Чи має мама право на час "для себе"

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Зорянівонька, 7 Травень 2010.

?

Час на себе

 1. Є! Я вмію організуватися, щоб встигати все

  89 голосів
  53,3%
 2. Нема. Я ще не вмію встигати все

  76 голосів
  45,5%
 3. А воно мені треба..?

  2 голосів
  1,2%
 1. Alicia

  Alicia Well-Known Member

  В них (дивокрай) в першій половині дня садок. Я коли приходила на годину з дитиною, то завжди просили окремо бавитися там, де лабіринт. А садок був в іншій кімнаті, де були заняття за столиками. Треба уточнити, чи в цей час ще є вільні працівники, які будуть бавитися з дітками не садковими (крім менеджера за стійкою).

  Лис Микита ще є, але там не бавляться, здається. І там тепер теж садок.
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Подобається Подобається x 1
 3. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Наче, це найбільш відповідна тема щоб поговорити :)
  Отож. Меншій майже 2. Старший в цьому віці пішов в садок. Вона, з великою імовірністю, не йде. Хоча б тому, що шанси туди потрапити дуже маленькі і то не раніше 3 років...
  Я хочу мати "час для себе". Бо на традиційну роботу поки точно не йду, але в моїй ідеальній картинці я маю 2 буденні дні на тиждень умовно з 9 до 15 для своїх справ/зустрічі з клієнтами. Няня не дешево, та й не знаю чи цікаво комусь буде працюіати з таким графіком.
  Я всерйоз думала про "обмін дітьми" - в пн і ср (умовно) я сиджу вдома зі своєю і чужою, а в вт і чт - моя дитина тусить в тьоті. З строгим записом днів і рівномірністю годин "роботи". Як варіант, надлишок чи недостачу годин в когось компенсовувати за тарифом "економ няні" (умовно 20-30 грн\год)
  Поговоріть зі мною - пофантазуйте, покритикуйте, може хтось щось схоже мав\чув\пробував? Що варто враховувати перед тим як йти в місцеві групи й на дитячі майданчики з пропозицією? :girl_crazy:
  Є серйозна імовірність, що менша в садок взагалі не піде тут в селі. Я трохи не готова до такого розвитку подій, чесно кажучи. Але дітей, яким не вистачить місця в місцевому садку є досить багато, тому, можливо, ця ідея матиме сенс не лише для мене.
  П.с. то не зараз, з осені, напевно, коли в старшого школа почнеться. Але поки хочу розвідати і сформувати собі в голові цілісну картинку того, що я хочу.
   
 4. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Akina а ваш цей сільський садочок є в електронній черзі? Чому я питаю. Я теж в селі. Прописалися і пішли записуватися в садок в 2 роки дитини. То нам сказали, що з пропискою беруть в першу чергу, а тоді вже всіх інших. Якщо чесно, то я особливо не розраховувала, що ми підем. Але! Дитині 3 виповнилося і неочікувано дзвонять і просять ще записатися в електронну чергу, бо є така вимога. Я одразу зайшла на обласний сайт і вуаля - ми в першій 10.
  То може і у вас не все так печально. По запиту нічого не пораджу. Виглядає ніби нічого складного, але я би не зважилася сидіти ще з чужою дитиною (і відповідати за неї), як і залишати свою (то хіба я би була впевнена в людині на 100 %, і в нас спільні погляди на виховання, догляд і тп). От скажімо, з своїм татом я залишила малу і вийшла на роботу. З своєю мамою - навряд чи (хіба би вже геть критично мала виходити).
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 5. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  @Happy Fiancee є електронна черга. Тут всього по 1 групі на 25 дітей для кожного віку, а жителів понад 2 тис і щопівроку здають новий багатоквартирний будинок, де мешкатимуть теж молоді сім'ї. Так, хтось возить в Львів, хтось має бабусю. Але наразі ситуація з місцями катастрофічна і у всіх прописка :)

  У вересні (чи коли там бо правила вчергове змінилися), звісно, спробую зареєструвати, але якщо нам таки дістанеться садочок, я сприйматиму це як удачу а не як закономірність.
  Щодо "чужої людини" не знаю чому але не настільки боюся. Няні то ж теж чужі люди (і часом не настільки адекватні як нам би хотілося).
  Я ще не вирішила на 100%, от якраз хочу обговорити можливі варіанти :)
   
 6. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  @Akina, я б краще пропонувала не обмін, а за гроші приводити свою дитину до жінки, яка вдома має свою, за оплату трохи нижчу, ніж няня, може хтось хотів би трохи підзаробити в декреті. Обмін специфічна модель - можуть бути якісь претензії, які складніше врегулювати, ніж коли б у вас були "ділові" стосунки, ну і та друга жінка може бути не так зацікавлена в вільному часі, як ти, або, навпаки, в процесі їй чи тобі знадобиться більше часу, почнуться якісь накладки в графіку.

  Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  • Корисно Корисно x 1
 7. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Так, певно, з "вільними стосунками" було б простіше. Доречі, з тим дурним карантином, нудженням вдома і трохи дефіцитом бюджету я вже задумувалася про те, щоб написати влітку " погуляю/побавлюся з Вашою дитиною за ... грн/2 год". Пригод, певно, хочеться, у всіх свої челенджі :girl_crazy:
   
  • Смішно Смішно x 1
 8. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama

  Чекай, Яся ж старша, чому аж у вересні? Я вже минулого вересня зареєструвала свого.

  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 9. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  @Mansikat ну і я сама не вірю, що я це кажу :girl_crazy:але я не дуже внутрішньо якось хочу давати її в садок. З егоїстичних, певно, причин більше, а не з турботи про дитину :))) Мене останньо дуже дратує оця боротьба з системою - з батьківським комітетом, з вихователями, які халатно ставляться до прогулянок, з вічним "дякуванням" і збиранням грошей на зошити-килими і т.д Ну і трохи так, Яся квіточка-мі-мі-мі мені її капельку більше шкода ніж було шкода Влада :) . Та й тоді в мене була офіційна робота на яку повертатися..
  Не знаю як у Львові, в області видалили з сайту всі попередні реєстрації, записуватися тепер можна у вересні за рік до зарахування в садок. Нам - в цьому вересні на наступний рік, бо в місцевому садку офіційно приймають дітей лише з 3 років, тому піти вона зможе туди в 2021 році. Раніше хіба за особистою "домовленістю" з завідуючою :mda:
   
  Останнє редагування: 16 Травень 2020
 10. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  О, знайшла, з 1 жовтня року що передує зарахуванню @Miss Sixty
   
 11. Miss Sixty

  Miss Sixty Double Boy Mama  Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
   
 12. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Я з турботою про дитину - своїх до садочку не даю :).

  З порад - зустрічі он-лайн по максимуму (якщо дозволяє специфіка діяльності). І спробувати дати оголошення по варіанту «До жіночки з дитиною», чи няню (може у вас є молодь, яка з багатодітних віруючих сімей чи має практичні уявлення що з дитиною робити півдня). Дайте оголошення - побачите яка реакція, і можна якісь висновки робити та плани будувати :).