Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Я мала подібну ситуацію як Chukuliadka, лікувалась сама, лікувалась в гінеколога, яка теж прописала ******, а за два тиждні те саме і він уже не допомагає.
    З самого простого що дуже допомагає, це вода поляна квасова, але це коли цю заразу, ще до моменту загострення зловили.
    Але одного дня мені то надоїло і пішла я теж до уролога, в Параскеву. Лікар прописав таблетки протибактеріальні, дієту, ніякого соленого, гострого і тд., трав"яні чаї, багато пити і спитав чи в мене сидяча робота. Порекомендував щодня робити 30 присідань, щоб не було застою.
    Деколи відчуваю мочовий, але загострень нема, слава Богу.
     
    Останнє редагування модератором: 22 Травень 2013
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    я ним також рятуюсь.
    вперше цистит з'явився у мене минулого літа. Навколо спека, а мене така бяка...І ось протягом року турбує періодично, не довше двох днів, може бути раз на місяць, може двічі, а було й таке, що два місяці нічого не турбувало. Приступи не важкі, злегка тягне внизу живота, і в туалет бігаю кожних 10 хвилин, по трошки. Але, що цікаво - з'являється це відчуття тільки надвечір. Проаналізувавши свій спосіб житя, зробила певні висновки:
    - приступи трапляються в ті дні, коли в моєму раціоні з'являються: чіпси, газовані напої(особливо - шампанське, то взагалі капці), вино...
    - сидяча робота. Сиджу , фактично, увесь робочий день...
    - постійно користувалась вологими салфетками для інтим. гігієни та вологим туалетним папером...
    Салфетки пішли у смітник, туди ж чіпси, газовані, вино дозволяю собі зрідка і трошки. Приступи потроху зникають, стають менш дискомфортні.
    ПиСи. Ходила на УЗІ норок, нічого немає...
     
    Останнє редагування модератором: 22 Травень 2013
  3. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Слушні і практичні поради. А ще не можна шоколаду і алкоголю, а також сексу під час лікування. Коли хочеться в туалет - бігти одразу, навіть якщо позиви слабенькі і, здається, можна "перетерпіти".
    Рясне пиття -це дійсно половина лікування, не менше 2 л в день.
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    прочитала я вчора в півдругої ночі всю темку, вколола диклоберл собі,бо вже від болю очі на лоб лізли і вирішила, що буду лікуватись сама. надіялась, що то пішов пісок з нирок. зранку пішла на роботу. десь ближче до обіду віднайшлось в голові трохи здорового глузду і я поїхала в лікарню. здала аналізи, узд. цистит. призначив ліки . на 5 днів. все. лікуюсь. і знаєте що? я знаю, звичайно, що стане мені легше, бо лікар хороший і я йому довіряю, але найголовніше те, що в голові стало спокійніше. я не сиджу і не прислухаюсь, чи болить мене нирка, ой, а може то не то, що я думаю, ой, а може то в мене щось інше... короче все таки не потрібно для власного здоров"я і психологічного спокою займатись ніяким самолікуванням, піти до лікаря, а там вже тоді вирішувати чи приймати те, що прописав, чи шукати іншого. моя така думка :)
     
  5. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Я також дуже часто страждаю на ту проблему - цистит. І це у мене було не одноразово. Мені без таких антибіотиків, як норфофлоксацин, ну або без препарату бісептол не обійтись. У кого легенька форма, то знімає пекучі симптоми пляшка з теплою водою шампанського Я пробувала допомагало, але вже зараз, то нічого не дає. І хочу додати харчування під час циститу - це має значення, але для мене ще вагоою причиною появи є перемерзання оба сидіння на зимному. Зважте й на таке. Воно (захворювання) це дуже полюбляє.
    А взагалі це Руда Кішка добре написала, обов"язково треба здавати аналіз сечі і показатись ескулапу аби попередити щось гірше і позбавитись від існуючого.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    здайте аналіз на золотистий стафілокок, бо якщо він там сидить то може якраз бути причиною частих циститів. У мене знайома дуже з тим циститами мордувалася, нарешті хтось порадив перевіритися на той стафілокок. Здала, знайшли, пролікувалася, і забула, дякувати Богу, що то таке та болячка.
     
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Стафілокок то взагалі зло. Він може бути причиною багато чого. Як тільки його вилікувати, то відразу відпадає багато хронічних хвороб. Але, нажаль, не всі лікарі це знають
     
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    в мене швидше за все цистит провокується кондицірнером, як тільки вмикаємо вперше влітку на роботі, то сечовий нагадує про себе. От і зараз відчуваю цей дискомфорт, прогріваюсь пляшкою з теплою водою, молюсь, щоб не почалось чогось справді серйозного.
    Минулого літа мала теж ту біду, то мусила прийняти Монурал, він знімає симптоми дуже швидко, але то тяжка артилерія.
     
  9. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Мала цистит на перших місяцях вагітності. То моя лікарка, в якої я стояла на обліку виписала менеі якісь таблетки, вже не пам'ятаю назви, тоді в аптеці почитала інструкцію, було написано, що вагітним протипоказано й не купувала їх.
    А медсестричка тої лікарки порадила мені народний метод, і він виявився реально дієвим.
    взяти 1 ст. ложку пшона на 1 ст. води, прокип'ятити це 5 хв, дати охолонути і пити той відвар. Можна пару разів на день таке робити.
    То неприємне печіння знімається одразу десь за пів дня, але то теба пити мінімум десь 5 днів, навіть якщо вже нічого не турбує.
    Вже не раз повторювались легенькі цистити (як промезала в ноги), то п'ю відвар пшона і все проходить.
    Правда на смак не дуже приємна штука, але дієва.
     
  10. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Lilimania , пшона чи пшениці? Бо знаю за пшеницю.
     
  11. Lilimania

    Lilimania New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Пшоно.
    не знаю, щодо пшениці не чула, але я лікувалась відваром пшона.
    Раніше цікавилась в інтернеті про пшоно, то вичитала, що власне пшоно швидко знімає симптоми циститу (тобто печіння внизу живота), але от щодо самого лікування причини циститу - то не знаю, наскільки дієве те пшоно.
    По собі знаю, що мені помогло
     
  12. ZOSYA Bulyakova

    ZOSYA Bulyakova New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Фурамаг. Пропити 5 днів (не менше).
     
  13. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Дівчата, прочитала трохи що ви пишете про лікування циститу і вирішила ще вам написати ось таке. Мучилася я з тою бідою роками. На рік по три рази поверталося. Кожен раз лікувалася антибіотиками. І то щоразу сильнішими. А ось це лікування допомогло мені і вже 6 років я забула, що таке цистит. Берете 1 кг кам"яної солі. Розчинаяєте її на дні у ванні, де є трохи води. Тоді доливаєте води, сідаєте у ванну і допускаєте, щоби води було вам десь під пахви. Щоби добре були покриті нирки і трохи вище. І сидите в тій воді 20 хв мінімум, а то і 30. Як нема ніяких протипоказань, то можете допускати дуже гарячу воду. Як є, то тримайте просто добре теплу температуру, щоби не обстудитися. Основне тут сольовий розчин, а не температура. 10% розчин солі тягне інфекцію через шкіру, як магніт. До речі, така соляна ванна добра при щойно починаючій простуді, якщо нема температури. Завжди так роблю, як промерзаю. Тільки не сполокуйтеся, як вийдете з води, а великим рушником обмотуєтеся - і під ковдру. Мені така процедура допомогла за один раз. Ще одну таку ванну контрольну тоді зробила зранку, але вже нічого не боліло. А ще старалася пити багато води, можна журавлинового(клюквенного рос.) соку, яукий теж нейтралізує інфекцію. Так що цей метод дуже легкий, доступний будь-де, чи вдома, чи на відпочинку. Як нема кам"яної солі, то можна взяти яка є, біла, морська. Тільки щоби була сіль кухонна.
    От таке просте, але помічне лікування. Допомогло вже десяткам людей за моїми порадами. А я сама цей спосіб вичитала здається в газеті з народної медицини "Бабушка". Як хто дуже сумнівається, що то щось дуже запросте, то кажу, щоби пили ще разом "Уролесан". А то якось абідна, щоби ніякої вигоди з рецепту не було. :):mocking: А сама я нічого не пила, крім води. Тільки ця ванна цілюща. :)
     
  14. Bybyka

    Bybyka New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Дівчатка, мучилась я з циститом приблизно півроку... то зникав, то за 2 тижні знов з"являвся.... здавала аналіз сечі - все в порядку, гінекологічні обстеження - також все в нормі. Порадиоа мій гінеголог здати аналіз сечі на бак посів. Виявили кишкову паличку... прийняла антибіотики 5 дні... і все! цистіт більше не турбує! тьху-тьху-тьху
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Мій цистит майже зник, після того як я пролікувала всі зуби. Це у мене зайняло десь 3 місяці. І от з кожним пролікованим зубчиком симптоми ставали все менші і менші. Пишу "майже зник", бо інколи злегка ще нагадує про себе. Тоді мені дуже допомагає кампот з сушки. Не знаю в чому "прикол", але реально допомагає. Отаке...
     
  16. A_Stella

    A_Stella Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Мала таку неприємність коли в Англії навчалась. Сестра збігала в аптеку. Почитала склад препарату - сода бікарбонат :) На більшості їхніх форумах радять багато багато пити. Ну і ще цікава стаття про жінку, яка цілу книгу про цистит написала. http://vitateka.blogspot.com/2014/05/blog-post_11.html Так от про зуби вона там теж згадувала.
     
  17. LaDum

    LaDum New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    У мене як раз зараз цистит загострився. Антибіотики пите не хочу. Треба соляну ванну спробувати і відвар пшона. Клюквений морс не допомагае, чай також.
     
  18. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    купіть собі Цистон, помагає і на травах
     
  19. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Дівчата, десь прочитала, чи чула по телевізору,що часто цистит мучить тих дівчат і молодичок, що носять трусики-стрінги. Бо хочете, чи не хочете, але інфекція з ануса такими трусиками заноситься у вагіну. :sad: Так що, якщо часто трапляється у вас цистит і ви носите стрінги - в топку їх! :sad:

    ---------- Додано в 08:05 ---------- Попередній допис був написаний в 07:58 ----------

    Цистон можна приймати в комплексі з іншими ліками, особливо з антибіотиками, бо цистит то запалення сечового. А найкраще цистон при дробленні камінців в нирках пити. Та і довге то лікування. А соляна ванна допомагає швидко, дешева і після неї цистит вже в мене більше не повертався. :)
     
  20. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Це справді досить спонукаюча штука для циститу.
    Мені досить но раз всістись на холодне чи сире - цистит і то такий, що "видимий оку".
    Допомагає бісептол або гросептол. Не панацея до всіх, але кому цікаво, можна за них спитати у доктора.