чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ще жодного разу в Польші не купила кульок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Молекула. а чому ж тоді раніше не продавали?
     
  3. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ні-ні, висить оголошення:у звязку з збільшенням вартості виробництва:cool:sad:цікаво шо вони виробляють???) з 2 лютого ми змушені!!! продавати кульочки,
    яка тут екологія-чистої води комерція,
    зараз всюди рахують копійки і оптимізують фінансові процеси,
    тепер треба брати завжди в сумку кульочки, а то там 40, там 50 копійок-і гроші розходяться:sad:
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    якщо написана ТАКА причина, то тоді.... :sad:
     
  5. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Може вам просто так везло :)
    Але наприклад в Марполях (Варшава) перестали давати кульочки, а продають екологічні торби, а також в Редуті не дають кульочків (знаю, що в Аркадії так, бо там часто буваю)..це ті магазини з якими стикаюсь досить часто...
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Може це не зовсім в тему, але рокажу. Зовсім недавно побачила на краківському ринку штори які зразу дуже захотілось купити. Вони мені ну дуже сподобались. Це вже були готові штори з подвійної тканини - плотне полотно і зверху дуже гарна органза з крупним золотистим узором. Ціна була відповідна. Продавець сказала, що в тих шторах є маленький недолік - вони різної ширини. Короче, після роздумів з мамою ми все ж вирішили їх купити. Купили і чемно сховали їх у шафу, бо планували повісити трохи пізніше - десь через 2 тижні. Наступного дня мені шось так захотілось їх порозглядати чим я і зайнялась. І тут я звернула увагу, що малюнок на шторах не співпадає...В результаті виявилось що та штора, котра була ширшою ще й була на 40!!! см коротшою ніж мені потрібно. Повний шок. Ледь дочекалась понеділка і зранку з групою підтримки у вигляді мами потопала на базар повертати ті злочасні штори. Вже наготувала купу погрозливих фраз про друзів у податковій міліції і тому подібне але все обійлося дуже мирно без сварок. Гроші повернули одразу. От думаю собі - а якби я ті штори не чіпала і не прийшла з ними зразу на базар? Я б напевно просто навіть не осмілилась комусь про це розказати як сама себе обдурила, елементарно не перевіривши товар, що купляла.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Додам в чорний список ще послуги таксі. Поверталася сьогодні з дня народження коліжанки додому,спішила,викликала таксі 000. Мало того,що таксі приїхало аж через 40 хвилин,то ще й водій був добряче п"яний:suicide:. Спочатку не вірила своїм очам,думала,то в нього дефекти мовлення... Він до того ще й курив весь час. Їхав,ігноруючи світлофори,як вчув по рації,що в моєму районі на дорозі ДАІ,то віз такими манівцями,шо я таких і не знала.Потім зблудив,завіз трошки не туди. Вже як розраховувалася відчула як від нього тхнуло спиртним. А надворі сильний туман,страшно подумати,що могло бути... Чоловік відмовив дзвонити до диспетчера скаржитись,каже все рівно то нічого не дасть:confused:
     
    • Подобається Подобається x 16
  8. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ну і даремно
    мій чоловік навпаки, дзвонив диспетчеру, коли водій таксі робив вигляд, що об'їжджає кращою дорогою і накручував кілометри
    ну а п'яний водій, то взагалі :cesored:
     
    • Подобається Подобається x 9
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я 000 не викликаю вже добрих три роки. Колис прочекали їх 40 хвилин під будинком (поспішали, вийшли щоб швидше було). Заїхали врезультаті на 086.
    Хоча... я якось їхала два рази однаковим маршрутом із різницею в тиждень часу, перший раз заплатила 26 гривень, а другий 15 :) (таксі з лічильником, два рази викликала 086).
    Розбиратися не мала часу, бо їхала з двома дітьми і поспішала.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    я так на таксі під час токсикозу на роботу їздила. як совісний водій (в основному старша людина) так 10 грн, як пацан -так 13 грн. коротше, у кого які потреби
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    О, з водіями таксі то окрема розмова. Коли їздила на роботу і вони намагались поїхати манівцями - завжди попереджувала, що заплачу я стільки ж як завжди, так що не в їх інтересах робити кола. Одного разу після такого попередження встрягли по корках, їздили колами, і злий таксист мусів спитати - то за скільки Ви їздите? Стільки і заплатила.
    Ще з одним вночі сперечалась, що сама водій і знаю, що іншою дорогою швидше, то він мусів теж свою ціну зменшувати незалежно від таксометра.
    Єдине треба знати що радіотаксі номальне, а не хамів набирає. В 086 троха слухають, що їм кажеш.
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Стосовно таксі. У 086 водії, крім того, що повинні видавати чеки, мають такі типу інформаційних карточох чи що, де вказано певні реквізити водія, фото і тарифи таксі. І ще один їх таксист мені розповідав, що якщо клієнт постійно їздить за певним маршрутом і платить сталу суму, а якийсь водій називає більшу - то можна подзвонити диспетчеру і поскаржитись. Водії бояться цього. Різницю повернуть. Просто потрібно не стидатись самим захищати себе і свої зароблені гроші бо ніхто цього за нас не зробить.
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Хочу трошки похвалити магазин Еколан, в центрі навпроти Добробуту. На днях купила у них йогурт Активіа питний і не перевірила термін придатності. Чек я звичайно не взяла. Після обіду в офісі витягаю свій йогурт - а він протермінований....Ну я пішла в магазин з тим йогуртом, правда думала вони мене пошлють куди подалі з тим йогуртом без чеку - так вони мені відразу поміняли на інший (без чеку) і ще й вибачилися. Можливо тому, що я часто в них купую, оскільки працюю поряд з тим магазином....Але все-таки без чеку могли і не поміняти....
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я вчора також в одному продуктовому на Єфремова купувала кефір-перші три стояли з терміном придатності до 11 лютого, але я як досвіччена витягнула остангній-бувдо 18, я вже навчена, таке постійно в Арсенах та Вамах, Метро.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Нещодавно обговорювали якраз де краще купувати м"ясо.
    До речі, сьогодні купили зранку на Краківському свинину за 33 грн/кг. А в Фуршеті вчора бачила по 52 грн.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Відповідь: чорний список

    Доброго дня!! я новенька. але також хотiла би висловитись з приводу iнформ.агенств якi нiби-то шукають квартири для орендарiв. Дiвчатка не звязуйтесь з ними...це тiльки марна трата грошей!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А мені взагалі неподобається той Фуршет!!!!!!!!!там такі ціни:n:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Можно искать и через них, только главное на перед НИЧЕГО не платить!
     
  19. Відповідь: чорний список

    К сожалению без предоплаты они номеров телефона не дают...сначала показывают тебе варианты (сладко заманчивые....) а потом оформляют договор и берут деньги за информацию в сумме 230 грн....
    Только вот телефоны, которые они потом предоставляют это всего лиш обман....они нам квартиру ищут уже 2месяц:sad:
    А мне вот-вот со дня на день рожать.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Такая картина была у меня с моим парнем, долго не могли понять что пищит, аж пока он не сказал, что с России, как оказалось на рублях есть полоска защитная)))
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.