Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не знаходжу щось оновленої інформації про міжнародні автобусні перевезення. Хтось може бачив, що там щось очікується з 22 червня чи ні?
    Бо літаки відновили типу, але всеодно Львівський аеропорт закритий ще вчора був. Та й не всі компанії хочуть літати, бо попиту ще нема.


    Ну от продовжують карантин до 31 липня, цікаво, що тепер заспівають туроператори...
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2020
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми зі скрипом таки відмовились від Хорватії. Хоча наша господиня вчора написала, що поруч них відпочивають люди з України. Як вони туди потрапили???
     
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Можуть бути громадяни України, що мають дозвіл на постійне проживання в "дозволених" для Хорватії країнах ЄС чи Шенгеню.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ми так і подумали). Явно мали якісь документи.
    А ми таки вирішили не ризикувати цього року і перенести на наступний. Дуже сподіваємось, що наступного року нам таки вдасться туди потрапити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    або просто живуть не в Україні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А щось знаєте про Укрзалізницю?
    Вже майже наважилася на українські моря,але навіть на липень поїздів зі Львова не бачу на сайті:girl_sad:
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    До речі, вчора переглядала відео-огляд з одного з готелів Єгипту (зараз люди там). Пусто і без анімації. В ресторані усі працівники у масках. Працює ресторан у режимі ресторан). До вас підходить офіціант з меню (на вибір по к-ка страв з кожної категорії). І чекаєте свої замовлені страви. При невеликій кількості людей, це гуд...а якщо повна загрузка? Так можна прочекати за столом ......
    Наразі анімацій і розваг немає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Rodionochka, я володію ось такою інфою. Але мій чоловік проти, ми також планували цьогоріч Хорватію, але без броні. То не знаю...

     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @HappyViki, ми таки відмовились(. Навіть дочекались до такої інформації, та не ризикнули. Тому будемо відпочивати в Україні).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Україну внесли до "червоної" зони по розповсюдженню Ковід... то дуже сумніваюсь, що тепер нас десь пустять за кордон з туристичною метою...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. lunti

    lunti Member

    Про залізницю не знаю, але сьогодні побачила, що скай ап відкрили продаж білетів у Херсон і Одесу з липня, ціни стартують від 500 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Від 26 червня зі Львова є декілька потягів. Квитки вже можна купити. Ціна в Одесу 773 грн.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    А наш літачок з Барселони щойно злетів
    І грошики наші за квиточки тю-тю

    нагадую ситуацію - рейс з України Райнейр скасував, прислали сертифікат

    рейс в Україну відбувається прямо зараз

    я три! Тижні намагалась дописатись в їхній чат, писала на всі електронки, які знайшла, навіть телефонувала на гарячу лінію (і просадила 450 грн, бо не уточнила тарифи в оператора ), писала в мобільному додатку в формі для скарг, намагалась заповнити форму для повернення, але не пропустило, бо по номеру рейсу видало, що він виконується, а отже підстав для повернення коштів у мене немає.

    я в неприємному шоці.

    зарікатись не можна, але тепер ця АК в мене в чорному списку.

    жлоби і просто непорядні люди.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене цей момент певно напружив найбільше на момент обдумування подорожі, ну і ймовірність захворіти на чужині таки лякає. Ми дуже довго відмовлялись від Хорватії. І коли відмовились, то ще трохи шкодували, бо хороші знайомі навсю планували свою подорож туди, великою та шумною компанією. А ми відмовились від такого гарного варіанту... Але інформація про червону зону трохи то змякшила). І знайомі наші теж вже нікуди (поки що) не ідуть.
    Дуже сподіваюсь, що не втрапимо на укр.море. Хочу Шацьк, Карпати, Дністер, Дніпро, лиш би не море)))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В мене знайома таки їде машиною в приватний сектор. 6 липня. Подивимось, як воно буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1