Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natorella, 26 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Ттт!!! Справи у нас вже добре. Від відмови до повного повернення пройшло 9 днів. Сьогодні вранці Януся сама попросила груди, до того їла лише у стадії поверхневого сну.

    Дуже дякую Наталі Колівошко (мамаНата) за консультації і підтримку (вибачте за часті дзвінки:girl_blush2:).
     
  2. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    супер! дуже рада! :yahoo:

    ---------- Додано в 22:28 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

     
  3. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    урааааааа! вітаю!:girl_in_love:дуже тішуся, бо таких ентузіастів гв як ви небагато.. гамайте наздоров"я!!!
     
  4. DiZett

    DiZett New Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Дякую маміНаті за консультацю і допомогу.Сестричка вже виписалась з лікарні і малий знову ссе груди!!!
     
  5. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    В нас проблеми з ГВ, я в розпачі...Почалося все десь тиждень тому, доця не смокче цицю довше 3-х хвилин, я засікаю, просто плює і відвертається, я їй пропоную знову вона кричить і перебирає ногами і не бере. Лишилася того, думаю напевно не голодна, так година-дві-три і все знову повторюється, дитина цілий день капризує, плаче практично не спить, дістаю з морозильника зціджене(ше коли малій був місяць то трохи націдила, бо потім ГВ врегулювалося і зціджувати не було що) молоко і з ложечки годую, дитина не їсть а просто хлепче аж за вухами лящить, а сьогодні взагалі капець, молоко їй по бороді тече а вона смоктати не хоче, тільки з ложки їсти, я знаю шо зробила дурість шо показала шо можна молочко їсти з ложечки, але я в розпачі шо нам тепер робити?Цілий день, я їй цицю, вона мені кричить, відпихається, знервована і я і дитина .
     
  6. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    В мене ось таке питання: як часто дитина у 5,5 місяців повинна прикладатися до грудей вдень і вночі, щоб було успішне ГВ?
    До 4 місяців ми прикладались до гурдей по-різному - щопівгодини, щогодини, щодві години і дитина їла без проблем. А потім в нас полізли зуби, якось по-особливому без плачу обійшлося, але пальці з рота не перестають вилазити. Як тільки пропонувала їй груди на смоктання пальця, то вона нервувалась, кусала їх і пхала назад свої пальці. З того часу ми десь почали їсти вдень щотри години, вночі - як коли - щотри, щочотири... Отсанні два тижні вночі вона їсть лише двічі, інколи і раз, пропоную їй як тільки починає вертітись, але вона вперто може відмовитись. Але їсть вона ці два тижні переважно вже не з однієї циці, а з двох. Буває так, що я хочу прикласти її до грудей частіше, ніж вона цього хоче, а вона відвертається і смокче свої пальці. Мені б хотілось, щоб вона частіше вночі їла... Як можна її до цього підштовхнути?
    При цьому всьому вона поводиться досить жваво, сміється, бавиться. Ми часто носимось на руках, в мандуці (хоча останнім часом вона не може там всидітись, коли на ній багато одягу).
    Чи не приховується десь тут проблема? Може, проблема в моїй голові лише?
    Буду дуже вдячна за поради:girl_smile:
     
  7. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Вчора ввечері в мене почалися місячні, чи може бути що причиною нашої відмови від грудей є саме це? Чи правда шо смак молока може на ці декілька днів змінюватися?
     
  8. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Якщо в вас нема ніяких замінників циці і правильне прикладання до грудей - то тре спокій перш за все. дитина може відчувати знервованість і тому протестує...
    і старатись пропонувати груди одразу після пробудження - не повинна відмовлятись.


    Вдень і вночі - на вимогу дитини і не рідше 2-х годин. Вночі допускається 1 довга перерва 3-4 години.
     
  9. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    може бути і криза. десь у 3 - 4 місяці дитина усвідомлює себе окремою людиною і ніби перевіряє маму, чи зміниться щось у її ставленні. носіть якомога більше доню на руках, намагайтесь самі заспокоїтись: діти часто нервують, коли нервує мама.
    навряд, бо у випадку догодовування дитини, ложечка є одним із методів, щоб дитина не відмовилась від грудей.
    теоретично може, але смак молока міняється постійно, бо його склад завжди інший, залежно від потреб дитини.
     
  10. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    +100. І доречі часто мама, не розуміючи, як з віком змінюється поведінка дитини, починає "приставати" до дитини з грудьми, тим самим тільки погіршуючи ситуацію. Сама така була, знаю, що то таке. Тому спокій, усвідомлення того, що то не кінець, але тільки період. Більше контакту, пропонувати груди ніби так між іншим, лягаєте на ліжко з дитиною побавитись, просто відкрийте грудь, нехай буде дуже близько до малечі, але не пхайте. Основні годування зосередити на сон, під час сну, після сну - на прокидання. Якщо не бере на сон - на руках заколисувати, і тоді напівсні, напівсвідомому стані - пропонувати груди, в такому стані діти беруть груди, не протестуючи.
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    В нас теж проблемка, донечка вередує, просить їсти, пхає пальці в рот, даю груди, вона відвертається і заходиться диким криком. Я беру на руки, ношу, заколисую, потім знову прикладаю, знову крик, і так по колу. Я змучена, дитина теж і так прикладеться на сьомий, восьмий раз, потім жадно їсть, пукає і засинає. Коли сонна, то їсть нормально, а так вередує. Дурників і пляшок у нас не було. В чому ж тоді причина???Може животик турбує, бо коли тиснеться то теж плаче. Какає раз в день, або через день. Раніше вередувала лише ввечері, то я це повязувала з животиком. А тепер і вдень таке твориться.
    Так і робим, вночі їсть нормально.
    Може і так, теж подумала про це.
     
  12. rybi

    rybi New Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    оо в мене теж така проблема. вже сил нема. коли малюк сонний то їсть.... по 6-9 годин не їсть. не знаю що з ним робити...
     
    Останнє редагування модератором: 11 Липень 2012
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    І з першою, і з другою дитиною маю такі ситуації.
    Про причини можна різне "ворожити", я не виключаю і ріст зубів (хоч і прорізуються вони пізніше).
    Пристосувались так: присипляю дитину (переважно в таких випадках носінням на руках), тоді вкладаю її на диван/ліжко (не в маленьке ліжечко), і вмощуюсь поруч - майже відразу вона бере груди і гарно їсть. Стараюсь дозволити їй "трапезувати" стільки, скільки хоче.
     
  14. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Я так підозрюю що це почалось після того як ми сварились з чоловіком. Тепер ттт, починається то все по трохи налагоджуватись, дитина почала брати груди, стала спокійніша, менше вередує, у тому всьому нам допоміг СЛІНГ.
     
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Дитина знову відмовляється брати груди. В мене вже просто немає сил. Так агукає, посміхається, коли хоче їсти пхає пальчики в рот, даю груди і вона відвертається і в крик. Пляшок, дурників не було. Обстановка не мінялась. Дитина здорова. В нас вже таке було, дитина вередувала біля грудей 2 тижні, я її в слінгу заколисувала, а тоді годувала сонну. В кого таке було? Як давали раду з тим? Через скільки часу пройшло?
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    у нас таке є. я заколихуючи підпихаю груди - іноді захоплює. коли сонна - то краще виходить дати лежачи, бо як на руках, то швидше за все не вийде, в слінгу іноді виходить (але я ще толком не можу повязатись так, щоб рот був на рівні грудей точно).
    а ще часто кидає груди, то я визначила, що не так кидає, якщо вона зверху на мені лежить і смокче. я роблю так: сидячи намагаюсь дати груди і як тільки нормально захопить - лягаю на спину.
     
  17. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Мій Данька відмовився від одної груді в 4-ри місяця-був гнійний мастит і різали, а далі не було сил його заставляти, потім вже і не задумувалася про неї. Зараз виявили мастопатію-хороший лікар сказав, що найкраще вилікує ГВ, потрібно відновити. От проблема, бо цю грудь взагалі не признає, там і сосок твердий. Я йому і пояснюю і солодила вже, все роболю без напряга. Вчора, то коли вже замучався ту просити, що ссе, то взяв лише в ротик, але не ссав. Чи можна шось зробити? Бо так не хочеться відлучати і операційного втручання...
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    пропонували під час сну? годувати з-під руки
     
  19. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    пропонувала-йому по барабану як-він знає, що то не та і все. Просто на тій що годую сосок такий як треба йому-довгенький, а з цією треба попрацювати
     
  20. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

    Дитина не хоче грудей. Таке вже триває три місяці. Деякі дні більш - менш, деякі дні ну просто неможливо(((( Зараз хоче смоктати пальці, я не даю. Даю груди вона цьмакне, відвертається і губки бантиком і все. І так навіть цілий день не хоче грудей. А так весела, бавиться. Я замучилась з лактостазами. Замінників не використовували. Раніше заколисувала і давала груди, а тепер навіть при заколисуванні на ручках простестує.

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:04 ----------

    В мене вже опускаються руки.