Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Якраз про сосок і напишу. Його форма ніякої ролі не грає. Головне дити на мусить захопити груди. У мене, на думку лікарів з сосками все добре. Та Бог дав такого смоктунця, що вся ареола як в намисті, за місяць часу вкрилась протоками.
     
  2. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Що можна порадити подрузі, яка народила три дні тому, вона дуже за ГВ, але проблема в тому, що дитина не хоче їсти, просто не відкриває ротик:sad: вона пропонує постійно, але він все- одно не хоче. Пробувала зі шприца, те саме. Каже, що годування на вимогу не витходить, бо вимоги нема взагалі:sad: малий народився 2800, в ПБ втратив вже 250 грам...
    В мене з моєю малою була протилежна ситуація- вона хотіла завжли і постійно цицю, тому я навіть не знаю, що можна порадити?
     
  3. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    А що їсть тоді дитина?
    Малий також народився 2800г (втрата була до 2620г). Не скажу, щоб він теж на грудях висів, бо і зараз не висить (хіба як спати лягає, то буває), але кожного разу в ПБ як тільки починав рухатись пропонувала- то їв
     
  4. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Мала таку ж ситуацію, синочок просто не відкривав ротик і все.
    Потім я оговталась трошки, зібралась і чітко для себе вирішила: "Я буду годувати грудьми!" Купила насадки на соски (це не порада, знаю, що для ГВ це не добре, але ,
    і наше ГВ на вимогу було на мою вимогу: я його будила і протягом години (бо дитятко було мляве і засинало все одно) пхала цицю з насадкою в той замкнений ротик, далі догодовувала сумішшю (зараз би цідила молочко і догодовувала б ним синочка) теж близько години, бо і з соскою в роті спав і не смоктав! Потім давала йому спокійно спати годину і сама відпочивала, а потім далі по колу!
    До речі, лікарка порадила купити Біогаю, як життєдайний пробіотик, не знаю, чи це він допоміг чи просто прийшов час, але дитинка стала жвавішою, плакати став, відповідно і ротик відкривав. Біогаю я давала з ложечки, то теж вдавалося в ротик запхати. На вечір треього дня я вже суміш не давала (це я вирішила сама, бо лікарка наполягала, щоб догодовувала, бо буде зле), бо молоко прибуло, і пропонувала лише груди, правда через насадку, були крики, плачі, але ми з синочком це зробили, і навчилися їсти цицю без додаткової хімії! За кілька днів уже дома вчилися їсти цицю уже без насадки! І зараз я з радістю і превеликим щастям годую свого здібного і працьовитого синочка лише грудьми без пляшок, сосок, догодовувань і допоювань уже 4 місяці!:radist:
    Отже, з усього величезного мого тексту можете порадити подрузі не здаватися, не слухати лікарів, які тільки і шукають прогалини, щоб всунути суміш, запастися терпінням, вона не одна така, будити малючка часто кожні 1-1,5 год і пробувати давати молочко, не вдається засунути груди, нехай цідить і спробує з ложечки давати.
     
  5. ashpektorova

    ashpektorova New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    допоможіть порадою! малому 10 місяців. Прикорм сніданок, обід потім грудь на сон, грудь після сна з прикормом, вечеря - прикорм, на нічний сон грудь і вночі два рази грудь. Вчора мусила лишити малого на вечір. Тобто пвсля сну поїв прикорм, також вечором, заснув в машині і переклала в ліжко. Вночі хотіла погодувати груддю, а малий не брав плакав, заспокоїти не могла, тільки чоловік заспокоїв. Так всю ніч то плакав, засинав, але не їв. Зранку також їсти хоче, але груди не бере. Зцідила в ложку і погодувала з ложечки. Не знаю, що робити. Боюсь щоб він не кинув груди. Може це через зуби, верхні лізуть. Буду вдячна за поради
    пс: соски і пляшечок не було і немає
     
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Загляніть в ротик, чи не стоматид раптом. Ми з меншим таке проходили. З ложки їсти міг, а груди смоктати не міг.
     
  7. ashpektorova

    ashpektorova New Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    дякую за швидку відповідь, тільки що малюк взяв груди і добре поїв :girl_claping:
     
  8. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Не знаю,куди мені з тим питанням,то сюди напишу,а як що,то перенаправте,будь ласка...
    Нам практично 3міс,їв син кожних 2год-і вночі і вдень(сам так налаштувався),а останні 2 дні різко змінилось-вдень та сама ситуація,а вночі їсть буквально два рази...от наприклад,сьогодні було в 22:00,в 1:30 і все!!!пробувала в 4 год прикласти крізь сон,взагалі ніяк не вдалось...дуже переживаю,чи це нормально?чи щось робити?може я даремно панікую,просто дуже хочу,щоб з гв все було добре,бо налаштована на довге гв...

    Нам практично 3 міс,поправляємось дуже добре,виключно гв на вимогу!
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    ЗНАЧИТЬ ВСЬО НОРМ
     
  10. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Період такий - розслабтесь і радійте тривалому сну!
     
  11. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Дякую,дівчатка!я від того здивування сама не могла всю ніч спати)))
     
  12. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    А наступне прикладання в якій годині зранку?
     
  13. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Isa, розслабтеся) Я також недавно жалілсь, що донечка мало їсть вночі. Це нанадовго))) Якщо вдень дитина їсть добре, то не треба хвилюватись!
     
  14. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Десь близько по 6,а далі звичайно...приблизно 1,5-2 год перерва

    ---------- Додано в 17:33 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

    Дякую за підтримку!
    Але от думаю,зараз привикну до такого,а потім знову проснеться неспання...жаль)а зараз як донечка вночі їсть?
     
  15. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    То тоді дійсно насолоджуйтесь і спіть на здоров"я, адже в основний нічний період (з 3 до 8 год), коли найактивніше виробляється гормон пролактин, ви прикладаєтесь! А щодо режиму їдження, то, напевно, ще рано до чогось звикати, бо то ще таке нестабільне, і ще не раз буде мінятис, Це з власного досвіду!
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Хочу почути різні думки з приводу наступної ситуації. Є в мене коліжанка, в неї друга дитинка 2,5 місяці. З ГВ в них проблеми з самого початку, хоча старшого вона годувала до 3 років без жодних труднощів. Словом, дитина категорично відмовляється від грудей. Мама, ясна річ, виконує всі стандартні приписи, зверталася до консультантів, лактологів, але ніхто не може пояснити причини такої поведіник малої. Зрештою, навіть відома львівська лактолог сказала, що, швидше за все, доведеться дати пляшку:girl_sad:
    Дитина дуже спокійна, багато спить, коли не спить, то теж спокійна і весела, але як тільки їй пропонують груди, починається крик і плач. В результаті почала втрачати вагу, якої і так набирала мінімум. Я знаю, що на форумі є дівчата, які мали подібний досвід, є такі, що перевели на штучне, і є такі, що врятували ГВ. Поділіться своїми думками, особливо цікавить, чи прояснилися для вас з часом причини тих невдач. Щодо моєї подружки, то вона налаштована боротися до останнього, але тут вже мова йде про здоров'я дитини. Ще такий момент, що дитина схильна до алегрії (спадково) і мамине молочко їй необхідне. Є варіант годувати зцідженим, але цідитися мамі не дуже виходить.
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Не пропорувала груди зразу, а притуляла до себе і заколисувала на руках, а ще краще на фітболі, на сні давала груди. Якось само пройшло, з вагою було тяжко, бувало 100-200 г в місяць набирала, ще й ригала постійно. Але я хотіла зберегти гв, то за пляшечки навіть не думала. Чекала поки перейде, лиш би набрана вага не зменшувалась.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Розказую, як то виглядає в них. Сонна дитина не бере в рот груди ні за яких обставин, вона просто його не відкриває. Вночі дитина спить роздягнута біля грудей, але навіть не пробує їх смоктати. Щоб хоч якось погодувати, потрібно її розрухати, але розрухана вона кричить від одного вигляду грудей. От уявіть: дитина в слінгу, циця під носом, дитина спить. Починає прокидатися, шукає ротиком цицю, але або знов засинає, або попросту випльовує. Потім кричить, бо голодна.

    Подружка не просто хоче зберегти ГВ, вона робить для цього все можливе і неможливе, але власне дитина починає втрачати вагу. Можливо, є якісь фізіологічні причини тому, але ж дитина спокійна, вона плаче і кричить виключно, коли її пробують нагодувати. Порадили зробити НСГ, от цікаво, що вона може показати.

    ---------- Додано в 10:18 ---------- Попередній допис був написаний в 10:14 ----------

    Ну моя молодша від травня до вересня не набрала жодного грама, але вона їла хоч якось. От нарешті минулося в нас то і Терезка любить цицю. Я тішуся, бо в нас теж постійні викрутаси були, але нам допомагали стандартні поради: слінг, на сон, підсунути між іншим.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Може смоктання викликає спазми животика.
    НСГ
    роблять, щоб виключити тиск і т.п., бо активне смоктання може викликати біль голови.
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    а з пляшечки бере7 якщо молоком з пляшечки бриснути в ротик, дати понюкхати, одним словом ті всі прийоми, що з грудьми - і дитина реагує ок? в нас таке було після пологів, дуже сильно при чому, до тої степені що в сусідки по палаті малий ЖЕР, а мене ігнорував, думаю, я ще не вміла прикладати і йому з вуздечкою було тяжко то раз, а два - мене то достало і я зробила то, що рекомендувала моя мама - вимилася вся і груди в тому числі з госп милом, і малий перестав ігнорувати груди, хоча поїсти нормально так і не вдавалося.