Де купити все для листівок, альбомів?

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 19 Червень 2009.

  1. ivory

    ivory New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    дівчата, багато чого можна придбати у магазина швейної фурнітури, наприклад біля Лялькового театру є!
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Нитки, тканини, інші прибамбаси - де купити?

    підкажіть де можна купити заготовочки під відкриточки такого плану [​IMG] в інет-магазин з-за 1 штучки не хочеться звертатись, самому вирізати......теж не дуже ( думаю не ідеальний овал вийде) , ото б готову придбати...
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    папір в "світі (чи центрі) паперу" на Левицького, листочки і лико на вуличці яка починається за спиною Грушевського (там на куті вишивальний магазин, а далі оцей-не-знаю-як називається), стрічки і решту в фурнітурі на Коперніка - побігала :)
     
  4. example

    example New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Тема дуже цікава. Дякую що відкрили. У "Світі паперу" майже нічого немає для скрапбукінгу (крім одноманітних фігурних ножиці по 35 грн. і кольрових смужок, для роботи з якими потрібні інші засоби). Замовляти через і - нет - з-розуму-зійти-дорого. Мабудь дешевше робити заготовки оздоблень самостійно. Принаймі я спробую, якщо все вийде - викладу тут :d64:
     
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

     
  6. example

    example New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    по 5,5 я б сама взяла пучок :girl_yes:
     
  7. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

     
  8. example

    example New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    це неправда (сволочі) я їх в руках тримала, вони біля німецьких навіть не лежали! Один з сайтів по скрапбукінгу пропонує 8 шт. різних по 120 грн., а наш зачуханий "Світ паперу" вирішив нагріти вбогих розумом. Дівчата, сходіть подивіться на ті ножиці - то просто сором!
     
  9. Kiberyatko

    Kiberyatko New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Підскажіть, хто знає, де можна у ЛЬвові купити прозорі упаковочки до відкриток?
     
  10. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    а де Ви купували і де можна купити оцей бордюрний дирокол? Такі візеруночки від нього так гарно на відкритках дивляться:girl_tender: Фігурними ножичками таку красоту не зробиш.
     
  11. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Бордюрний дирокол купувала в Інтернет магазині. Ссіики давати не будуть - бо насварять за рекламу. Задайте в гуглі скрап магазин - воно вам видасть адреси. В Україні їх є 12 штук (щойно пішла порахувала по своїм ссилккамЇ. Мабуть з часом треба зробити пост-огляд таких магазинів - бо дуже часто за них питають.
     
  12. EmmaZunz

    EmmaZunz Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Angeliatko, скажіть, будь ласка, а штампи де й по скільки купуєте, чи, може, їх теж самій можна зробити?
     
  13. Angeliatko

    Angeliatko New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Штампи можна купити в магазині (інтернет-магазині) товарів для скрапбукінгу, а простенькі можна і самому зробити з гумки для стирання (намалювати або перебити через кальку малюнок і вирізати канцелярським ножем рельєф, але тонких і точних ліній не вийде, якщо ви не професійний гравер, звичайно). Також прості штампи можна зробити з щільного поролону (губки), вирізавши потрібний візерунок ножицями і приклеївши на основу, будуть досить оригінальні відтиски, особливо для створення дизайнерського паперу. Якщо цікавить тема штампінгу для скрапу та листівок, можу багато чого розповісти. Запитуйте ).
     
  14. EmmaZunz

    EmmaZunz Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Підкажіть, будь ласочка, де можна купити прозорі пакетики-упаковки для листівок? Обійшла усі магазини канцтоварів - і великі і маленькі, і щось ніде немає... Дякую!
     
  15. robik

    robik Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Дівчата, руці маєте золоті!
    Я тоже хочу навчитися таке робити :d64:

    Де купуєте папір? Ткніть носом.
     
  16. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    я у центрі паперу на Левицького
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    я в Арткрамничці купую. Цінами і асортиментом не відрізняється від Центру Паперу, але в Арткрамничці і багатьох інших товарів кращий вибір.
     
  18. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    а хтось знає де можна купити такі наклеєчки на листівки ( типу з днем народження, вітаємо і т п )
     
  19. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    Я таке теж шукала, так і не найшла. Так що якщо хтось знає підскажіть.
     
  20. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Ізонитка (вишивка на папері), спірелі

    В Арткрамничці на Братів Рогатинців були (то я ще перед НР заходила), але на англійській мові.