Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @nataliachita, скажіть чи десь на території або поруч є можливість купити взуття для моря? Про пляж ще розкажіть будь-ласка.:girl_in_dreams: А, смішне питання, але :пляжні рушники можна міняти вдень скільки разів захочеш, чи тільки зранку видають і все?
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Ми довго думали і ніяк не могли визначитися куди ж все таки поїдемо відпочивати цього року з крихіткою. Після безлічі сімейних дискусій, власного досвіду обох сторін (я і чоловік)))), прийняли нарешті одноголосе рішення їхати в ........Грузію!!! Ще й бонусом виявилося, що буде прямий літак Львів - Батумі. Так що, грузинські гори, море, шашлик та вино, соковиті фрукти та незрівнянні грузини - чекайте, ми їдемо))))
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  3. Gala

    Gala Well-Known Member

    А де будете жити ? В готелі чи приватний сектор? Вже щось забронювали?
     
  4. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Вже забронювали квартиру, одразу біля моря.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Mavpysuk на якому сайті бронювали?
     
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    На airbnb.com
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Mavpysuk дякую, переліт дорогий виходить? Чим летите?
     
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Вітаю! Ми відпочивали в Батумі минулого року. Всі залишились шалено задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Та ми власне тому і вирішили Батумі, бо вже там були з чоловіком і теж дуже задоволені. Не ризикнула б їхати на щось нове з маленькою дитиною.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Наталь, а розкажи детальніш плз) заінтригувала)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Мені здається, що я вже десь писала про цю поїздку))) але щось не можу знайти.
    Ми їздили в кінці вересня. Почну з того, що я була не надто оптимістично налаштована на цю подорож, але оскільки ми її виграли, то не полетіти було б не розумно. Я змінила свою думку одразу по прильоту, де літак зустрічали дітки у національних грузинських костюмах і з солодощами. Приємно вразив готель, який одразу знаходиться на побережжі моря(там власне і найбільші гроші "впаковані" в будівництво готелів та новобудов на набережній). Ми з чоловіком багато де бували і здивувати нас важко, але Грузія підкорила наші серця. По перше клімат, для мене він просто ідеальний, не надто парно і спекотно за рахунок гір, і такий кайф коли ти купаєшся у морі і дивишся на засніжені гори. Їжа - про це можна писати дуже багато, таких смачних овочів та фруктів, я вже мовчу про м'ясо, я просто ніколи не їла (пишу і слинку ковтаю). Чудово облаштована набережна, що ідеально для прогулянок. Не космічні ціни і душевність грузинського народу зробили нас фанатами цієї прекрасної країни.
    П.С. скажу одразу, що любителі турецького олінклюзіву не будуть мабуть в такому захваті, але ми звикли до європейського відпочинку, де не завжди гарний відпочинок - це обов'язково багато їжі. І так, звичайно, в Батумі є багато "совкових" кварталів, але ми були до цього готові, адже розуміли в яку країну ми їдемо, але насправді місто міняється просто на очах, за чим дуже цікаво спостерігати.
    --- дописи об"єднано, 8 Березень 2018 ---
    Yanair, квитки на двох дорослих та немовля (туди і назад) зі Львова 400 євро
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Mavpysuk готель самі бронюєте?? Вже вибрали?
     
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Я вже писала вище, забронювали квартиру.
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    прикольно) мерсі за таку розповідь)
     
  15. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    так, коралових рифів там значно менше, ніж в Шармі і Марса Аламі. але ми іхали з друзями, які перший раз в єгипет летіли і одним з іхніх критеріів був, щоб пісочок і ніяких коралових рифів. та й ми більшве все таки любимо хургаду. :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Дівчата, хто відпочивав на Кіпрі, які б ви порадили міста розглядати?
     
  17. nataliachita

    nataliachita Well-Known Member

    якщо чесно, то навіть не звернула увагу чи є там таке взуття:girl_blush2:, бо реально воно там непотрібне було нам. гарний є захід в море, навіть небачила людей в такому взуття, якщо чесно. то в шармі без нього ніяк. рушники лише раз вдень видають на цілий день.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ziben

    Ziben :)

    дівчата, питання не зовсім в цю гілку, але не знаходжу де ще можна написати. придбала квитки на літак з пересадкою (1,5год) за цих півтори години я встигаю пройти паспортний контроль і добігти на посадку (зареєструть мене у Львові). Але не врахувала що 25/03 переведуть годинники на літній час, в мене залишається 30 хв, і вкластися в цей час нереально. чи коригується розклад руху транспорту міжнародного сполучення при переході на літній/зимовий час?
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Цього року хочеться якоїсь нетривіальної і колоритної Європи. Переважно їздимо в форматі: 7 днів пляж + 5-7 екскурсійна програма.Чоловік пропонує Португалію або країну Басків. Читаю, що не дуже ці країни підходять для пляжного відпочинку: в обох океан холодний, в країні Басків на узбережжі часто дощить. Хто має досвід поїздки, поділіться будь-ласка.