Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    пробувала, на разі безуспішно, не знаю скільки часу малий може не прикладатися,щоб зберігся смоктальний рефлекс. Так хочу годувати якнайдовше обидвох, для мене це дуже приємні моменти. Циця у вільному доступі, пропоную разів 4-5 на день.
     
  2. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    в принципі дуже не переконуйте, маю на увазі, є менша дитина, все одно вона прикладається, він це бачить,значить бачить груди, тому думаю, якщо просто годувати в його присутності, що і напевно робиться, то ще трохи часу, попросить, не показуйте йому, що переживаєете, і не наполягайте. Пам"ятаю одну форумлянку, десь є її дописи в темі "дитина відмовляється від грудей", її дівчинка через стоматит десять днів не брала грудей, навіть ще кілька днів, коли рани позагоювались. Дитині треба дати час забути той біль. Тому думаю,заспокойтесь та просто тихенько в серці ще чекайте :)
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Дякую дуже-дуже за підтримку! Бо я вже себе гризу нащо я йому під час стоматиту давала груди, коли просив, а тепер дитина боїться через мене......
     
  4. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Маємо проблеми з годуванням, народились 6 днів тому, догодовували сумішами, малий груди бере вяло, смокче по 15 хв. а потім, відривається, кричить і все тут. Може брати знов але репетує і все, мучусь так з годину, не маю сили слухати, бо ж ще й втрачає вагу потрохи кожен день (сьогодні при виписці з пологового, за добу втратив 30 грам, вчора не втратив, але й не добрав), відповідно змушена (не бийте мене) догодовувати сумішшю, бо ж сили має звідкись брати. Опускаються руки, не знаю, що робити. Порадьте. Пробувала цідити, щоб хоч моє молоко їв а не суміш, в ручну взагалі не получається і все, хоч молока не так й багато. До того ж в мене після інсульту ж права рука слабкіша, я нею взагалі не можу так щоб дуже зціджувати.
     
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Зателефонувати консультанту не хочете?
     
  6. toria

    toria Active Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Може візьміть електричний молоковідсмоктувач на прокат? В мене теж таке було, то перший місяць було тяжко, потім налагодилось. Як виписалась додому, то суміші більше не давали, кілька разів звертались до консультанта.
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    toria, а просто ручний? бо на разі не маємо грошей на електричний..а як ви вирішували ці проблеми? якм чином все внормувалось? що радили консультанти?
    та я дзвонила, ми спілкувались, та все одно..от наразі, малий всю ніч висить на грудях і кричить як тільки відняти. Ну то я розумію, що при потребі, але ж на 7 годин підряд, і засипає лише на 15-20 хвилин максимум, і знов по колу. Мені здається, що він не наїдається, хоча пісяє справно, какає 3-4 рази на день. Коликів сказали в нас немає ттт. Чого ж тоді ті фокуси?
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    швидше за все в дитини стрес, тому й висть на грудях, спить недовго. В мого теж таке було, спочатку псіхувала, здавалось що так буде завжди, ще й коліки додались, я думала що звихнусь. Але потім заспокоїлась, вирішила - як хоче висіти -най висить, не хоче спати довго - хай спить скільки хоче. І тоді все пішло на поправку, може відчув мій спокій і теж перестав нервуватись? Забийте на певний час на всі обовязки - попросіть допомоги в готуванні-прибиранні, якщо нема в кого просити - мінімізуйте свою роботу - проста в приготуванні їжа, пофігістичне ставлення до порядку. Вмостіться зручно, наскладайте подушок, візьміть книжку чи ввімкніть телевізор і годуйте 7-8-9 годин, скільки треба, дитині ж всього 11 днів, постійно так точно не буде.
     
  9. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    ручний дуже малоефективно зціджує. Електричний трохи легше, але є така категорія жінок в яких жодний молоковідсмоктувач не зцідить більше 10-20гр молока, а насправді молока багато. Жоден молоковідсмоктувач не зцідить так як це зробить дитина. Смоктання дитиною дуже відрізняється від роботи молоковідсмоктувача.

    Це нормально для немовлят перших місяців життя.
    Дитина була весь час у животику в мами, тепер хоче бути біля мами та грудей.
    В мене з малою теж так було.
    Наїдається, не хвилюйтесь.
    Вночі спіть разом, годуйтесь лежачи так щоб ви могли відпочивати, поспати.
    В день не відмовляйтесь від сну з дитинкою щоб ви могли відпочити. Залучайтесь рідних щоб допомогли з домашніми справами.
     
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    це нормально
    і абсолютно нормальним є те, що дитина спить по 15-20хв., ваш синочок ще зовсім малесенький
     
  11. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Kohaju, це нормально!!! Я теж думала, що маленька не наідається, дзвонила до консультанта, після того, як я поговорила- все стало на своі місця, я просто звиклась з думкою, що так має бути. В мене були дні, коли малявка висіла і по 12 годин, деколи були такі дні, що я могла почистити зуби аж в 3 дня і не істи нічого до вечора... Повірте, внормується! То перший місяць важко, терпіння Вам побільше! Тільки не давайте суміш!!!!
     
  12. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    У нас теж така проблема була, підгодували кашками, бо малий не наїдався, жахливо кричав, але тепер тьфу-тьфу все по-трохи внормовується, гамаємо тільки цицю, правда він у нас лінивий хлопчик, більше спить біля циці, ніж їсть. Приходиться трохи зціджуватись, до речі
    ми купили ручний молоковідсмокчувач від Авент, зціджує все до краплини, бо зціджувати руками в мене шось ніяк не виходило, в результаті мала проблему - затверділі груди і температуру 38,5 і як результат болючі масажі (пережити їх ой як важко, вже напевно простіше ще одне маля народити), тому дівчата не запускайте груди, бо то реально КАПЕЦЬ, а не масаж!:girl_impossible:
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Ну, дівчата, от не люблю сваритися, але вже мелено-перемелено про оте кричання дитини і мамині думки, що дитина не наїдається.:)
    Я вважаю потрібно такі думки взагалі викинути з голови, бо від того і починаються потім всілякі не приємні наслідки, бо мама відповідно дає суміш, а суміш у пляшечці, дитина взяла пляшечку, а потім груди не хоче брати. А потім ая-яй...))
    От чому не покластися повністю на матінку природу.;) Вона точно не підведе.:)
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Ще хочеться додати про сціджування, що "доціджування до останньої краплі" - то прямий шлях до гіперлактації і нових болючих масажів;) Дівчатка, ну не ведіться на ті заїджені радянські міфи. Неможливо вицідити груди допорожня, бо молоко виробляється на запит, тобто чим більше цідите - тим більше буде прибувати. Про цідження і коли воно необхідне є окрема тема, але коли малюк має можливість бути з мамою завжди і отримувати груди на вимогу (без заміни на "просто хоче посмоктати, тому даю дурник"), не потрібно ніяких ціджень.
     
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

     
  16. toria

    toria Active Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Проблема була в тому, що я не зразу навчилася правильно давати малій груди, а вона дуже нервувалась, коли одразу не вдавалось присмоктатись, чи губила сосок, починала плакати і взагалі відмовлятись від грудей. Ніхто з персоналу пологового не зміг мені допомогти прикласти дитину, тому на третій день довелось догодувати сумішшю зі шприца. Консультант приїжджала до мене в пологовий і додому, заочна консультація мені б точно не допомогла. Ручним молоковідсмоктувачем я не могла зцідити ні каплі, електричний також був не по кишені, тому взяла на прокат. Потребу в ньому мала десь 2-3 тижні. Коли не вдавалось прикласти малу до грудей і вона плакала, зціджувала, годувала з ложки, мала трохи заспокоювалась і тоді знов давала груди. Спочатку було важко, бо інколи година йшла на те, щоб прикласти дитину і потім ще півтори вона смоктала. Але десь після місяця стало значно легше.
     
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    от і в нас так. А як ви знаєте, що він наїдається. Бо в нас ,якщо тільки груди, то спить максимум 15 хвилин і все тобі.

    ---------- Додано в 01:23 ---------- Попередній допис був написаний в 01:19 ----------

    от хочте вірте хочте ні - а в мене його - молока - ну мало. і все. і малому мало, бо кричить день і ніч і кулачки гризе постійно. от поки не вицідиш 90 а то й 120 грам молока, до поки кричить. і все тут. а в мене за раз стільки нема. і знаю що зціджування - це не дуже гуд.

    ---------- Додано в 01:28 ---------- Попередній допис був написаний в 01:23 ----------

    я ніби все правильно роблю, проте в мене малий не відкриває так ротик, кажуть шукатиме і привіткриватиме..ага, щаз. впихую йому ареолу аж ну, бо губи піджимає і все тут)
     
  18. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    Мій також так робив. Старший ні, а з молодшим я досить намахалася, поки навчився брати груди правильно. Від цього груди боліли і тріщини були і нагрубання молочних залоз і всяке таке, бо ж все від не правильного прикладання, а він, хоч трісни, прикладався не правильно.
    Але нічо, пережили, навчилися. Є безліч методів як вийти з цієї ситуації. Просто потрібно трошки часу.
    Йой, в мене тоже так кричить і кулачки гризе. Та є беліч причин, по яких дитина буде плакати. То по-перше, а по-друге, навіть якшо не наїдається, то що. Побільше груди давати- і молочко прибуде на відповідь потребам дитини. Особливо в ночі. Може треба трошки часу і маминого спокою.
    Ну, і коли він гризе кулачки, ви йому груди запропонуйте.:) Годуйте дуже часто і все стабілізується.)


    Я навіть при дуже гострі потребі (коли потрібно було помякшити ареолу, бо дуже сильно нагрубали) могла хіба пару крапель сцідити і то з трудом.

    І ще раз, дівчата, не вмішуйтеся в той процес. Читайте уважно форум, дзвоніть до консультантів в разі потреби. Не бийте цвяхи в ГВ на самому початку, бо потім каїтися будете.
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина не бере груди. Що робити?

    В нас і досі так часто є, спить з цицьою в роті, просинається, підїдає. То не означає, що голодний, може він мами потребує біля себе. В тебе був кесарів розтин - то великий стрес для дитинки, для якої мама весь світ. От він і потребує.
    Закрити очі на все і присвятити кожну хвилинку дитині. І чим більше присвячувати часу дитині, тим швидше все налагодиться і ставатиме простіше.
    Звідки ти можеш знати скільки в тебе того молока? Зціджування то абсолютно не те, що дитинка смокче. Я коли давала малому краплі від коліків, то пів чайної ложки націдити не могла! А коли малий розсмокче, то фонтан лиє.

    І повторю, що чим більше ти будеш пропонувати дитині груди, тим більше молока вироблятиметься!

    І якщо геть не справляєшся з прикладанням, заклич таки додому консультанта, покаже, допоможе і все вийде.