Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Naama, можна звичайно. :girl_yes2: Емірати,Тайланд, В"єтнам, Куба, Домінікана, Коста-Ріка, Мальдіви, Філіпіни, Австралія, Танзанія, Маврикій, Кенія. Залежить все від бюджету. Найдешевше звичайно Емірати і Тайланд.
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мені зимно. Якщо розглядати - просто поїхати відпочити, тоді так, а якщо купатися і на сонечку вилежуватися - не варіант, зимно і вітряно. Ну, але в кожного своє поняття "зимно", мені он в Болгарії в середині червня було не дуже комфортно, я більшість відпочинку в штанах і в светрі провела, а де-як моржі і в морі купалися і на піску валялися:girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тут треба враховувати 2 речі: в Тайланді у різних частинах різний клімат. Наприклад на Самуї в січні- сезон злив. буває так, що л є стіною цілий день. А от на Пхукет можна спокійно їхати. Лиш розраховувати на те, що переліт довгий, ну і там побут самі обі облаштовуєте- там знімаєте апартаменти.
    Стосовно Еміратів теж враховувати, що там не так багато готелів працюють по системі Олл і вони дорогі. В основному- на сніданках або півпансіоні. Ну і то не буде відпочинок, на кшалт Єгипту чи туреччини. Як на мене, Емірати- то для дорослих і дорослих дітей.
    січень-лютий- найхолодніші місяці в Єгипті, коли дує холодний сильний вітер. І цьогоріч. наприклад, було навіть досить свіжо. В один день навіть у Шармі море могло бути +21, а в другий+17. Воно є теплим на глубинах, а там- де мілкіше- вітер здуває верхній теплий прошарок. Плюс зараз більше половини єгипетських готелів працює в економ режимі, коли в ліпшому випадку на підігріві лиш один басейн взимку ( а інколи узагалі жодного)
     
  5. woolf

    woolf Well-Known Member

    Були в Еміратах, в Рас-але-хаймі, в січні 2012-го - я змерзла... тобто, вдень + 20, а вечори досить таки холодні 16-18. Для мене, на погрітися, замало. Казали інші туристи (пересікалисяна екскурсіях), що на Фуджейрі було справді тепло, навіть жарко. Тому з Еміратами теж треба добре вибирати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, куди найкраще поїхати відпочивати одній, щоб було комфортно і цікаво? :beach:
     
  7. Ziben

    Ziben :)

    Все залежить від того, який відпочинок ви любите. Я їздила відпочивати сама і в Карпати, в Єгипет (олл, майже безвилазно з території готелю, Угорщина (автобусний тур і один раз самостійно). Впринципі, ті самі напрямки, що і парою, сім"єю чи друзями. Єдине- не рекомендую Туреччину. Була в Стамбулі і Анталії з другом (не олл, а самостійне бронювання)- величезна кількість чоловіків тиняється вулицями, сама я б не ризикнула гуляти.
    Головне- добре спілкуватись іноземною, а якщо співрозмовник не спілкується англійською/німецькою/французькою... мова жестів- наше все:meeting:

    Можна спробувати Secret Ticket-
    і вирватись хоч на два дні з міста:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  8. Nila O

    Nila O Active Member

    я ще планую поїхати на Сорочинський ярмарок, жодного разу не була)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    так цікаво, в Єгипті мені видається страшніше самій...
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2017 ---
    вересень з дитиною, крім Туреччини (шукаю альтернативу на вибір)
    Кіпр який?
    Чорногорія Хорватія вже захолодні?
    екзотику не пропонувати)))
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Кіпр однаковий приблизно із Чорногорією і Хорватією. Як пощастить з погодою. Вересень буває гарний, а буває з дощами . Море ще тепле ( звісно, не таке як в Туреччині у вересні, бо воно і не нагрівається за літо так, як тут), дні теплі , ночі уже десь +20. На Кіпр з малою дитиною треба летіти на повний пансіон або олл. Ціни будуть недешевими. Ну а Хорватія і Чорногорія у вересні - море уже як у червні- може бути теплим і погода супер, а може бути прохолодним ( зрештою, тут має ще значення, який регіон для відпочинку вибрати- різні течії визначають навіть влітку Т води). Загалом так до числа 10 вересня тут усюди добре- і на Кіпрі, і в Чорногорії і Хорваті- тепло і море гарне.
    Але реально з малою дитиною я так у вересні би брала Туреччину- море дуже тепле, погода теж майже не підводить, народу з дітьми , студентів уже поменше.Ну і просто комфорт, який продуманий за тебе і не треба партися з цим так, як в Чорногорії, Хорватії чи Кіпрі ( хіба тут теж брати повний пансіон)
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2017 ---
    В Анталії я спокійно сама гуляла. І не тільки там. Ну можуть до тебе щось там говорити- припрошувати. У магазинах навіть чаєм пригощати. але то їх менталтність. Ніхто тебе за руки попри твою волю не чіпає , нікуди не тягне. В Туречині самій не страшно узагалі. Одна моя подруга по 2-3 рази на рік літає в Аланію і там живе по 2 тижні сама. Не завжди це готельний відпочинок. У неї такий релакс просто там.Баришня вона дуже видна- з таких жінок, за якими турки дуже упадають. Попри ваше бажання ніхто з вами ніого не зробить і насилу знайомитися теж не буде. Вони "ні" розуміють

    В Єгипті- ну тут є своя специфіка. Це бідна країна , більтшість чоловіків якої мають а мету одну ціль: будь-якими шляхами захомутати іноземку і далі- як карта ляже: вижати усе можливе. Їм ви самі "фіолетові". Основне- гарно стелити, щоб вушка заверталися :). Гвалтувати ніхто там вас не буде і в гарем продавати теж :)
     
    Останнє редагування: 2 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    який регіон в Хорватії є теплим в вересні?
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дівчата, дайте файного копняка, бо вже голова пухне. Вихідні дані: планувала авіа кудись (орієнтовно Греція), дізналась ціни, закатала губу, рішила на травичці на зеленому морі буде люкс. Ситуація помінялась і кров з носа мус їхати відпочивати. Чи реально зараз купити лінивий тур на море не за всі гроші і в не найгірший готель? Бюджет 900Є на 2-ох, 10-12 днів. Згадаю останню поїздку в автобусі, мені аж погано стає і то при тому що ми вибрали одні з найкращих місць. Обходила пару агенств...ну такоє, +місця в кінці автобуса, а який автобус буде- ніхто не знає. Розглядала варіант Карпат (озеро\басейн), але ...погода після 12 серпня не альо.
    Одним словом печалька. Здоров'я теліпатись в допотопному автобусі нема (може хтось знає перевірених перевізників, щоб автобус не був старшим за мене і з робочим кондюком і не з зміщеними кріслами, шо би більше влізло людей), або порадьте чи краще не тріпати собі нерви і не покладатись на долю і їхати в Карпати.

    п.с. мусульманські країни не підходить.
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Hermi, стукай до Олі Сороки. Вона точно щось цікаве порадить.
    А якийсь цікавий автобусний тур Європою не хочете? На такий бюджет можна набратися емоцій на рік вперед і побачити багато нових місць.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Online

    Online Well-Known Member

    НМСД, за 1000Є на двох краще на море за кордон, бо в Карпатах ті гроші профукаються і не зрозуміло на шо. Не в образу вітчизняному туристичному бізнесу. В Карпати (Щацьк, Бакота і т.д.), краще додатково до). Ну або бюджет менший і точно знаєш, що на закордон не стане. А то конче олінклюзів має бути чи не суттєво?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на серпень я б не ризикнула...Для мене найкраща пора - то травень\червень на тур.
    ну хотя би 2-ох разове харчування. Але для мене болюче питання транспорту, вже 2 рази дуже сильно попеклась, + я зараз почала взагалі боятись різних транспортних засобів. Де я була, жодне агенство не могло мені сказати яким автобусом їхати будем.
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Гляньте через поляків, там хороші пропозиції дешевше, навіть з врахуванням доїзду до Варшави чи Катовіце Може якраз щось підвернеться
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Hermi, а може поїздом, наприклад, в Болгарію?

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    трохи дорого виходить - 2500 в одну сторону, 36 годин повзти. І потім ще треба якось до курорту добратися.
    можна вибрати якийсь скандинавський напрямок, там не так душно.
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в серпні класно поїхати в Естонію.. Фінляндію
     
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1, а буде Ланьцут-Жешів на вікенд:girl_haha: