Чиї дітки ходять в яслі?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Bazooka, 16 Листопад 2007.

  1. Bazooka

    Bazooka Member

    Мамусі, відгукніться, будь ласка :) Потрібно вас про дещо розпитати...
     
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Ми минулого року ходили, а що?
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    І ми з літа ходимо :)
     
  4. Bazooka

    Bazooka Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    :)
    Хотіла б розпитати вас про розпорядок і приблизний список необхідних речей...
    Моїй доні 1,9. Хочу водити її хоча б на декілька годин, щоб потроху звикала.
    Перша проблема в тому, що на горщик погоджується хіба що сісти, але "справу" робить деінде, тільки не туди.
    Друга проблема в нашому режимі. Прокидається пізно (в 10-ій), на денний сон лягає так само пізно (15-16), і на нічний теж (опівночі).Пробували змінювати по-всякому, але так воно вже є...
    Тепер питання чи мені взагалі варто йти в садочок домовлятися, бо поки ми зранку туди виберемося, то інші дітки вже, мабуть, будуть лягати спати :)
     
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Як на мене то зарано вам в садочок, може спробуйте спершу трохи її режим вдома змінити, бо то дуже сильний стрес для дитини буде - садочок+зміна режиму.
    А домовлятись вже потрібно - наперед (до 2 років, як правило, в садок не беруть).

    Додано через 1 хвилину
    Це в кожному садочку по різному, в нашому крім змінного одягу нічого не потрібно більше (крім грошей звичайно).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    в мене інше - графік сну і сідання на горщик у нас більш-менш для садка придатні, але чи варто починати по кілька годин в день водити? чи відразу почати залишати дитину до обіду в садку?
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    В нас висять оголошення: "Прийом дітей до 8:30". В 9:30 вже іде реєстрація відвідування/прогулів.
     
  8. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Домовлятися треба обов'язково, навіть якщо і не будете зараз водити. Детального розкладу не пам"ятаю, буду забирати ввечері - гляну, але приблизно так:
    9:00 - сніданок
    прогулянка(літом) або заняття
    12:00 - обід
    13:00 - сон
    15:45 - пробудження, підвечірок
    16:30 - прогулянка або просто бавляться.

    Можна ходити і в підгузнику, але моя практика показала, що ходити на горшок в садочку дуже лекго навчитися. Ось тут: http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=161305&postcount=48 я писала про наш досвід.
    Думаю варто залишати до обіду, це не так і довго. Якщо ще буде снідати вдома, то це буде 3-3,5 години. Все найцікавіше в садочку якраз відбувається після сніданку (принаймні в нашому), а найбільша проблема - це денний сон. Я на цілий день стала залишати на наступний тиждень, от тоді і почалися плачі. Якщо є можливість - то 2-3 тижні поводіть потрошки. Ну і звичайно - все від дитинки залежить.
    До речі, ви з доцею на фотці - ну дуже мені знайомі, при чому обоє. Ламаю голову, де я вас могла бачити.
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    По дитині варто орієнтуватись. І по великому рахунку немає куди спішити. Я водила потрохи - на 2 годинки десь 2 тижні, до обіду -взагалі на кілька місяців розтягнулось, враховуючи що дитина після тижня садочку тиждень вдома сиділа хвора. Дитина досить домашня і тиха, я боялась викликати спротив до садочка. Хоча звичайно що по різному буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    В нас така сама ситуація. Моій Марії також 1.9. Прокидається об 11 годині, вдень засипає в 16-16.30 і гуляє потім до першої ночі. Що я вже не пробувала робити. Трошки раніше бужу, крик і плач.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Мої всі ходять. Навіть Андріаночка, якій скоро виповниться 7 місяців. Річ у тім що в наших садочках не дуже звертають увагу на режим, а працюють з дитиною поки вона не привикне. Наші ляля сплять як хочуть і їдять також к хочуть.
    Я їй щодня даю молоко у пляшках і пюре.
     
  12. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Я собі просто не можу уявити семимісячну дитинку в яслях. У вас напевно серце розривається.
     
  13. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Матусі і татусі, а розкажіть в які садочки ви віддаєте своїх дітей? Просто мені здається шо в приватному кращий догляд...А шо ви про це думаєте? Нам 1,4 і ми вже підшукуємо собі садок, шоб з літа почати привикати(кажуть шо то найкраща пора-найменше хворіб). А може хтось підкаже хороший садок в районі вул.Виговського? (Ну і звичайно всі прилеглі до неї)
     
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    ну і коштує це відповідно ;)

    то тільки так кажуть, моя в червні через тиждень хворіла, та й наскільки я говорила з іншими батьками в групі, не тільки моя.

    Є в цьому райлні, десь біля ЦУМу хороший садочок, але на жаль не скажу точно де саме, не мій район.
     
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Я про нього також чула але ніхто не знає де він!!! Якась примара?
    То ви ходите в звичайний садочок? І які ваші враження?
     
  16. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Мої враження, навіть не знаю...якось не дуже мене гріє та дисципліна і залізний розпорядок дня, принаймні я маю інші уявлення про це. А взагалі то на мою думку все залежить не стільки від садочка, скільки від вихователя і нянь які будуть з дитиною. Трапляються ж і такі , що і близько до дітей не можна підпускати.До тієї няні що в нашій групі претензій не маю, та й мала до неї тягнеться.

    Якщо не помиляюсь, то я чула про цей садочок
    МАЛЮК, САДОК-ШКОЛА
    м. Львів, Володимира Великого 41а , 79053
    Тел.: (0322) 632444
     
  17. Львiва

    Львiва Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Мой ходит в ясли. Пошел в 2,5 года. До сада болел всего 2 раза. За 2 месяца садика - уже 3-ий раз заболел:sad:
     
    • Баян Баян x 1
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    то біля моїх батьків якраз, нічого особливого ззовні немає :) я вже раз хотіла записати малу туди, але не було завідуючої садку. Треба спробувати ще раз піти...


    давайте думати про всі можливі варіанти :) я в багатьох місцях буваю.. ;)
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    Спочатку було тяжко привикнути... але в Америці це не дивина, що мама виходить на роботу три місяці після пологів, тому і відношення в садочку до діток вирозуміле.:dance:
     
  20. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Чиї дітки ходять в яслі?

    А розкажіть більш детально! Вони таких мацьопок в ходулі ставлять чи просто на землю ставлять, чи як то відбувається? Просто цікаво як це у вас?
     
    • Смішно Смішно x 1