Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natorella, 26 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    може спробувати давати сонній удень або вночі
     
  2. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    якщо стільки часу не годувалися, то ситуація вже може бути запущеною, якщо і темп. стільки ж тримається, то бажано звернутися до лікаря. Якщо дитина не бере, а в мами сильно набирають груди, то потрібно підціджувати до комфортного стану. Ну і вияснити причину відмови? можливо є якісь причини, наприклад, стоматит, біль в горлі...Якісь інші психологічні причини
     
  3. tann

    tann New Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    а в мене мала зовсім не брала груди молоко лилось в рот а вона ніяк, що я тільки не робила і накладки купляла і прикладала що секунди, ревла як різана. Зрештою я здалась і зціджувалась два місяці потім молоко пропала.....
     
  4. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    В мене брала тільки сонна, тому закоколисувала, потім давала груди, але після 7ми міс ця проблема зникла. теж було дуже важко, але я це поборола, зараз маю чудове ГВ, хоча їмо вже дорослу їжу. Дуже доня вже любить ту цицю, гладить, тулиться, щось там циці розказує, а я тішусь.
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    нагадали мені випадок з моєю знайомою - в неї малий так само не брав груди, не могли зрозуміти чому, аж чере 4 місяці, коли він вже навіть й пляшечку не брав, якось помітили що в нього язичок ніби трохи більше прирослий до низу (не знаю як пояснити), легенько підрізали і стало краще, але молока вже не було. Ні в пологовому, ні в поліклініці того нюансу з язичком ніхто не помітив.
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    моя доня теж має коротку вуздечку, це стало видно тільки зараз: коли висуває язичок - то посередині розділяється, як у змії))
    але ми до цих пір на ГВ. було точно так само, як Пантера каже:
    отже, головне наполегливість мами!
     
  7. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    так, але можливо і короткість вуздечки може бути різна, в одному випадку досить наполегливості, а в іншому - треба підрізати. Додам що знайома була дуже налаштована на ГВ, досі себе картає що вчасно не помітили.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Є різні ступені, так би мовити. У Меласі була настільки коротка, що вона не могла висунути язика. І дусилася молоком страшенно. І вагу дуже поволі набирала через то. Поки не підрізали, доти наші проблеми не зникли.
    Я викликала консультанта з ГВ, то вона порадила підрізати. І добре, що ми її послухали.
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Може. А ви до лікаря з тим ходили? Бо якщо серйозна проблема, то це і на зуби впливатиме, і на мовлення.
     
  11. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    на цьому тижні підем на черговий огляд - спитаю.
    я сама мала коротеньку вуздечку. на зуби ніби нічого, але букву "р" в першому класі тільки навчилась говорити - брала кілька занять у логопеда.
     
  12. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    В нас коли були ці відмови, то причиною була страшенна гіперлактація, молоко лилось як з брайнсбойта, а коли було жарко то взагалі фонтани такі били що огого. Але десь після 7ми міс стало трохи легше хоч фонтани ще били, але дитина вже справлялась з напором молока.
     
  13. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    SOS!!!! Моїй донечці 5 міс., ми на грудному вигодовуванні, уже другий день вона не хоче брати груди і плаче, сьогодні спробувала молоко, а воно ГІРКЕ (смак козячого молока). Робила тест на вагітність - не вагітна, спецій в їжу не даю, їжа дієтична. Єдине - я займаюся шейпінгом 2 рази на тиждень, але виключені силові вправи на груди і руки. Підкажіть, що може впливати на смак молока (ну хіба що я коза :girl_crazy:), бо моя дитина голодна, а я її не догодовую.
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    грудне молоко таке, яке потребує ваша дитина, а те, що воно може бути синє, зелене, солодке, гірке - неважливо: у кожного свій смак.

    замінників (дурників-пляшечок) нема? може, в дитини зубки на підході? можете пробувати годувати доню, коли вона сонна.
     
    Останнє редагування модератором: 28 Вересень 2013
  15. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    просто ви його раніше не пробували, воно постійно різне, і дитина то знає. Тут може бути зубки, а може щось психологічного характеру, якщо не має штучних замінників, яким дитина може надавати перевагу. Перш за все треба мамі заспокоїтись і взяти себе в руки, хоча важко, я розумію, сама така була. Але в такій ситуації дитині потрібна спокійна мама, яка впевнена, що ситуація виправиться. Подумайте, що могло статися, що різко змінилося в житті дитини - хвороба, переїзди, мама вийшла на роботу, почали довго гуляти, окремо почали спати ( я до прикладу), не знаю ваш побут, ну а рекомендації в принципі незалежно від причин відмови, однакові - мінімізувати стресові ситуації, багато носіння на руках, циця максимально доступна, але ніколи насильно не запихати, зосередити увагу на півсвідомий стан, заколисуємо, тоді груди, якщо візьме і раніше, то вже супер.
     
  16. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Я звісно можу і помилятись , але може то пов"язано з тим, що у дитинки період активного пізнання світу, і вона не має часу на цицю :)
    В коліжанки таке було, правда , дитина брала груди на сон.
     
  17. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Ой як знайомо, я таке мала з своєю, але причиною в нас була гіперлактація, молоко било такиими фонтанами, а малеча не справлялась з потоком. В 7міс лактація внормувалась, тай малеча підросла, стала сильнішою, почала встигати ковтати.
     
  18. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Пробувала раніше, і воно було солодке. Давала пробувати старшій донечці, і раніше, і вчора, то вона сказала, що колись було смачне, а тепер ні. Я не била би на сполох, але дитина по мені шукає цицю, але коли один раз потягне, то починає сильно плакати. Вчора ми голдні втікали на вулицю і так засинали, але зараз вона знову плаче, шукає.
     
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Не може воно бути гірким, смак змінюється так само як і склад молока коли дитина підростає. Ви ж не наїлись кілограм часнику.... Заколисуйте а тоді підпихайте цицю коли сонна. Думаю візьме.
     
  20. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Виявила я причину свого гіркого молока - це активне занняття шейпінгом, точніше причину виявила не я, а лактолог з Батальної, а також тренер з спортзалу.Уже тиждень як я відмовилася від занять, і солодкий смак молока повертається, моя дитина знову активно смокче груди. Як мені пояснили, під час активного заняття спортом у молоко виділяється молочна кислота, яка і спричинила гіркоту грудного молока (ніби так), відмовившись від занять, організм очищається від тої кислоти. Дуже вдячна лактологу, яка докопалася до істини, і шкода, що лактологи з форуму використовують загальні фрази, адже сюди по допомогу звертаються дуже багато жінок.