Чужих проблем не буває!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Bree van deKamp, 2 Липень 2013.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    .. можете звертатись, якщо буду мати можливість , подивимось разом
     
  2. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата, може хтось має знайомих, хто працює далекобійником по Україні,і хто б міг на отаке підписатись.То був би найкращий вихід доставки...ми б тоді підлаштувались вже під нього з вибором візка...
     
  3. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Перевела сьогодні трохи з Приват24.
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    На данний момент є 453 грн.
     
  5. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка! Наша форумляночка Терезка, любязно погодилась, подивитися в Київі, візок для двійні, але так як людина, не має досвіду, то потрібна Ваша порада, на що Терезці звернути увагу, коли вона буде дивитися візочок.
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Доклала до колясочки в 9.56.
     
  7. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    в мене чоловік працює сказав що в принципі це не проблема щоб хтось з хлопців забрав так що пишіть як визначитесь
     
  8. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    От і я сконтактувалась зі знайомими з Києва. Може бути варіант, що один чоловік гляне візок, а сам він зі Львова і періодично їздить сюди, то може забрати, правда, ще незнати чи візок вмістить в звичайний легковий автомобіль і коли він буде їхати. Деталі буду знати пізніше, коли він вийде на зв"язок.
     
  9. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Ось цей http://kiev.ko.slando.ua/obyavlenie/kolyaska-dlya-dvoyni-ID76ikR.html#180adfce51;promoted
    smugastik, сконтактуйте нашу Терезку з тою пані, що візочок продає. А тоді вже до чоловіка Markkomp
     
  10. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    так, я вчора Терезці в пп дала координати то пані.
     
  11. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата, а як з грошима? Сьогодні той візок могли б відразу забрати мої знайомі і можливо або до фури доставити, чи до поїзда.
     
  12. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    І ще є (потім гляну, бо чоловіка нема) Тобто вистачить щоб заплатити 450грн за візок і перевізнику.

    ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:31 ----------

    Є 502 грн!!
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    +19грн через термінал 13:45
     
  14. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата, маю радісну новину: завтра в 6.00 колясочка буде у Львові!!! :girl_claping:
    Признавайтесь швиденько хто дивився-купляв? Завтра по можливості передам на Волинь.
    Величезне дякую всім хто приймав участь у примноженні добра!!! :give_heart: :girl_dance:
    Говорила я сьогодні з мамою. Виявляється вона там так само трошки вирішила розрулити ту всю ситуацію- була в сільського голови. І що ви думаєте, оказується за Русланою і дітками закріплений соц працівник, яка має приходити і допомагати. Мама була в шоці, бо цієї "помічниці" ніхто і не бачив ні разу!!! Мама, як поочала питати: чому там газу нема? чому підлоги в коридорі нема? чомк каляски ніхто не може допомогти купити? Та паняночка (років 20) сказала, що в калясці діти подушаться!! ( а олин на одному їздити, то нє!!) а на все решту грошей нема. Голова пообіцяв посприяти в вирішенні деяких нагальних питань, зокрема допомогти з газом. Мама ще піде з тижня. А, соц працівниця сказала, що вона не раз ставида питання про те, що дітей тре забрати! Да, забрати легше ніж допомогти, правда? Але моя мама каже, що там, як треба то все село стане на захист, і діток не віддасть!!!
     
  15. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    +30,0 грн.
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    simona, гроші на колясочку вже зібрані і на ній вже катаються малючки.
     
  17. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    тему не закрили, а я давно не заглядала, Ви там мали докласти суму то відмінусуєте, вже нічого не зроблю)))))
     
  18. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Я за Ваші гроші куплю дитині кашку, як буду їхати до мами. ок? Тему не закривала, бо по перше: хочу зробити фотозвіт (а то я зроблю вже коли сама поїду, десь середина серпня) по друге: хотілось, що б це була така собі загальна тема, для допомоги ВСІМ!! Так, що пишіть кому треба допомога, або хтось має що віддати. Будем прилаштовувати. Я наприклад маю дитячу ваночку. Нікому не потрібна? Може хтось має знайомих чи сусідів кому б знадобилась?
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    та купіть, якщо вийде))) може просто дайте, думаю всерівно пригодиться)))))
     
  20. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата може маєте в селі чи тут у Львові людей , що потребують одягу, то я трохи назбирала, в основному це жіночий одяг не великого розміру s,m. Є трохи чоловічих кофт , теж не дуже великі. Є дві куртки чорного кольору, а решта різіні спідниці , кофтинки. Буду рада, якщо комусь згодиться і зігріє в осінню пору. Бажано забирати від мене, пишіть в ПП домовимось про зустріч.