Чи можливе життя з батьками після одруження?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Inka Blond, 26 Жовтень 2008.

  1. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    в мене так виходить - ми живем зі свекрухою,але раз в півроку я їду до мами на місяць, мені треба прокапатись і там то робити найзручніше,мама глядить дівчат поки я в лікарні плюс діти з бабусею і дідусем. От були в лютому три тижні. перший тиждень -самий кращей,з мамою наговорились,все чудово, другий тиждень мене крило і хотілось пошвидше втекти звідти,я відвикла від звичок моїх батьків. Третій тиждень,втянулась і додому вже не дуже хотілось. Потім вернулись і знов мене перший тиждень крило,бо все не так і все не то.Найкраще звичайно окрем,але поки так.
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    @Rapsodiya, мені здається, ваша свекруха ніяк не може звикнути, що діти вже виросли, тому продовжує контролювати і виховувати. А те, що син продовжує жити в батьківській хаті тільки підкріплює її ілюзії. Важко довести батькам, що ти самостійний якщо по факту живеш на їх території.
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2018
  3. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    В нас свекор мав уявлення, що і син, і дочка будуть разом з ними жити, причому кожному тільки окрема кімната,
    Живемо разом майже 5 років, сестра ще не заміжня. Якщо б в мене був простіший характер , то мабуть і так жили б і надалі, а так чоловік таки дослухався до моїх благань
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я жила у невістках 5 років. Великий будинок, ми на другому поверсі із дітками, батьки на першому. Побут спільний. Чоловіка батьки оплачували комунальні послуги, купували продукти. У нас грошей не хотіли брати. А ми, щоб не залишатися у боргу, купували побутову техніку, або щось таке більш вартісне для спільного проживання. За 5 років не сварилися жодного разу так серйозно. Бувало, звичайно, що щось там накипало, тоді розходилися кожен по своїх кутах, за день-два все ставало на свої місця. у мене свекруха дуже вольова жінка. Любить командувати. Але з нами вона дуже мудро себе поводила та стримано, я багато чого у неї навчилася за ці роки. Хочеться брати приклад.
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А що вона робить на кухні в цей час? Вдає, що їй теж щось потрібно? Чи тупо дивиться, що Ви робите?
    Я теж за те, щоб віднестись до ситуації з гумором і трохи потролити свекруху :)
     
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Коли як: часом вдає, часом дивиться, часом вириває в мене тарілки з рук))
    Я "за" потролити..але боюся, то поймуть)) і піде по родині чутка "та вона сама навіть хліба врізати не може") бо мали вже прецедент: свекруха купила на весілля мені хустину на розмололичення і потім дооооовго довго-довго розповідала родині і гостям, як вона МЕНІ! купила хустину, бо мені самій за нею піти не вдалося
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тю, ну то й що :) нехай собі говорять, а Ви собі своє знайте. Нащо то щось комусь доказувати :)
    А спробуйте піти на кухню не по кухонних справах. Наприклад прийшли, зробили собі чай, чи ще краще води налили і сіли читати щось. Що буде робити? :)

    А взагалі мені шкода таких людей, які так стараються впхатись в чуже життя :sad: чи то свекруха, чи родичі, які язиками талапають. В їхньому житті нічого не відбувається, вони не почуваються потрібними і важливими і от вони створюють собі отакі ілюзії подій, потрібності...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    В свекрухи було важке життя, то правда. І мені її от чисто по людськи,по жіночому жаль...але до того моменту, як вона начиеає псути мені нерви і видати мозок ложечкою...
    Я не знаю, але то реально мистецтво добрі взаємини з свекрухою і поки я в тому повний профан)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    а може прямо запитати?
     
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    Єєєє. Живу в тому палаці і щоразу, як прибираю, бісить які люди були обмежені у виборі. Хоча моє проживання у тому геізлі починалось з того, що зараз ми трохи поживем, поїдемо закордон, заробимо на своє помешкання і будемо самі по собі. Ну але не так сталось як гадалось. 16 років тому проблематично було просто так безробітному без майна відкрити куди небудь візу... потинялися пару років, зрозуміли що нам нічого не світить.. жили на 2 поверсі. Потім обладнади собі кухню тут і ванну, трохи стало спокійніше. Бо могло бути, наприклад, що я купила продукти додому, а мама того не брала, бо то не її, могло і зіпсуватись. У мене з мамою взагалі спілкування 0, вона не цікавиться дітьми, діти не хочуть йти до неї, з менщим місяць в лікарні з запаленням провели - мама не те, що НЕ провідала, а коли бачила нас, то навіть не спитала як здоров'я. Отакий важкий характер, снігова королева ніби. І це було одним з факторів нашого відокремлення. Тато теж керівник, і навіть трохи диктатор.. все має знати, наприклад скільки коштує відпочинок або телефон( навіть як лежать гроші десь на комоді то запросто може взяти і перерахувати, документи прочитати.. якщо нас всіх немає вдома, то ходить по наших кімнатах, наразі не знаю як на це реагувати. Комунальні ділимо порівну. Цього року утепляли будинок - теж порівну. Маємо подвір'я - тут мене не допускають, господарка, кури, собака, навіть гаража не маю.. і вже 16 років так.. так думаю, що власного житла вже не буде(
    Відчуття двоякі: ніби окремо, і водночас як за склом..



    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Був досвід проживання нашого молодого подружжя з моїми батьками.
    Не погано, але і не добре, хоч мої батьки дуже сучасні і лояльні порівняно.
    Тато мій ревнував мене до чоловіка мого, тому було проблемно спочатку, я ж лишалася між двох вогнів - і чоловікові вгодити, і тата не образити, тим паче, я одна дитина в сім'ї, тому ми з чоловіком старалися зрозуміти мого батька і не поглиблювати ситуації. З часом все стало на місця. А потім ми переїхали окремо з чоловіком жити.
    Хоч явних конфліктів з моїми батьками в нас більше не виникало, все-таки ми дуже раді, що нам вдалося мати свій окремий куточок)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. SvitlaLu

    SvitlaLu New Member

    якщо хочете зберегти гарні стосунки з батьками то краще арендуйте житло, тим паче якщо квартирка маленька. точно будуть скандали
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    поговоріть зі мною.. хто як роз'їжджався зі свекрами? бо в нас епопея по масштабу схожа на якусь глобальну війну, де ми з чоловіком - зрадники, які штрикають батьків ножем у спину.

    ми живемо в іншій країні, орендуємо квартиру спільно зі свекрами, оплачуємо половину рахунків і орендної плати. живемо разом з перемінним успіхом трохи менше 2-х років. зараз з'явилася можливість нам жити окремо. про те, що як тільки з'явиться така можливість ми переїдемо, говорилося з першого дня спільного життя, з чим свекри погоджувалися .

    в результаті коли ми зараз сказали, що починаємо шукати житло почався жах.. оті "задушевні" сльозливі розмови зі мною про те, що ми зрадники, що жити окремо можна тільки в Україні, а за кордоном треба жити разом і нема чого гроші на дурно платити і то взагалі дурна якась ідея, нема чого.

    ми то переїдемо в будь-якому випадку, але як вийти з якимись нормальними взаєминами з того я не знаю. не знаю, як мені себе вести під час словесних нападків, поки я говорю "що не можу обговорювати ці речі без присутності чоловіка, оскільки це - нечесно по відношенню до нього".



    Короч, дівчата, може в когось був якийсь такий же досвід і ви можете мені щось підказати, як пережити оце все і не зійти з розуму, бо мені вже жахи про спільну квартиру по ночах сняться а коли я думаю, що ми не роз'їдемося, в мене починається паніка і сльози моментально.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  14. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Як на мене - то я б пояснила, що молода сім'я повинна жити окремо. Подякувати що підтримали Вас на початках і цей роз'їзд був запланований давно та чекав фінансового утвердження.
    Бо рано чи пізно назріють якісь конфлікти, з якими не "роз'їжджатися", а розлітатися всі будуть в різні боки.
    А найкраще - спитайте чоловіка поради як Вам відповідати свекрусі. Домовтеся про контрнаступ чи що )))
    Успіхів Вам!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    @Rapsodiya я тільки можу поспівчувати,сама живу з свекрухою вже 5 років,на анступне літо планує переїхати від неї або винаймати квартиру в тому ж смт,або взагалі в інше місто.Моя свекруха певно по типу вашої, бо якщо заходить мова про теоретичний переїзд то чую "ой на що то ж тут хата велика,є де жити нащо переплачувати за житло"і т.п і т.д. Я вже про думую варіанти розмлви перед переїздом,щоб не розїхатись ворогами. Це важко. Думаю варто посилатись на те,що от так краще для вашої сімї,можливо треба десь і твердо сказати, що от таке ваше рішення і воно не обговорюється
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Мені здається, що в свекрів суто прагматичні претензії: без вас вони платити за житло не стягують. Можливо не тільки те, в якому ви всі живете зараз, а й будь-яке пристойне, в пристойному районі. Тому і псіхують. А скоріше панікують. Тут ви нічого не зарадите, крім як поступитися їм на догоду власними інтересами.
    Погоджуюся з @Zaychenya, на рахунок порадитися з чоловіком. Можна кивати і погоджуватися, і робити своє. Казати, що ви то самі не вирішуєте і т.д. Заодно поменше залишатись з свекрами наодинці. Головне не лізти в сварку, бо час, що залишився до переїзду перетвориться на пекло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  17. Evynya

    Evynya Member

    а чому знімати не можете - з'їджайте 100% - це вам як мама двох діток з 11 річним стажем шлюбним кажу
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Rapsodiya, все буде добре :).
    Може, повислуховуйте, залучіть свекра (чи свекр теж душевно плачеться?) до розмов. Якщо нема чомусь установки "треба жити окремо", то можна її лагідно донести до відома свекрухи. Лагідно, адже я наразі вірю (бачу з допису), що ця жінка переживає, бо певні її розрахунки (фінансові, емоційні, фізичні тощо) під загрозою не здійснитись, якщо ви переїдете.
    Ви переїдете.
    Може, колись був конфлікт з вашим заселенням? І от пружинить назад: свекруха відчуває себе винною, що ви виїзджаєте.
    Втішайте, готуйте її до розселення: жити окремо, гості, часто в гості, їм сподобається окремо, наводьте приклади гармонійного життя батьків та дітей окремо :).
    А може, вона з тих людей, що ще й в день виїзду буде вас "втішати": от не переживайте, їдьте та живіть благословенно, і нічого було так хвилюватись :).
    Потерпіть, звертайте її увагу на її чоловіка. І якщо говорити, то я би радила сідати всім чотирьом і задавати питання: чому переживають (-є?), по пунктам; а чому ви так думаєте; а якщо буде все в порядку-вигідно-добротно (такий же варіант можливий в житті) - чи сподобається вам таке окреме проживання?..
    Будете здивовані :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lovelife

    Lovelife Member

    Звісно, можливе, але думаю це не легко.
    Мій чоловік у дуже гарних стосунках зі своїми батьками, але сам зізнався мені, що його ж мама ще в підлітковому віці сказала (потім повторювала час від часу "знайдеш Ту єдину, а потім - на вихід. Разом нам жити буде важко через різницю поколінь".
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. lula

    lula Member

    Це дуже важко, потрібно знімати житло, хоча б кімнату в гуртожитку, але не жити з батьками