Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natorella, 26 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

     
  2. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    то певно надто активне заняття спортом :) наскільки знаю, що годуючим мамам варто приділяти більше уваги вправам на розтяжку і розслаблення м"язів після занять, то зменшує виділення молочної кислоти.
     
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    У нас на форумі багато мамусь, які при ГВ займаються спортом, чи тими чи іншими фіз.навантаженнями. моя дуже скромна особиста думка - шейпінг не е причиною у Вашому випадку, та й не тільки у вашому. Просто пішла низка якихось співпадінь, а ви почули те, що хотіли почути.
    А консультанти у нас на форумі просто суперові. З іншого боку, ніх о нікого не жене на форум за порадами, всі мають свою голову на плечах.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    а молоко стало гірке на ваше думку зразу, як тільки почали займатися шейпінгом?
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    І ще питання, а ви часом не почали користуватись парфумами новими чи гелем для душу? Мої діти мають таку реакцію з відмовами на нові запахи.
     
  9. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    маю знайому - лактолога, вела курси для вагітних, вона розповідала що в її практиці також був такий випадок, коли мама повернулася з пологового, почала користуватись іншим гелем для душу і дитина перестала брати груди, на щастя причину швидко знайшли
     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Я з таких, не раз ходити не можу через день після тренування, але дитині моїй то не заважає. При чому так виходить, що завжди даю груди практично відразу після тренування.
     
  11. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Хм, цікаво, я от пригадую через два місяці після пологів теж активно позаймалася відео комплексом спортивних вправ, та так, що ледь ходила і якраз тоді мала проблему з тим, що дитина відмовлялася від грудей, але я то повязала лактаційною кризою, думала, може зменшилось/нема, от вона і не хоче. Але за кілька днів все внормувалося. Тож може щось в тому і є. Хоч після того, я регулярно займаюся і нічого (але мязи уже ніколи не боліли, як тоді першого разу)
     
  12. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    відколи я почала займатися шейпінгом дитина стала неспокійно поводитися біля грудей, плакала, відмовлялася смоктати, я віднесла це до того, що вона після хвороби така неспокійна. Смак молока відновився десь на 5 день, після того як я припинила ходити в спортзал.

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

    Ні, нічого нового не вводила
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    трохи не в тему, але я от собі подумала, а як раніше було. жінки ж працювали в селі майже зразу після народження дитини. а літом фізична робота ой яка важка, і "крєпатура" після неї є.
    якось "не правильно" придумано, що від фізнавантажень псується смак молока настільки, що дитині не подобається.
     
  14. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    я так само. Займаюсь шейпінгом, але слідкую за пульсом, щоб був не більше 130 уд. за хв. З молочком все добре.
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    скажіть, чи можна розглядати як початок відмови таку ситуацію: вдень спить 1 раз, і засинає на циці, але в інший час серед дня може поїсти 1-2 рази і то з моєї ініціативи. якщо ж я пропоную, а вона не хоче - кусається. вночі їсть багато.
    крім того мало їсть дорослої їжі (і вже десь місяців 2-3 не набирає зовсім вагу).

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 09:45 ----------

    тільки написала, а вона вилізла на руки і присмокталась хвилин на 10)))
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    то є ситуація - мама має мало роботи і вишукує собі вавку на свою голову)))
    періодичність, частота і тривалість годувань - річ мінлива і міняється дууууууже часто
     
  17. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Дівчата таке питання. Малому півтора рочку. Помітила, що останнім часом він зовсім не потребує грудей. За день може підійти раз - двічі, і то, коли йому не дозволяю, те що не можна, просто, щоб заспокоїтися. Нічні зовсім відмінилися:-(. Спимо разом, коли прокинеться даю груди, він чітко каже ні і не бере. Чи це самовідлучення і чи не зашвидко? Чи може це бути зв'язано з тим, що за останній місяць я перенесла сильний стрес у зв'язку з хворобами рідних? Вибачте, якщо офтоп.
     
  18. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    стрес-гормони-зміна смаку молока- відмова від грудей...
    чогось мені таке на думку спало
     
  19. Tikaba

    Tikaba New Member

    Відповідь: Як довго годувати дитину грудьми?

    Дякую Туфелько. Я сама про це думала. І хоч стараюсь не нервуватися, але щось слабо получається. Не буду ж я насильно його годувати, а добровільно ніяк:-(
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Tikaba,
    а дитина шукає ваших обіймів та ласки, чи інших проявів уваги?