькі постійні ростуть.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1