Депресія, як побороти?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем iriwa, 3 Листопад 2016.

  1. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  2. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Всім доброго вечора/дня!
    :help:Дівчаточка, допоможіть, хто зможе. В мене свекруха впала в депресію, це не хандра... Вже два тижні майже нічого не їсть, чоловік насильно з ложечки годує, жінка здорова, хіба погано бачить. З ліжка вставати не хоче, розмовляти не хоче, НІЧОГО НЕ ХОЧЕ. Вибачте, це вже крик душі. Ми бачимо, що вона здорова, тиск в нормі, вік 67 років, щось в ній зламалося і покотилося дуже швидко. Бачу втрачає сили, настрою не має, нічого робити не хоче, ні не може, а саме, не хоче. Я точно знаю, що це депресія, колись роки з 3 назад, щось подібне було, але не так серйозно, ми разом вийшли з цієї ситуації. А зараз, просто не знаємо що робити. Чоловіку напевне прийдеться звільнитися з роботи, а в наш час, на мою зарплату не потягнемо, це напевно я зайве написала, але так мені накипіло, кожен день ми перед нею, майже під дудку пляшемо, щоб тільки поїла, хоч трохи по хаті походила, а вона ще гірше реагує, відразу якісь маніпуляції нами придумує. На вулицю не виходить вже 3 місяці.

    Прошу, хто з цим стикався, порадьте якогось лікаря, щоб можна було додому його запросити, бо вона невідь з квартири не вийде, в неї сильна слабкість, через те, що відмовляється від їжі. Я так боюся, що вона зляже, а саме страшне те, що в цьому всьому "вариться" наш син-підліток, також боюся за його психіку.
    :help::help::help::help::help:Прошу допомогти тих, хто може підказати лікаря. Ми будемо дуже всім вдячні.
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    коли депресія- тоді не до маніпуляції
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Знаю про випадок, коли жінку в такому стані лікували в стаціонарі (звичайного терапевтичного відділення) і підтримували крапальницями. Не впевнена, що лікар візьметься за лікування в домашніх умовах.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    А є причина депресії? І що значить: не вийде? Попід руки -- і в машину (нема -- то в таксі). Ми так одного в наркодиспансер везли, то ще гірше: лежить п"яне і ще й викручується...

    Ну, і зрештою, можна викликати лікаря із поліклініки. Мені здається, що і невропатологи на виклики ходять. Ви хоч уявляєте, скільки грошей візьмуть лікарі за приватний виклик? Не менше 1000 гривень. І то нормальний лікар не піде, хіба ті, що в маршрутках плакати вивішують: вилікую від депресії, алкоголізму....... От тоді, коли ми того знайомого із запою виводили(то 4 роки тому було) , то в диспансері йому дали таблеточок, укольчиків, крапальницю -- і додому відправили. І то за 200 гривень (взагалі-то мало б бути безплатно, але ми ніякі документи не оформляли). А в той же час дзвонили по оголошенню, то казали 800 гривень, плюс таксі по лічильнику -- і приїде не лікар, а медсестра..... Тому домашнє лікування буде ну дуже дороге.

    Я сьогодні маю бути в поліклініці -- спеціально спитаю як невропатолога викликати. Хоча і самі можете в реєстратуру подзвонити
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    Всім дякую!!! Сьогодні веземо маму-свекруху в невроДиспансер, одна знайома порадила лікарку старшого віку, яка вивела її маму з глибокої депресії, зараз їй майже 90, так вона сама в магазин ходить, а до того лежача була.
    Є. В неї сильно погіршився зір, вона сама себе потрохи з"їдала, що нічим не може нам допомогти і от результат, хоч з нашого боку, ми ніколи її ні в чому не звинувачували. Спочатку перестала за собою слідкувати, потім щось по хаті допомагати, ми дурні думали, що це хандра, ніколи не стикалися с депрессіями, а от за останній тиждень, просто все так швидко рухнуло. Я розумію, що це і наша провина, ми постійно на роботі, вечорами - кухня, дитина, відпочинок, мало часу приділяли.
     
  7. Radistka

    Radistka Well-Known Member

    а з зором нічого не можна зробити? то лікується?
     
  8. Dimarik

    Dimarik Щасливий той, хто щасливий у себе вдома.

    нічого, тільки операція, але їй протипоказано, в неї цукровий діабет
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Dimarik просто розповім досвід однієі знайомоі: іі мама, старша жінка. Коли змінилася іі поведінка, вони не могли зрозуміти,чи це дійсно депресія ,чи таким способом вона почала маніпулювати, вимагаючи уваги ,( всі зайняті своіми справами, вона цілий день вдома сама...)До лікаря було нереально витягнути. Домовилися з головлікарем на Кульпарківській,що він порекомендує ім психіатра,який має досвід роботи із старшими людьми. Того психіатра вони запросили у приватному порядку до себе додому. Під виглядом,що це товариш,якого на вечерю запросили. І от спеціаліст цілий вечір пробув у іх сім і. І спостерігав. Яеусь ненавязливу розмову починав і з матір ю.Одним словом, за результатами його спостережень, це була не депресія. Це був початок іншого відхилення,притаманного людям старшого віку. Була назначена підтримуюча терапія, препарати для покращення мозковоі активності і якось вдалося то тримати " у межах". Це я до того,що якщо немає можливості повезти показати спеціалісту, можна йогл додому запросити. І не обов язково пацієнту знати,що це спеціаліст ( вірніше,зовсім не обов язково для першого разу)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. basia

    basia Well-Known Member

    В диспансері на Матюшенка ( соррі,нову назву не знаю) дільничні психіатри приходять на виклик. Пишете заяву на ім"я головного і все. Власне, весь зміст в тому, щоб побачити людину в звиклій ситуації.
     
  11. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Як вибратись з депресії не знаю. Але приглушити то допомагає як виїду в ліс і прокричуся, проплачу з годинку, так ніби хтось помер, малюю, танцюю поки не звалюсь з ніг, викидати зайві речі. Недавно зістригла півметра волосся... Пробувала записувати все позитивне, що сталось за день - трохи відволікає.

    Я і ВСДшник з панічними атаками, і пережила дві післяродові, тільки доктор допоможе істинно.
    Ще зі своєї колокольні , @iriwa , додам, що недавно почула в інтерв'ю дружини Меладзе не дослівно: "Дозволяйте собі хоч 15 хв, хоч годинку вдень не бути мамою аутиста" - допомагає.

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Люди, особливо дівчата, поверхнево ставляться до питання виникнення депресії (і вихід з неї). Часто банально людині потрібно спати від 8 годин на дому, виключити кофеїн з напоїв і все..
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Може комусь буде корисним
    IMG_20161116_094506.jpg IMG_20161116_094516.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    колись стикнулась зі схожою ситуацією, думали депресія а виявилось деменція .
     
  16. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    @zettaі шось з цим можна зробити? Чимось допогти?Ми також думали ,що в свекрухи депресія, а виявилось-деменція. Два рази вже клали в лікарню, але легше не стало зовсім.Чоловік каже що нічого зробити з цим неможливо і змирився , але я думаю, може хоч би трошки її якось підтримати...
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ви серйозно? Тобто отак просто - виключити ці причини і все- гудбай депресія?
    --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2016 ---
    Так, там теж це виявилося
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    я не знаю. там паралельно відкрилася язва , весь час кровоточила , легше не стало. деменцію ніхто і не лікував бо був більш важчий стан фізично , так людина з того і не вийшла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. solana rok

    solana rok Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Та я то знаю. Я ж не як теоретик, а як практик із досвідом питала) Просто я знаю як у мене то починалось, а цікаво, як у інших
    --- дописи об"єднано, 25 Листопад 2016 ---
    Я от все частіше згадую якісь такі предвісники, от, можливо, якби вже тоді за себе взятись, то, може б, і не докотилась до госпіталізації і панічних атак
     
    • Подобається Подобається x 1