Чому люди обговорюють життя інших людей?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Smorodynka, 21 Листопад 2011.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Та воно то так але...
    на роботі, то все зрозуміло- терраріум:girl_in_dreams: але теж не поголовно, а у кожному колективі, особливо жіночому є хоча б одна язиката феська, ну але таку можна просто ігнорувати.
    компанії друзів- не можу погодитись. Що ж це за "друзі" такі?
    родичі? тут в кожного свої рецепти.
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    от! то саме в будинках, де більшість сусідів , і ви в тому числі, прожили пів життя, в великих колективах, особливо бабських))), по селах..Ну а шо людям робити? теревенять про все і про всіх
     
  3. atma

    atma New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Ви колись бачили свиню яка риеться в помиях? звернули увагу з яким задоволенням вона це робить? Е люди які мають таку слабкість поритись в грязному більї та насолодитись помиями, чим глибше рило в нечистоти занурюють тим більший екстаз. Своїми язиками всю грязь з людини злизують.
    Відгородіть себе від таких людей, порвіть всі відносини з ними, скажіть їм прямо в очі що ви думаете про їхне захоплення. Якщо совість чиста, вчинки Ваші порядні, ведете високоморальне життя, ходіть з високо піднятою головою та сміливо дивіться людям в очі.
     
  4. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    100% В нас на роботі бабульки-пенсіонерки тільки тим і займаються, що всім кості миють, а все тому, шо їм дєлать нєчєва. Серед тих, хто працює, "базарників" значно менше, часу на такі дурниці не вистарчає.
     
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    сьогодні братова сестра розповіла випадок із життя друзів - дуже "в тєму"
    Отож, жив собі хлопець у якомось дворі, де жило багато бабусьок, які любили попліткувати, таке собі місцеве ВВС. Хлопець одружився, чим сильно зацікавив бабусь - де ж він взяв гроші на таке шикарне весілля, і одна з них не посоромилась його запитати. Відповідь була геніальна - ПРОДАВ НИРКУ :girl_haha:
     
  6. atma

    atma New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

     
  7. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Люди обговорюють життя інших, коли незадоволені своїм, коли задрять, коли їм нічого робити, коли їм нудно і вони не мають ніякої мети, також це залежить від виховання і від оточуючих людей. Якщо люди, які вас оточують, полюбляють "перемивати" всім кісточки, то рано чи пізно і ви почнете долучатись до тем обговорення.
     
  8. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Отак одна з бабусь - та, що запитала, зіпсула кайф всім решта:girl_crazy: А скільки різних версій можна було би ще розвинути. А так лиш одна лишилась, хоча про неї довго ще можна говорити.
     
  9. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Про те, що людям завжди цкаві люди нам постійно наголошують на курсах екскурсоводів:girl_smile:, так, що бажання взнати щось новеньке чи почути якусь легенду чи просто красиву історію кохання чи життя звичайних людей притаманне не тільки нам, українцям, а й людям всього світу. Я так думаю, що таким чином люди передають, так би мовити, досвід поколінь... Хтось розумніший винесе з плітки чи обговорення для себе щось корисне (типу,як треба чи не треба себе поводити), а хтось недалекий додасть своїх кольорів і щасливий понесе нову історію в маси:) І хай несе, може, десь зустріне такого ж "мудрагелика" і буде їм щастя!!! А вот з бабульками зовсім інша історія... Ну от самі подумайте:тобі вже далеко за 60 чи 70...Може, трішки недобачаєш чи недочуваєш...по тєліку йдуть шоу,яких ти не розумієш чи не встигєш запам*ятати назви, бо вони так швидко міняються, єдине шо дивишся -це новини чи старі фільми, діти далеко чи зовсім поруч, але живуть своїм життям і їм не дуже хочеться і не вистачає часу з тобою старенькою потеревенити про справи життєві.... А поруч живе така ж "молода і повна сил" бабулічка. Ви зустрічаєтесь біля під*зду, зручно вмощуєтесь на лавочках -і вот оно щастя! Люди ходять туди-сюди, про когось знає ваша ссідка, про когось знаєте ви - і ось пішла розмова!!! І хочеш-не хочеш , а та розмова все одно буде крутитись навколо людей і про людей і підсвідомо будуть вискакувати фрази осудження, а "я би так зробила", а "ми були інші" і т.д. Головне навчитись не звертати уваги на ткі плітки і жити так, як хочеться. Після розлучення з подачі мого колишнього свекра! в його селі про мене таке говорять, що і у фантастичному фільмі не придумаєш . Так що я для себе зробила висновок - люди завжди говорили про інших і говорити будуть, бо інакше нецікаво жити, головне, не звертати уваги на бздури і не брати собі до голови, а вміти посміятись з зовсім глупої ситуації.:girl_yes:
     
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

     
  11. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    в нас хоч і великий будинок, але майже всі з двох поєднаних фірм.... тому і колеги, і сусіди, і знають одне одних як облуплених...
    бабульок нема так, щоб сиділи тиринділи, зато є мамочки молоденькі, які сидять в декретах і гуляючи на дворі так обговорюють все, що бачать-чують-підозрюють:ninja:
    і бабулям до них би було далеко - фантазії б не вистарчило...

    мене ніц не зачіпає, я привикла що серед топ-тем завжди буду я і то коли я одружуватимусь...
    бо зустрічаюсь з хлопцем по сусідству, і досить довго - як результат ніхто пережити не може як то ми так довго разом і бігаємо одне до одного і ще весілля не було...
    благо зявилась ще одна сусідська парочка, то тепер основна суперечка хто ж одружиться першими - яка пара...:girl_crazy:

    ще згадалось... живу теж в невеликому районі - в обличчя половину мешканців знаю. раз прийшла додому і починається якийсь незрозумілий шквал дзвінків і повідомлень - ти вагітна? від кого? коли весілля?:girl_mad:
    це я в магазин зимою сходила. взяла просторішу курточку і собачку вигуляти... а так як вона малесенька, то в магазин аби не мерзла я її несла в куртці - тепло і затишно, вона моську тільки виставляє... а потім на гульки випускаю... і то для нас звично...
    ото песю моєю дитинкою вже охрестили... смішно було:girl_crazy:
     
  12. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    мені завджи здавалось, що в ті дні коли особливо важко, то обговорювати найдурніші новини інших людей, або складати абсолютно безглузді пліти, покращує здоров"я!
    не бачу нічого поганого в обговоренні життя інших, всі ми інколи заздримо, чи навпаки радіємо, що ми не такі! таким чином знімається стрес, а інколи є чудовим стимулом для розслаблення!
    я з чоловіком, часто обговорюю сусідів, а вже не говорю про те що обговорюю зі своїми дівчатами!
     
  13. mandrivnycja

    mandrivnycja New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Плітками полюбляють займатися не тільки в Україні, але й за її межами, це як "спорт" без кордонів...
     
  14. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Нічого вона не зіпсувала! Знаєте скільки з однієї версії можна розвинути інших, цікавіших?;)
    - Вирізання нирки сусіднім лікарем-алкашом на кухні хлопця
    - Захоплення міліцією трансплантологів
    - Нирка пішла хворому Януковичу
    і т.п...
    Я колись працював редактором, то завжди казав журналістам, що їм гроші платять не за вміння писати, а за здатність з однієї теми розвинути десять інших:)
     
  15. New look

    New look Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Люди обговорюють чуже життя від того що своє "скучне" )
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    Золоті слова!
    От мені теж від недавно стало це цікаво. Так мало того, що обговорюють. Вони ще мають нахабство перекручувати якісь події і приплітати до цього інших людей, знову ж таки, перекрутивши їх слова в адресу інших.
    Кому це потрібно? Які цілі переслідують ці люди?
     
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    мабуть, хочуть видаватися цікавими і значимими, що от ВОНИ щось такеее знають!
     
  18. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    наразі вони видаються лише дурними і недалеким. Іншого враження не маю!
     
  19. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    це як сказати...
    колись одна мудра жінка казала що як обговорюєш людину ти влазиш в її біополе, ауру......якщо тій людині погано то такими розмовами її ще більше пригнічує, а людина не знає чому
    Я в це вірю
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Чому люди обговорюють життя інших людей?

    І я.:) І абсолютно нормально відношусь до того що хтось буде обговорювати моє життя. Але один нюанс- якщо ці розмови будуть без видумок і додумок (знаю шо такого слова нема гг)) щоб цікавіше було. А так, ну нехай говорять, обговорюють висловлюють свою думку щодо моїх помилок, чи навпаки. А що тут поганого? І ніколи на нікого не ображаюсь якщо хтось буде висловлювати свої думки щодо мого життя мені в очі. І не буду верещати "не твоє діло". Припускаю якщо людина говорить тобі щось, чи дає якісь поради- знадчить їй не байдуже до тебе. Вислухаю, прислухаюсь...