Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Kohaju, прочитайте уважно форум, бо Ваші дописи мені показують, що Ви самі гробите своє ГВ... Вибачте, що так грубо пишу, але Вам вже тут стільки дівчат написало, як правильно робити, що правильно робити, Ви казали, що дзвонили до консультанта, тут на форумі є море- моренне доступноі інформаціі. Будь ласка, не слухайте мам-баб- тьоть- подружок. Тут на ДП багато мам годувало своіх дітей і по три роки, от іхні поради треба слухати, а не поради людей, які відгодували пару місяців і все. Немає такого поняття як " МАЛО МОЛОКА", є поняття " дитина потребує маму круглодобово", Вашій манюні Ви потрібна як ніхто, Ваша дитинка пережила КР, мусите постаратись для Вашого синочка! якщо Ви дійсно налаштовані на ГВ, то послухайте наших порад, а якщо ні, то більше не пишіть і не просіть нашоі думки, бо з моіх спостережень Ви не дуже дослуховуєтесь до того, що Вам радять, м'яко кажучи...
     
  2. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Важко сказати звідки знаю чи наївся, чи ні :) Я коли приходить час годувати лягаю з малим на дивані і так смокчемо цицю, аж поки він не плюне її сам, деколи на це у нас йде година, півтори, а деколи і дві ))) То вже й біля нього встигаю і подрімати, і відпочити :girl_blush2:
    А я так і не навчилась правильно прикладати дитину через втоплені соски, мала жахливі тріщини, болі, кров валила, прийшлось купити накладки для груди,з ними годування перетворилось з муки на відпочинок для мами і лялі :)
     
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

     
  4. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Дівчата, капец! Ну шо ви ще й досі не прочитали правил ГВ? Дитина наідається тоді, коли: а) пісяє не менше 10 раз в день, б) какає у вашому віці 3-6 раз в день, в) набирає мінімум 600-700 гр в міс. Якщо на всі питання стверджуюча відповідь, то дитина наідається. Хочете перевірити- зробвть тест на мокрі пеленки. І правильно робите, що хоч цицю самі не випихаєте, а дозволяєте, щоб дитина сама відпустила. На рахунок накладок на соски- це ще одна яма ГВ, знімете накладки- дитина буде брати груди не правильно... В мене теж були жахливі тріщини, кров лила, але якось врятувалась Пуреланом і повітряними ваннами.
     
  5. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    :girl_flag_of_truce: Дівчатка, не зліться на мене..І не сваріться, повірте: до всього я дослуховуюсь, бо інакше б не радилась з вами і не писала всього цього, бо хочу почути ваші думки і ваші поради. У нас вже все по-трошки йде до ладу - ттт.
    Брендо, не злюсь на ваш тон, бо може то так виглядає, коли особливо не можна тону почути мого питання або інтонації, бо ж писанина - то інше) Просто я дійсно багато читала і форумів (не тільки наш), і книжок, і якось у всіх моїх знайомих це було із розряду: оп-приклалась-присмоктався-все пішло. Ну в нас не так виявилось, але нічого..ми сильні і впораємось. Дякую всім за цінні поради. Насправді!:girl_yes:

    ---------- Додано в 20:06 ---------- Попередній допис був написаний в 20:01 ----------

    я то знаю, просто думала, може взагалі крім того, що засинає або дрімає, ще якось ясно) А може бути таке що пункти а і б в нормі, а от вагу не набирає, бо так на разі нам кажуть (та педіатр дитяча з району). До речі дзвонила їй дещо запитати, і за 2 дні не взяла слухавки. От тобі і лікар сумлінний. А ще й дитячий.
     
  6. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    орієнтуйтесь на попіси, а важити дитину до 1 місяця не варто, матимете лише зайвий привід для хвилювань.
    в пологовому у вазі втратили? добрали до ваги при народженні? якщо так, то вже добре
    і врахуйте те, що від народження дитину важать на різних вагах, кожні з яких мають свої похибки ;) дитина так за пару хвилин може "схуднути" грамів на 100-200.

    ще стосовно какання, моя доня з народження ходила "по-великому" раз на добу, іноді пукала трошки з каками, але при тому їй ніц не бракувало.
     
  7. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    У мене так не було. Був і лактостаз, малий відмовлявся брати груди, боліли соски, я з жахом чекала на наступне годування (при тому мені навіть в голову не приходило бігти купувати накладки), правильно прикладались з надцятого разу, годувала зі сльозами на очах. Тут дійсно важливо виконувати всі правила і не здаватись :) Все у Вас вийде, у мене ж получилось ;)
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?


    Збийтеся. Поважите дитину, коли йому буде місяць, а зараз ГВ тільки налагоджується. Перший місяць найважчий.
    Я під час ГВ зі Святиком і близько не мала тих труднощів, що з Андрійком і реально морально зовсім не була до цього готова, але нічо, викарапкались.

    ---------- Додано в 19:34 ---------- Попередній допис був написаний в 19:31 ----------

    Маєте всі шанси після тих накладок загробити ГВ.
    Киньте то. Тріщини, кров і всяке таке не приємне є майже в кожної другої мами і викарабкуються без накладок.
     
  9. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Мені до слів jalla тільки хочеться додати, що Ви, katysik, не унікальні з втопленими сосками. І то не причина гробити гв.
    В мене ж така ситуація була, (ще й плюс велииикі груди)і насадки мені одна "мудра" акушкрка порадила, бо казала інакше не вигудую, чоловік відразу побіг купив, але я взяла себе в руки, перетерпіла-переплакала, вчилась правильно прикладати дитину і через місяць соски були гарно випуклі як на картинці.
     
  10. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Kohaju, я вас чудово розумію, в мене перший місяць теж такі проблеми були - і тріщини, і малий на грудях цілодобово висів, і ваги мало набрав. Ми потрапили на Орлика, там заставили дати суміш, накричали на мене, що дитина недоїдає - то був капець. Але я взяла себе в руки, коли повернулися додому подзвонила до консультанта, забрала суміш і - о, чудо - за другий місяць дитина 900 грам тільки на ГВ набрала. Тепер в нас все супер, їмо тільки цицю і насолоджуємося.
    Терпіння вам, ще трошки і все внормується. Забудьте про справи, займайтеся тільки дитиною, і вірте що в вас все вийде - це основне.
     
  11. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Тю, а в мене один втоплений був, один нормальний, але якось так я не акцентувала на цьому увагу, в ПБ пробували мені на те вказати, як на проблему, але мені було як солов*ю. Молозиво було, і то жирне і багааато, то я навіть на початках по одній груді за раз давала, а не по дві, і витягнула вона той сосок. Тріщини були, але якось з бепантеном перетоптались.
     
  12. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

     
  13. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Малий від вчора практично не їсть. Сосок бере, але тримає його у відкритому ротику. Зараз Маркіян хворий, але йде на поправку. Сопель вже нема, але є температура 37.8 Ну і лізуть верхні передні зуби. Оця відмова від хвороби і зубів? Що робити з грудьми, бо я навіть рук підняти не можу? Зцідити те не виходить
     
  15. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    подібно, що
    в душі пробували? ну і може крізь сон візьме груди
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    В душі не пробувала, бо вчора цілий день на мені спав. От щойно вдалось погодувати. Ну і поки з однієї їв, з іншої лилося. То трохи легше
     
  17. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Буду тепер й я в темці:)
    в невістки (братової дружини) соски настільки "втягнуті" всередину грудей, що ні в пологовому, ні молоковідсмоктувач жодним чином не допомогли хоч трішки вирішити проблему, а мала (їй 7 днів) абсолютно не хоче годуватись грудьми, прошу термінової поради, як вийти із ситуації
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    надавити і сформувати грудь рукою, маля все витягне так як треба, як добре зразу прикласти
     
  19. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Потрібно викликати консультанта, вона допоможе правильно прикласти.
     
  20. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    хто з дівчат наших (консультанти ГВ) готовий взятись за вирішення проблеми - відгукніть, будь ласка:) (Наукова-Пулюя місце дислокації)