Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    В Болгарії є хороший олл. З хорошим пляжем, харчуванням, шезлонгами парасольками
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Хорватія таки досить дорога, дорожча, ніж Чорногорія. Але так, там дуже гарно. Мені вона схожа на Чорногорію, але чистіша, Європейськіша.
    Про Болгарію, я не дуже з Вами згідна. Сервіс, чистота моря і пляжу не до порівняння з Одесою.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    там і ціна цьогоріч відповідна і поза бюджет 2000. Тобто чи варта Болгарія цих грошей- так, якщо хтось є фанатиком власне Болгарії. Особисто для мене Болгарія не вартує цих сум
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я про клімат говорила..
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Теж то бачилп(((. Ми забронювали ще по ранньому бронюванню Грецію з власним доіздом. То вперше, і певно в останнє). В мене завжди так, що планувати наперід - то не для мене). Обов'язково щось зміниться). От і зараз не знаю чи вдасться поїхати). Ну але поки сподіваюсь). Бачу, що зараз можна було б зловити кращі ціни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну то так майже завжди, все не передбачувано. Я теж не дуже люблю бронювати наперед, але деколи то є дуже вигідно, але в тому випадку, коли все складаться в гарну картинку. Та бувають всякі моменти в житті, але не варто засмучуватись, відпочинок, то завжди мрія, яка має обов"язково здійснитися!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. oliv

    oliv Active Member

    а що саме бронювали? приватний сектор чи готель?
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Готель.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ще тут запитаю, можливо хтось підкаже. Отже, хотілося б відпочинку на морі з такими умовами:
    Тепле море майже без хвиль, пісок чи дрібна галька, небагато людей.
    Пляж одразу в старовинному місті, щоб ввечері погуляти, як у нас на площі ринок, послухати музикантів.
    Є таке? Де? Бо Хорватія має такі міста, але холодне море.

    Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Не була.але припускаю що італія)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....


    Так)Амальфітанське узбережжя : Позітано, Амальфі,Мінорі, Майорі,Прайано. Там і Капрі. Звідти недалеко до Неаполя.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    острів Родос (Щоб було старовинне місто - м. Родос. Але тут треба ретельно вибирати готель, щоб було
    Пляжі з Вашими вимогами з тієї сторони острова, яка омивається Середземним морем, з іншої сторони Егейське неспокійне море - рай для серферів.
    Якщо від"їхати трохи далі від міста Родос - буде класний пляж, тепла водичка, мало людей, але не буде старого міста.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Ми були в Промайні, галька, тепле і тихеньке море , не багато людей, але це маленьке село. Гуляли по набережній
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Баян Баян x 1
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене племінник дуже хворіє на горло, легені і т.д., цього року вже третій раз в лікарні (( Лікарі радять обов'язково їхати на море. Почитали десь, що добре з такими проблемами їхати саме в Скадовськ, що там є у воді багато йоду. Чи це правда, якщо ні, то куди краще їхати для покращення здоров'я?
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Залежить які конкретно проблеми. Верхньодихальні шляхи потребують одного, нижні- другого. Там, де добре з ЛОР органами, не заажди добре бронхо- легеневикам. І навпаки. Скадовськ не є унікальним. Просто це ще з часів Союзу дитячий курорт, де мілке море ( там затока) і добре прогрівається. Плюс помірний клімат. Вміст йоду не більший. Його концентрація залежить від різних умов: коли цвітуть бурі водорослі, іх викидує на берег і вони починають перегнивати- от в цих випарах висока концентрація йоду. Висока концентрація йоду на світанку і перед заходрм сонця, під час похмуроі погоди і дощу ( коли низький тиск)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Була колись в санаторії Куяльник, Одеської обласці. Це "грязь-лєчєбніца", там лікують все, що тільки можа. Мала проблеми з горлом, то після того рік не хворіла. Ходила на обгортання " гряззю" , плавала в ропній воді. Там є ще лиман, можна було трохи позагаряти. Яка зараз там ситуація не знаю, але на то й час 2003, ремонт радянський, в номері був душ.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    здається ми таки зібралися на море. будемо випробовувати Рибаківку.
    дякую @lovikyou за ненавмисний "чарівний копнячок"!
    нині зранку подумала і таки спробуємо. до речі, якщо комусь актуально, то залишилися місця тільки у 1й і останній заїзд.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Зібралися веселою жіночо-дитячою компанією на море. Оскільки біометричний паспорт є не у всіх, вирішили вибрати щось безвізове. Що сказати... Туреччина цьогоріч побила всі рекорди: такий шмельц за такі гроші я ще не бачила. :swoon2: В Египті пишуть, що криза і на всьому економлять, особливо на харчуванні. Хорватія авіа невигідно. Куди податися... Хіба ще по Албанії уточнити, ніхто з нас там не був, цікаво. Знову ж таки, можна свіжовиловлених морепродуктів наїстися на рік вперед...Я б у Саранду хотіла, але авіа зі Львова тільки Дуррес.
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2017
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    На Албанію ще через Чорногорію летять. Міст - тур довантажує своі чартери. Так от зараз летіли в одному літаку. До речі, в іншій темці писала- у червні була дуде вигідна по ціні Чорногорія. Море + 24, повітря +28. Дощ один раз і то вночі. З біометрикрю через паромну переправу елементарно до Хорватіі в Дубровнік катаєшся
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Я якраз і розглядаю через Тіват, бо на Тірану авіа тільки з Києва і переліт в 1,5 рази дорожче, а відстань трансферу така сама, в принципі. Міст-тур хороші ціни дає на авіа. Але трансфер з Тівата максимум до Дурреса. Брати там машину напрокат і їхати ще 240 км. в Саранду шукати житло трохи напряжно з дітиськами. В Чорногорію не хочу.