Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У Вашому випадку має десь бути трохи тоі бірюзи, щоб все-таки підтримати шпалери. Я б зробила синій диван, повністю одного кольору і додала до нього маленькі подушки бірюзи і бежу. Або взагалі просто бірюзи).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
    --- дописи об"єднано, 19 Вересень 2016 ---
    @Burberry, а як на рахунок взагалі дивану кольору бірюзи? Було б бомбезно! Мені таке дуже подобається, але мій чоловік на таке не погодився). Просто в нас дуже робочий буде той диван). Але якби він був такого незвичного кольору - то вітальня б була з характером). Тоді подушки маленькі можна б було бежеві дати.
     
  2. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    До речі, серед тих тканин є бірюза, але вона якась мені аж занадто кислотна. Я от бачу поєднання: або бежевий диван і купу маленьких подушок в бірюзових, синіх тонах, або тоді синій диван і бірюзово-бежеві подушки. Як то важко все самому планувати)Наразі у нас вже є бірюзові горщики під квіти)))) ну і планувалося якісь дрібні аксесуари в цьому кольорі, може навіть штори. Якщо диван буде синій, то штори будуть просто лляні.
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я Вам тут трохи картинок накидаю для роздумів). Безпрограшним варіантом буде все-таки бежевий диван (я б тоді брала світліший відтінок), і бірюзові подушки.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rodionochka, а де саме ви замовляли диван. Хочу собі такі смугасті подушки. Як думаєте, зроблять самі подушки?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Замовляла на "Мекко". Ще чекаємо, десь в кінці жовтня має бути. За подушки можна спитати, іх телефони є в неті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Приїхав наш диван від Блесту. Вчора чоловік тільки склав) З метою економії ми замовляли його аж з Києва, але реально зберегли 5 тис грн в комплектації у тій самій тканині (за доставку, правда, не платили) Таки я не поміняла тканину на синю, але наша тканина мені теж не зовсім така виглядає в інтер'єрі, як я собі уявляла. Трохи вона мені сірувата, я хотіла більше до теплого бежевого)Зважаючи на те, що вже є меблева стінка білого кольору з дубом сокме, то диван на їх фоні трохи сірий. Але нічого) Я ще його прикрашу різними яскравими подушками, в тому числі синіми і бірюзовими.
    А ще треба купити нарешті штори у вітальню. Раніше думала, або такі бежеві лляні, або навіть сині. Тепер, думаю, що може, скоріше, не бежеві, а теж такі сіруваті? Що порадите? Нагадую, що стіни у нас білі, на одній стіні шпалери, де домінує блідо-жовтий і бірюза
     

    Вкладення:

    • WP_002932.jpg
      WP_002932.jpg
      Розмір файлу:
      90,8 КБ
      Переглядів:
      144
    • ps-04-72-6.jpg
      ps-04-72-6.jpg
      Розмір файлу:
      135,6 КБ
      Переглядів:
      137
    • Подобається Подобається x 2
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, а хто замовляв щось габаритне з ікеа? Мене наразі цікавить система альгот та пакс. Якщо замовлю через посередника, то де б ще знайти того, хто альгот встановить, а пакс складе?
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2016 ---
    О, а я замовила диванчик у дитячу "на пробу", але у Львові. Скільки такий кутовий вийшов?
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Свою стінку, не ікеа, самі складали. Інструкцію по монтажу на сайті знайти можна, або в комплекті йде. Двоє чоловік спокійно справляються. Або в любому меблевому магазині замовити майстрів, в брв можна вроді.
     
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    У нас був 17,5. В києві була акція на цю модель 12,5
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    @Nyashka,
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, приїхав наш диван. Таки треба було ті великі подушки робити однотонними, як і весь диван. Все класно, але ті великі смугасті подушки мене нервують))). Може звикну? Тепер я хочу ще дозамовити тих менших в тон дивану. Щоб можна було ті великі час від часу ховати.
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ось диван з смугастими подушками і без них. Мені більше подобається без смугастих. Ех, не вийшло так, як я хотіла...
    Яка Ваша думка?
    [​IMG]
    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Не все так зле, а може їх можна перевернути іншим боком? Чи там вони теж смугасті?Я теж спочатку була розчарована кольором дивану, ледь не плакала, десь в глибині душі шкодувала, що не синій. Але тепер звикла і все мені окей) У вас є якась ізюминка в дивані, а колись зможете пошити собі чохли на ці подушки, навіть з такої тканини як диван. Скільки він вам обійшовся?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ті великі подушки ззаду теж смугасті. Мені пропонували іх зробити з різними боками - смугасті і в тон дивану. Але я хотіла повністю смугасті). А вони додали до них ще ту синю рамку(. Я вже чоловікові вуха сверлю, щоб докупив ще хоча б тих менших однотонних 4-5 штук. Але то не є просто))). То робили наші друзі, тому вийшов нам дуже дешево, бо платили лише матеріали. А вони на нас вчились))). Але вийшло добре. Сподіваюсь, що звикну до тих смуг). Або піду куплю таку тканину і сама дошию))). Ну але то вже крайній випадок)))).
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Якщо дешево, то нормально, звикнете.
    Треба тепер в інтер`єрі ті смужки якось підтримати. Ну не знаю, штори, тюль, або взагалі якусь крейзі-авангардистську картину зі смужками зверху.
    А чому Ви взагалі такі смужки хотіли? Планували їх до чогось вписати чи просто?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От сама не знаю). Я б взагалі увесь диван такий би зробила. Але чоловік не дав))). Дуже гарна тканина! Дуже мені сподобалась. Ось і вирішила знайти компроміс))). За ідею з картиною - дякую, можна щось придумати.
    В нас взагалі все дуже стримано, монотонно біле). А тут такий вибух). Звикаю потроху). Тепер хочу журнальний столик і щось під ТВ. Теж щось зараз як намудрую, бо не люблю простих рішень))). А потім буду мучитись).
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    взяти смугастий ламінат на фасади і столешню)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Це як я, там щось куплю, бо дуже мені сподобалося, там щось, а потім мудрую, як то поєднати. А потім ті муки вибору мені аж сняться)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rodionochka та суперово виглядає. Мені дуже подобається. З синіми було б, як кажуть москалі, угрюмо. А так дуже і дуже. Я б взагалі ще б маленьких кілька дадала однотонних яскравих, в тон тих смужок. Це ж класно на вулиці похмуро а у вас тепло, затишно і яскраво.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, то буде точно не моє))). Я люблю так - повністю смугастий диван, всьо решта дуже стримано. Або - всьо стримано, але якісь шалені гардини).
    Думаю, що ті смуги на подушках підтримаю картиною. Ну і гардини будуть в тон якоїсь смужки.