Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natorella, 26 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    а на чому вона тоді живе, якщо протягом дня не хоче їсти? Читаю вас і страшно стає.
     
  2. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    зараз це коли така жара?
    напевно потрібно викликати консультанта на дім
     
  3. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Подивлюсь ще 2-3 дні, прогноз обіцяє легшу погоду, якщо далі таке буде з дитиною, викличу консультанта.

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:49 ----------

    Заколисую довго і нудно під музику, ношу в слінгу і з трудом якось вдається нагодувати. Якщо нічого не виходить догодовую зцідженим з ложки.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    ви за три місяці жодного разу не зверталися до консультанта? дитинка на повному ГВ без прикорму і допоювань? а як вагу набрала за ці три місяці?
     
  5. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    а може в дитинки коротка вуздечка і їй фізично важко смоктати?
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Дитина тільки на ГВ, перші 2 місяці набирали по півтора кільо, коли появилась така поведінка біля грудей стали набирати в 2 рази менше. А зараз стояла та спека то дитина почала мало пісяти і тому почала хвилюватись. До консультанта зверталась.

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    Нормальна в неї вуздечка. Перші місяці так смоктала що ого-го. лікарі всі в роддомі її хвалили. Та й зараз коли вже заколишу то їсть так наче з голодного краю.
     
  7. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Проблєма, маємо і дурник і пляшку, цицю спочатку їли ,а тепер бувають моменти,що навіть до рота не берем,відвертаємось,кричимо,відпихаємось руками:suicide:
    викинути дурник нереально,відмовитись від суміші теж не виходить:sad:
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Маю багато знайомих, які через дурники, пляшечки повідмовлялись від грудей. І нащо то в дитину пхати???
     
  9. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    А чому нереально? Все реально, головне, щоб Ви цього хотіли. Зберегти гв при дурнику і суміші важче, а може і нереально....
     
  10. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    а для чого ДАЄТЕ СУМІШ???
     
  11. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Думаю, якщо є бажання, то все реально.Треба виходити з тієї ситуації, яка вже є, ну і набратися терпіння, бо не все відразу.Отут надибала статтю. Але, думаю краще радитись ще безпосередньо з консультантами, так як певно виникатиме купу запитань по ходу. Потім можете поділитися з нами досвідом. Ну і.. успіхів!
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    знаєте, мені здається, що жінки, які кажуть, що ні дурник, ні суміш забрати не можуть, просто вже давно готові до відлучення і бажають його. А дописи такі - просто так, просто в нікуди.
     
  13. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Якраз навпаки я не готова до відлучення,так сталось що в нас появились дурник і пляшка і я тільки за те ,щоб їх забрати, але не можу дати ради, з дурником, якось простіше не дав і все, а от суміш,не залишати дитину голодною, тим більше що ми і так вже не добираємо вагу за тиждень 50гр:confused:
    Суміш почали давати,бо я лежала в лікарні, і потім ще 2 тижні не могла годувати,а тільки цідила молоко:sad:

    ---------- Додано в 13:57 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    Дуже дякую мені пригодиться зараз така інформація
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    повірте, вага дитини - це далеко не найосновніший критерій здоров'я. довіртесь самій малечі: вона не дурна сидіти голодною, а важити може і менше за всі норми елементарно через генетичні особливості організму (он моя доня в майже півтора роки важить біля 9,5кг, але це міцна здорова дитина, то я не парюсь ;))
     
  15. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    ого, відколи 50 гр стало проблемою? викиньте ту вагу, яка такі малі грами визначає, і живіть собі спокійно, а щоб до грудей назад привчити - то тільки повністю відмовитися від суміші і поморити дитя голодом, як на мене
     
  16. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    треба вам трохи терпіння набратися і найкраще все-таки проконсультуватися з вашим педіатром, бажаю успіху!
     
  17. Pampulichka

    Pampulichka Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Дівчата дуже вам дякую, у нас все вийшло :dance2: тепер ні дурника,ні суміші.Хоча йой як то не легко було, але наразі все позаду:)
     
  18. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    моїй дівчинці 4,5 місяці і її неможливо нагодувати! тільки прикладаю до грудей а вона візьме потім зразу відвертається потім знов візьме і відвертається і ніби неплаче,гав ловить. а деколи і плаче я тоді перекладаю до другої а там та сама історія!
    як вона стільки часу неголодна?нормально їсть тільки вночі
    за два тижні набрала тільки близько 100 грамів
    хочу прикладати її частіше щогодини, але як, якщо вона плаче коли я її беру годувати і не бере груди?
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Ви парфуми не почали використовувати? чи новий гель для душу? в мене таке було пару днів. доця не впізнавала "мамин запах"
     
  20. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Дівчатка питаюся у вас поради, в сестри малий(2 роки )відмовляється брати груди,вже три дні, ніяк його не може вмовити,не бере і все.Питання в тому що робити з грудьми,груди дуже сильно болять,дуже тверді,вдень була температура (зараз ніби не має).Дякую за поради.