Чи правильно дитина прикладена до грудей?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 19 Серпень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    хотіла спитатися, як можна відівчити дитину брати груди яснами? тільки постійно витягувати груди і пропонувати заново? навіть якщо ареола м"яка, все-одно вхопиться яснами і мусить з силою витискати молоко. потім, коли вже піде більше молока, можна вже поправити, або і сам пускає, і тільки верх тримає. боюся часто забирати груди, бо мали в лікарні відмови і під грудьми просто кричали, та і вдома заледве заспокоїлися, хоча вночі історія та сама. зараз спокійніші вдень. власне в лікарні поробив рани на грудях - тепер по-трошки заживають, бо перестав з"їжджати на сосок, але все одно боляче по ареолі. дитині 13 днів.
     
  2. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    використовуєте плчшку чи пустушку?
     
  3. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    Дівчата, киньте будь ласка номер телефону хорошого консультанта з ГВ, який міг би прийти додому.
    Маю страшенно покусані, чи потріскані соски, годуємось через мої сльози(((
    Думаю справа в прикладанні, але сама нормально прикласти не можу, як не старалась.
    Малий смокче груди наче пилосос і разом з смоктанням засмоктує губки, тобто вивернуті назовні вони в нас не тримаються((( Решту ніби роблю правильно.
     
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    В першому дописі цієї теми - мамаНата.
     
  5. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: SOS! не знаю де написати (проблеми із ГВ)

    О! І мій таким був пару перших тижнів, потім пройшло. Тріщин не було, просто малий не розраховував силу і засмоктував сосок, як насосик. Пару перших секунд при прикладанні від болю бачила зорі, а потім все внормувалось. Але Ви таки порадьтесь ще з кимось....
     
  6. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    В нас з"явилась аналогічна проблема. Точнісінько як про нас написано. Спочатку малий так широко відкривав рот і ніби накидувався на сосок)) А кілька тижнів тому "знайшов" свій кулачок і постійно його мусолить. Той кулачок з рота не вилазить. І він його навіть не смокче а ніби облизує. З того часу він забув як правильно відкривати ротика. Коли прикладаю до грудей - то плямкає ротиком як рибка, заледве можу сосок втулити, не те що ареолу...
    Порадьте, будь ласка, як навчити його знову широко відкривати ротика.
     
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    як цього добитися? я ніяк не можу(((
    на сосках болючі тріщини. стараюся вкладати сосок у відкритий рот, роблю складку щоб мала захопила ареолу і трошки сосок направляю догори. а вона або давиться і не бере або з'їде на сосок і так смокче.
    я вже вмираю від того болю і постійного змивання крему, і повітряних ванн, бо через них не можу малу нормально на руки взяти. що робити?
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    вуздечку язика дивились? При короткій вуздечці діти не правильно беруть груди, травмуюють її і неефективно смокчуть. детальніше про це тут
     
  9. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Поведінка дитини біля грудей

    я просто чекала! ну не розуміла я, чого одну грудь від брав гарно, а на іншій 3міс просто відірваний сосок був! і до лактологів я ходила, ніби все розумію, а далі та рана мені кровоточила, але пройшло!
    дитина почала гарно відкривати рот і тріщина за тижні 2 затяглась!
     
  10. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    з вуздечкою все ок.
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    це добре що з вуздечкою все гаразд. А рот широко відкриває тоді коли ви даєте груди? Направляйте сосок на верхню губу і пальцем мізинцем легенько надавіть на підборіддя щоб рот широко відкрився. Коли з"їждає на сосок, забираєте, даєте знову. мусите добитись того щоб широко дитина навчилась правильно брати груди.
    ще подивіться як дитина висуває язичок. Вказівним пальцем подушечкою догори засуньте дитинці в ротик, торкніться піднебіння. Дитина має робити смоктальні рухи язичком, висовуючи трохи його за ясна. Спробуйте ось ці вправи для язичка, можливо допоможе тут
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    о, то мені зараз актуальне
    чи то до нас коліки повернулись, чи то просто гази, але як його щось мучить, то з цицею в роті відпихається від мене і так тягне той сосок, поки не випустить. Знову даю, і за три цмоки знову те саме. Що в такому випадку робити?
    бо я наразі в такі моменти припиняю годувати, беру на руки, ходимо, заспокоюємось, потім бекнемо, кладу, пропоную груди... плаче. Сльози і крик, як тільки покладу - значить знову ходимо, поки не наїсться і не засне. Якась така складна тактика. Що я роблю не так? Може, від поганого прикладання йому важко молоко йде?
    а, і ще про ніч спитаю. Груди вночі даю на автоматі, особливо коли перестала світити світло. Як собі засмокче, так і їсть. А "тяга" в нього добра, бере сосок і багато ареоли, ніби не мало бути проблем з прикладанням, тим більше вночі їсть набагато спокійніше. Чи не могли нам оті нічні прикладання зіпсувати все?
     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Re: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    я думаю у вас просто скачок росту! вам он якраз вже 3 перевалило, дівчата, та і я сама описували такі ж ситуації як он в тебе: тягне, нервується, плаче - в сусідніх темах!
    багато спокою, і часто пропонуй, все пройде!
    а так, то в тебе Нестор вже завеликий, шоб ось взяти і почати погано прикладатись!
     
  14. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Я підозрюю, що в нас з синочком Безболісний варіант неправильного прикладання, інколи і больовий, бо є на одній циці ранки.
    Синочку 2 міс, лише ГВ, соску використовувала, але вже 1,5 тижні не даю.
    Опишу ситуацію: синок дуже довго їсть цицю, спочатку як тільки починає, то чути, що часто ковтає і інтенсивно смокче, а через кілька хв починає мляво смоктати, так триває 20 - 30 хв, потім відпускає і зразу шукає знову, даю, далі смокче, інколи засинає з цицьою, а як відпустить, то через 5 хв просинається і плаче, даю знов цицю, інколи з цицьою в ротику вивертається, вигинається, ніби чимось не задоволений. І так триває підряд 3 - 4 год.
    Молоко в грудях є, після 1 годування вони мягшають, але лише трошки, а вже після 2 - 3 год вони мякі.
    Зате вночі спить 4-5 год підряд.
    Чи може бути описана ситуація неправильним прикладанням, через що молочко помалу тече?
    Якщо вже є тріщини, то при правильному прикладанні вони болять, чи болі не має бути? Намагаюсь вияснити, чи я правильно зараз прикладаю, бо ніби губки вивернуті, кут між губками великий, але під час захоплення раз відчуваю біль, раз не відчуваю, але частіше відчуваю, інколи поболює під час смокання.
    Годуємся переважно лежачи на боку.
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я ото не спеціаліст, хай знавці мене поправлять, але все ви робите правильно. Просто у вас час такий. Мені коли консультанти писали "не хвилюйтесь,то вік такий" мене то аж бісило - ну як кожного дня такий вік. Але то виявилось правдою. Такий вік, і то треба перечекати. Просто перечекати. Все налагодиться. Мій вже знає де шукати цицю, і потерпить поки мама дістане цицю... Просто до спокою треба дорости. Але ви не здавайтесь, ну і соску взагалі викиньте, щоб не було спокуси знов її дати.
    П.С. До речі, в нас люди дуже дивуються як то таке може бути, що таке дитя і без соски... Одноліткам завжди рот затикають... А ми щебечемо))))
     
  16. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Я подекуди думаю, хай хоч мене зість, аби не плакав. І все комплекс поганоі мами маю- бо як дівчата трьох мають, а я одному ради не даю- в хати бардак, і малий вересканить, і на дівчину я вже не схожа. В час таких тривалих прикладань шкодую, що малого добре в слінг не вмію запихати.
     
  17. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    поки не заживуть, буде боліти
    в мене теж боліли груди перший місяць, незважаючи на правильне прикладання, тріщини виникли ще в ПБ
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Може бути поганий захват із-за соски.
    Зараз вам лише 2 міс, тому дитина постійно хоче смоктати і бути біля грудей, бо циця це не лише їжа. дитина задовільняє свій смоктальний рефлекс, перебуває біля мами. А коли малюк починає вигинатись, то значить є якийсь дискомфорт (хоче зригнути, попісяти, покакати), заберіть цицю, поносіть стовпчиком, покладіть собі на живіт, але тягнути сосок не давайте, бо буде травмувати.

    Якщо є тріщини то тут щось не те. Захват зіпсувався через соску. Дивіться щоб малюк добре захоплював ареолу. І ще подивітьсяна язик при смоктанні. Язик має бути висунутий вперед над нижньою щелепою, коли дитина смокче ви повинні бачити як вона працює язиком. Коли годуєтесь лежачи, дитина животом має бути повернута до вас, рукою притримуйте спинку щоб дитина була притиснута до вас.
     
  19. Марго

    Марго Well-Known Member

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    Надіюсь в ту тему попала! Моїй дівчинці вже 10 днів! Народились з вагою 3100. За цей час набрали 130 грам. В роддомі годувала з баночки, От і маємо зараз проблеми з ГВ. Молока достатня кількість. Форма грудей - в роддомі сказали ,, Девічя грудь,, казали що важка в годуванні. Груди великі, соски кажуть маленькі, ореолу нема. Так як дитина не може захопити мій сосок, користуюсь насадкою. Від грудей не відмовляється, цирк п'ємо по 3 години....але воно все тече мимо, вона не ковтає. Кожного разу догодрвуємось пляшечкою! Допоможіть, як змусити іі ковтати?!? В нас нема жодного режиму . Чую шо мені так і молоко пропаде, бо рідко сціджую, так як по 3 год намагаюсь нагодувати
     
  20. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Чи правильно дитина прикладена до грудей?

    викличте нашого консультанта додому.
    і геть накладки для початку. ну і основи прочитайте чим швидше.