Чому я маю платити ПДВ?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Музик, 8 Червень 2012.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити ПДВ?

    дуже правильно. бо ПДВ - є непрямим податком, "податком на споживання" - сплачується при будь-яких операціях купівлі-продажу.,хоча і є певні виключення.
     
  2. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Чому я маю платити ПДВ?

    :xaxa:

    Особливо вражають цінники в МЕТРО, де пріритетно вказано ціну без ПДВ, а десь там внизу малеееньким шрифтом ту, яку прийдеться заплатити на касі. :girl_blum:
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити ПДВ?

    Успішний маркетинговий крок....Таку методику багато хто використовує :sad:, а якась бабця може й не додивитись і радітиме, що знайшла точку, де "дешевше".
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити ПДВ?

    Ми також маємо право і на коригування суми податку на доходи фізичних осіб у деяких ситуаціях, напр., коли оплачуємо за навчання. Хтось колись скористався цим?
     
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Чому я маю платити ПДВ?

     
  6. Tamilla

    Tamilla New Member

    Відповідь: Чому я маю платити ПДВ?

    До речі, податок, схожий на наш ПДВ є і в наших сусідів поляк. Роблячи покупки в їх магазинах, можна потім повернути собі суму сплаченого податку при перетині кордону. :girl_wink:

    Так, коли оплачуємо навчання або іпотеку. Для цього потрібно подати декларацію у вашу ДПІ. Я, особисто, цим не займалася, але деяким моїм співробітницям вже кілька разів здійснювали такий перерахунок ПДФО.

    Прибутковий податок - це дещо інше ніж ПДВ... і щодо справедливості його справляння, тут сумніву нема.
     
  7. sani

    sani New Member

    Відповідь: Чому я маю платити ПДВ?

    мда ви точно у Львові живете?
    Кожен день продають свої послуги під різним соусом, я про офіційні платежі..
    державна служба охорони, довідки про несудимість, полосаті палички - то так що згадав

    угу один раз був в нашому посольстві, заплатив еквівалент 100 евро за то що консул поставив печатку і розписався на папері який я сам натайпав та напринтував. Непоганий бізнес, чесно ;)

    і вони мають свій прайс, чи ви отримуєте безкоштовну медицину?
    чесно я не хочу! хочу без кордонів, і щоб можна було возити товар з європи який у 2-3 рази дешевший і якісніший! бо на кордоні є нехіле мито, після якого ціна нехіло зростає в 2-3 рази...

    тому не треба казати про
    в нас ДУЖЕ-ДУЖЕ БАГАТА КРАЇНА, і бюджет наповнюєть дуже і дуже непогано, і грошей би мало хватати і бюдженикам і вчителям і лікарям на дуже непогану зарплату! Але ж наш бюджет не витрачається на то що треба, в нас вчителі з лікарями отримують 1 500 грн в той же час як депутати та інші міліонери отримують мінімум 25 000 грн + гроші на оздоровлення, відпочинок, квартири, машини і пенсії тощо, і депутати при тому не скидаються на канцтовари, лампочки і тп... В нас урізають пільги чордобильцям і в той же час за ті гроші будують вертолітні майданчики і отримують армію охоронців від власнго народу.
    і так далі...

    а в нас ти платиш державві податок, і з того не отримуєш майже нічого, + якщо треба звернутись у якусь державну установу ти їм платиш за послуги у тятеро завищену суму(ніж би то було у приватника де є конкуренція) і тут я говорю тільки про офіційні платежі і я мовчу про хабарі, бо деколи щоб проти усе це заплутане коло аду треба непогано набігатись, і щоб зробити швидше, щоб знайшлися бланки, чи запрацював компутер і тп.. треба знову заплатити

    так що ми не 2чі платимо, а ще більше...
     
  8. Luchok

    Luchok New Member

    Поясніть мені будьласка ситуацію в яку я попала.Я зайшла в магазин Метро у Львові. Закупила товар. Грубо кажучи, буханку хліба. На буханці стоїть ціна, скажем 10 грн. Я купила. При розрахунку на касі з мене стягують 12 грн. В чеку написано що пдв 20 відсотків. Тобто, на товарі стоїть одна ціна а на касі на 20 відсотків більше!!!! Значить, якщо я заходжу в Метро, то я сама повинна порахувати на скільки продуктів мені вистачить грошей? Це нормально? І для чого на товарі пишуть одну ціну а на касі зовсім інша? Щоб було зрозуміліше, я купила продукти на суму 446 грн, а в касі заплатила 556грн. І в чеку так написано. Зроблено покупок на суму 446 а з пдв оплатила 556грн. Я вважаю, що це не нормально. Ціни повинні бути вказані на товарі вже з пдв.Я маю рацію? І чи я зобов'язана платити пдв, якщо на ціннику інша ціна. Дякую.
     
  9. Virna

    Virna Well-Known Member

    Такого не може бути. Значить ви не уважно подивилися на цінник. Ціни на цінниках відповідають дійсності, хіба одиничні випадки, коли стається помилка, або коли є акції для підприємців, і тоді ціна в чеку нижча ніж ціна на ціннику. В Метро дуже специфічний чек, тут я з Вами згідна, потрібно доплюсувати ПДВ. Наприклад, хліб коштує 12 грн, в чеку в Вас писатиме 10, а вже в сумі оплати буде 12.
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я в метро на таку ситуацію потрапила лише раз, ось так було:
    а так, то на цінниках вказані кінцеві ціни, з пдв, а специфічний підрахунок в чеку тому що магазин розрахований на підприємців, які можуть повертати пдв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Наскілтки я пам'ятаю, в Метро на ціннику стоїть дві ціни. Просто та, що без пдв великими жирними цифрами, а з пдв маленькими
     
  12. Virna

    Virna Well-Known Member

    Сьогодні тільки там була, і точно не можу згадати. Мені здається, що ціни вже з ПДВ. Це колись були вказані без.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Цінники Метро вже давненько з ціною з ПДВ

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1