Чому люди обговорюють життя інших людей?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Smorodynka, 21 Листопад 2011.

  1. ladybug

    ladybug New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Каждый убежден, что другие ошибаются, когда судят о нем, и что он не ошибается, когда судит о других. АНДРЕ МОРУА.
     
  2. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Звичка засуджувати ближніх вельми поширена серед всіх людей. Важко знайти людину, яка б як слід володіла своєю мовою. Говорила би те, що потрібно говорити, і мовчала про те, про що не потрібно говорити. Тільки що-небудь почує про ближнього, так і починає судити і перетлумачувати на різні лади. Добре було б, якби говорили лише справедливо, але обов'язково ще і від себе додадуть. Один додасть, інший додасть і мало-помалу наростає ціла купа неправди в житті...

    як на мене цей вислів дуже доречний!!!
    "Великие умы обсуждают идеи; средние умы обсуждают события; мелкие умы обсуждают людей".
     
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Певно я одна така, яка збираючись із подругами не обговорює виключно квантову фізику, основи садівництва, рецепти та модні тренди. Бо все наше життя пов'язане із людьми, тож часом хочеться поділитись, пожалітись, порадіти і просто обговорити хто мені чи комусь із моїх близьких-далеких зробив добре-погано, чому так зробив і для чого. Таааа, часом тон дуже злобний. Часом жартівливий, саркастичний чи іронічний. Думаю, значна, дуууже значна частина людей так само робить. Ні-ні, за всх не розписуюсь, просто припускаю.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Для себе я маю відповідь: обговорюють (в тому негативному значенні про яке йшлося з початку теми), бо чуже життя цікавіше за власне; коли нема чим зайнятися. "Що" говорять про мене і мою сім"ю мене не цікавить і, на щастя, такі плітки до мене не доходять.
    А балачки з подружками у яких згадуються інші люди, обговорюються якісь ситуації, не вважаю пліткуванням. Хоча грань між плітками і просто розмовами дуже тонка, і мабуть в кожного своя. Особисто для мене пліткування містить частку осуду. Ось такого я не люблю, бо вважаю, що ми не вправі судити інших людей "не бувши в їх шкурі".
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2014
  5. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Від скуки мабуть.
     
  6. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Тому що кості обмити це як меду лизнути. Така вже людська натура. Ось :girl_cool:
     
  7. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Щоб відволіктися від своіх проблем,і самого себе пнреконати,щ от в когось може бути гірше або інакше ніж є в нього!! Або "цікавій Варварі-ніс відірвали")))))

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Теж згадалась ця цитата.
     
  9. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    А може люди обговорюють лише тих, хто їм небайдужий?=)
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Можливо, в більшості так і є, але нариклад, коли обговорюють життя зіркових людей, то про яку не байдужість тут може йтись?
     
  11. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    «Плітка - недоброзичливий або порочний слух про кого-небудь, поширюваний на підставі невірних, неточних і вигаданих відомостей». (з тлумачного словника)
    До того ж, я десь читала, що в дуже багатьох релігіях осуд і перемивання кісточок вважається важким гріхом.
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Мені цікаво обговорювати життя інших людей, бо в процесі обговорення можна для себе дізнатись масу корисного, приклади як треба вчиняти і як ні.
    90% обговорень, в яких я приймаю участь - це життя більш-менш відомих, визначних, людей, які чогось досягли в своєму житті (від Тутанхамона до Черчілля :), від...). А 10% - вже при нагоді, якщо знайомі чи родичі про когось розповідають цікаве - слухаю, задаю питання.
    Тому що цікаво. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Думаю, що людей це може якось і розслабляє, відволікає від своїх проблем. Чужі вирішувати язиком легше :girl_crazy: ну скажу про себе я також не виняток і люблю обговорювати життя інших людей.
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    знати про інших і пліткувати -- це зовсім різні речі. Пліткувати -- це відверто брехати. Це погане слово і явище. А от знати хочуть всі. Любопиство -- це людська природа. Либонь, одиниці не цікавляться життям інших. Особисто я таких не знаю. просто дехто соромиться свого любопиства.

    От наприклад. Купили ми квартиру в новобудові і одні із перших туди заселились. Там у нас не один будинок, а цілий квартал десь на 500 квартир. То на початках квартир 10 було заселено. Ну ми так всі і подружились. І потім коли нові заселялись, то нас так і пекло дізнатись: хто, що, який ремонт... Ну у відкриту ніхто не нав"язувався до "новоприбулих", але позаочі ми про них говорили. Потім при нагоді знайомились -- і вже збільшеною братією обговорювали наступних)))

    І дуже жаліли, що у нас немає такою культури спілкування, як в Америці. (ну в США ніхто із нас не був, але "Відчайдушні домогосподарки" дивимось). Тобто там просто. Спік пиріг чи печеньки - і пішов до сусідів знайомитись. У нас же люди страшенно соромляться знайомитись, ведуть себе так, наче їм не потрібно спілкування. А насправді тільки чекають нагоди. Навіть я, попри дику комунікабельність і розкомплексованість -- багато кіл із коляскою намотала навколо будинку, перш, ніж із іншими мамочками познайомилась. Отак і ходили одна біля одної -- морда кірпічом.... Швидше наші чоловіки познайомились -- про машини говорили... Якось не прийнято у нас просто підійти і сказати: привіт, ми сусіди, мене звати..., давай погуляємо...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Ми ніби боїмось, що "в морду дадуть". Хоча в наш час люди дуже підозрілі і не хочуть відкриватися... Ой. відволіклась))
    Деколи і не плануєш когось обговорювати, але лунає фраза: "А ти чула, що..." І одне за другим..... Та і неможливо говорити тільки про погоду і політику........ Хоча обговорення політиків - то теж пліткування))))), бо ніхто не знає достовірної інформації про них - хто і чим дихає... Якесь замкнуте коло
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Чому обговорюють? Ну бо цікаво, що в інших твориться. Чуже життя темний ліс, от і хочеться туди зазирнути. Сама теж люблю про когось поговорити, а от пліток ненавиджу. Сама не пліткую і забилам би тих, що пліткують про мене.
     
  17. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Тому що зі своїм не все гаразд, або взагалі відсутнє.
    Прям трясе від людей які все про всіх знають і мають бажання тебе до того залучити.
     
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    бо своїх проблем мало
     
  19. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Я вважаю що і своїх проблем хватає.
    Можливо, це якась психологічна першість? На фоні чужих негараздів і проблем, твоє видається кращим? Це якшо глибше копнУти.
    У мене є знайома, яка не вміє язик тримати за зубами) що тільки не почує, про це знають усі її оточуючі. Ну не може мовчати, таке враження, що її аж свербить. Нерозповідаю їй про себе, особливо про сім'ю, тому що раз вже «попеклась». Така натура) її всюди багато, любить привернути до себе увагу, і багато говорить.
    П.с.десь ікається певно їй)

    Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
     
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Погоджуюсь з роокі.
    Власне люди які не мають проблем / мають мало, живуть собі тихенько, насолоджуються життям / вирішують свої проблемки.

    А люди в яких все погано, чомусь дуже цікавляться життям інших... Мала колись коліжанку, в якої ні особисте життя не складалось (по-моєму й досі не склалось), з роботою також постійні негаразди. Так от, вона постійно обсирала всіх кавалерів/чоловіків своїх подруг (ггг, мого певно тоже), розказувала таємниці свої подруг всім кому не лінь. Одного разу, дещо розказала про мене, нашій спільній майстру по манік'юру, а та відповідно мені, бо ми з нею в дуже гарних стосунках. Я була шокована.