Цитати з Біблії щодня

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Вересень 2014.

  1. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Він сказав також тому, що його покликав: “Коли справляєш обід або вечерю, не клич твоїх друзів, ні твоїх братів, ані твоїх родичів, ані сусідів багатих, щоб часом і вони також тебе не запросили й не було тобі відплати; але як справляєш бенкет, заклич убогих, калік, кривих, сліпих. І ти будеш щасливий, тому що вони не мають, чим тобі відплатити, - тобі бо віддасться в день воскресіння праведних.” Почувши це один із тих, що за столом сиділи, сказав до нього: “Щасливий той, хто їстиме хліб у Царстві Божім.”
    Євангелія від Луки 14:12-15
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Коли хтось приходить до мене й не зненавидить свого батька й матір, жінку, дітей, братів, сестер, та ще й своє життя, той не може бути моїм учнем. Хто не несе хреста свого, і не йде слідом за мною - не може бути моїм учнем.
    Євангелія від Луки 14:22-27
     
  3. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Єремії, 13:15 - Послухайте ви та візьміть до ушей, не вивищуйтеся, бо Господь це сказав!
     
  4. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Тоді він, звівши на своїх учнів очі, почав казати: “Блаженні вбогі, - бо ваше Царство Боже. Блаженні, голодні нині, бо ви насититеся. Блаженні, що плачете нині, бо будете сміятись. Блаженні будете, коли вас ненавидітимуть люди, коли вас вилучать, коли ганьбитимуть вас та коли викинуть, як безчесне, ваше ім'я Сина Чоловічого ради. Радійте того дня і веселіться, бо ваша нагорода велика в небі. Так само бо поводилися з пророками батьки їхні.
    Євангелія від Луки 6:20-23
     
  5. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Єремії, 14:7 - Якщо проти нас свідчать наші провини, о Господи, то зроби ради Ймення Свого, бо намножились наші відступники, ми Тобі нагрішили!

    Єремії, 15:15 - Ти, Господи, знаєш усе, згадай же мене й заступися за мене, і помстися над тими, що гонять мене! На довгу Свою терпеливість до них мене не бери, знай, що сором носив я за Тебе!
     
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    А він озвався: “Справді ж блаженні ті, що слухають Боже слово і його зберігають.”
    Євангелія від Луки 11:28
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Кожний, хто відпускає свою жінку й одружується з іншою, чинить перелюб; і той, хто одружується з розведеною з чоловіком, чинить перелюб.
    Євангелія від Луки 16:18
     
  8. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Єремії, 17:10 - Я Господь, що досліджує серце, що випробовує нирки, щоб кожному дати згідно з путтю його, за плодом учинків його.
     
  9. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Жінка нехай не вдягається, як чоловік, а чоловік нехай не зодягається в жіноче вбрання; бо огидний перед Господом, Богом твоїм, кожен, хто таке робить.
    Второзаконня: 22:5
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня


    А Бог сказав до нього: Безумний! Цієї ж ночі душу твою заберуть у тебе, а те, що ти зібрав, кому воно буде? Отак воно з тим, хто збирає для себе, замість щоб багатіти в Бога.”
    Євангелія від Луки 12:20-21
     
  11. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Якже спитали його фарисеї, коли прийде Царство Боже, він відповів їм: “Царство Боже прийде непомітно; ані не скажуть: Ось воно тут! - або: Он там! - бо Царство Боже є між вами.”
    Євангелія від Луки 17:20-21
     
  12. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.
    Приповiстi 16:9
     
  13. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Він відповів: “Неможливе в людей, можливе є в Бога."
    Євангелія від Луки 18:27
     
  14. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    І Він каже йому: Поправді, поправді кажу вам: Відтепер ви побачите небо відкрите та Анголів Божих, що на Людського Сина підіймаються та спускаються.
    Вiд Iвана 1:51
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Послання апостола Павла до Ефесян 6:14-17

    Стійте, отже, підперезавши правдою бедра ваші, вдягнувшись у броню справедливости 15 і взувши ноги в готовість, щоб проповідувати Євангелію миру. 16 А над усе візьміть щит віри, яким здолаєте згасити всі розпечені стріли лукавого. 17 Візьміть також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне,
    і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити,
    так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло.
    А з Нього ви в Христі Ісусі, що став нам мудрістю від Бога, праведністю ж, і освяченням, і відкупленням,
    щоб було, як написано: Хто хвалиться, нехай хвалиться Господом!

    1 до Коринтян 1:27-31
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Бо Бог заповів: Шануй батька та матір, та: Хто злорічить на батька чи матір, хай смертю помре.
    Матвія 15:4
     
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.”
    Євангелія від Матея 11:28-30
     
  19. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Друге послання апостола Павла до Тимотея 2:20-26
    [цензура]
    20 А у великім домі є не тільки золотий та срібний посуд, але й дерев'яний та глиняний; інший на честь, а інший на нечестя. 21 Отже, як хтось очиститься від цього, буде посудом на честь, освяченим, корисним для господаря, готовим на всяке добре діло. 22 Утікай від пристрастей юнацьких; шукай справедливости, віри, любови, мира — разом з тими, що прикликають Господа чистим серцем. 23 А від дурних та безглуздих питань ухиляйся: сам бо знаєш, що вони породжують сварки. 24nbsp; Слузі ж Господньому слід бути не сварливим, а до всіх привітним, здібним навчати, терпеливим, 25 лагідно картаючим тих, що спротивляються; може Бог дасть їм колись покаяння, щоб вони спізнали правду 26 і виплуталися з тенет диявола, який схопив їх у полон — виконувати його волю.
     
  20. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Цитати з Біблії щодня

    Господь звільнить мене від усякого лихого вчинку і спасе мене для свого небесного Царства. Йому слава на віки вічні! Амінь.
    Друге послання апостола Павла до Тимотея 4:18