Чи можна завагітніти за таких обставин?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем La esposa, 29 Липень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @OlenaIvano прогестерон здається у другій фазі циклу. Раджу взагалі трошки почитати про цикл, про тривалість, про овуляцію, як то все відбувається до, під час і після. Дуже часто лікарі жінок трактують як книжку, от є написано , що овуляція відбувається на 14ий день циклу і всьо, всіх під одно. А якщо наприклад у вас овуляція пізня- на 18ий день циклу. Що лікар може побачити на 12ий день? Точно зовсім не то, що він собі розраховує побачити. Можна почати вимірювати Базальну температуру, вона допоможе зрозуміти свій організм. Слідкувати за слизом , за шийкою матки, про це все можна знайти дуже багато інфи в неті. А також є в Свічадо книжечка, от тільки назву забула, щось про приррднє планування вагітності.
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    @OlenaIvano я мала на увазі попепюредні рази, хтось ж вам сказав, що овуляції нема, з чого такі висновки?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @Vittoriya можливо Ви і праві! Пррслухаюсь до Ваших слів!
    Ніколи раніше не стикалась з цим
    Просто я своєму лікарю довіряю, як не як, всю вагітність вона мене вела

    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
  3. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    а що з інфекцій здавали? Торчі здавали? Цитамегаловірус? Якщо так, то чи здавали його методом ПЦР і чи в динаміці?
    Цитамегаловірус дуже сильний вплив має на печінку дитини, може спричинити гепатит С...
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    ну дивіться, вагітність кажете, що була легка і безпроблемна - будь-який лікар міг її добре вести.. УЗД в кого робили під час вагітності?
    Спитаю, бо отого сама не знаю - на УЗД видно органи дитини? Ураження печінки видно?
    Торчі під час вагітності здавали?
     
  4. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    @OlenaIvano ще ви пишете про овуляцію, що то єдина проблема на зараз, ви подумайте ще раз, може знайдіть ще одного лікаря для консультацій, бо направду овуляція це може виявитись найменшою проблемою на сьогодні..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. OlenaIvano

    OlenaIvano Member

    @Delfy торч інфекції здавала і під час вагітності і під час того як мала була в реанімації, все добре.
    На рахунок,Узд то робила на мечнікова і в інтерсоно
    На Узд видно органи
    Але все було добре


    Надіслано від мого SM-G900F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Marianayana

    Marianayana New Member

    Добрий день) скажіть дівчатка, чі можить означати вагітність, якщо задесь більше 2 неділі до МЦ, налилися груди і вже неділю вони болять, а до МЦ ще довго
     
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Може бути що завгодно, і вагітність теж.
    Мої найперші признаки вагітностей, задовго до місячних, були саме груди.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Marianayana, в мене так фолікулярна киста почала проявлятися.
     
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    а в мене мастит