Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчатка, підкажіть - порадьте будь-ласка. Моя ситуація наступна: після універу офіційно працювала лиш два чи три місяці. заробітна плата була досить непогана. то був 2009 і якраз почалася криза. попала під скорочення. але в трудовій пише що за згодою сторін. потім всі роботи були неофіційні. зараз я вагітна. на роботі ще нічого не казала, але думаю що офіційно мене не влаштують. вічно завтраками годують. хоча потім поговорити спробую. коліжанка мені сказала що щоб отримувати якісь "декретні" треба піти на біржу. що робити я толком не знаю. та й чи візьмуть мене вагітну на біржу....
    може хтось з подібним стикався, підкажіть, будь-ласка...
     
  2. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    візьмуть звичайно,вони мусять брати вагітних..в мене теж така ситуація,що треба ставати на біржу..вроді ставати туди треба з 12 до 26 тижня...
     
  3. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    о, це вже хоч щось :) ще значить час є. дуже дякую :)
     
  4. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    нема за що)будете щось знати,теж діліться інформацією!
     
  5. Ogunka

    Ogunka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    можете вже йти на біржу, ще хоча до декрету допомогу по безробіттю вам призначать
     
  6. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Декрет з 30 тижня,вони ітак призначать,а якшо зараз йти,то ше прийдеться по семінарах добре находитися,та й не думаю,що на такому терміні вже є справка про вагітність..
     
  7. Ogunka

    Ogunka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Допомогу з вагітністю та пологами призначає соцзахист, я біржа видає довідку, що ви перебуваєте на обліку в цз після 30 тижня, а до 30 т. можна отримувати допомогу з цз(залежно яка ситуація з трудовою книжкою) + звичайно треба ходити на їхні семінари. Мені цз давала допомогу 6 місяців, на 7 пішла в декрет і чекаю на декретні:girl_smile:
     
  8. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    ну але то вже напевно треба йти коли на облік поставлять? бо інакше як довести що я вагітна. хіба заключення з узд показувати, чи що....
     
  9. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    тому й з 12 тижня напевно,бо всі не швидше на облік стають переважно...
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    обов язково, якщо ви це зробите до 30 тижня ( часу оформлення декретної відпустки). Якщо запізнитеся- на біржу не візьмуть, а мінімальні виплати ( ну дуже вже невеликі)вам будуть проводити через оформлення у відділі соц. захисту.

    ---------- Додано в 16:29 ---------- Попередній допис був написаний в 16:27 ----------

    нічого вас не чекає. Ви можете просто на біржу уже і не з являтися. Вас просто "автоматом" виключають і все . хіба хочее собі запис у трудовій зробити, що з "такого числа по таке ви перебували на біржі"- тоді треба раз з явитися, щоб цей запис інспектор провів. Якщо не треба вам цього- просто розслабтеся.
     
  11. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата піжкажіть хтось як правильно зробити, я прописана у Пустомитівському районі, то мені звертатись зразу на біржу в Пустомитах чи можна поїхати в головний ЦЗ на Науковій?
     
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Була я в п"ятницю в центрі зайнятості. Блуа тільки в гендерному центрі, до спеціаліста не дойшла дол в трудовій стаття була недописана. А ще спиталась чи це нічо що я прописана в Пустомитівському р-ні, сказали що можна назвати адресу родичів, які живуть у ЛЬвові. Приходжу я сьогодні вже з нормальною трудовою, йду до спеціаліста, а вона мене на рахунок питання прописки відправляє до юристів. Ті сказали що так як я прописана в Пуст. р-ні, то не можу тут реєструватись і дорога мені в Пустомити. Спеціаліст мене пожаліла навіть що я тсліьки там чекала в черзі, і побажала успіхів.
    Ну в Пустомити я не поїду, бо більше грошей на маршрутку страчу .
     
  13. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Прошу підказати тих хто зараз стоїть на обліку в Центрі Зайнятості: чи проводяться зараз виплати??? :girl_mad:
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Так,проводяться,залежно від того де і скільки ви перед тим працювали.Я стала зразу після звільнення з роботи.
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Центр зайнятості

    а якщо я ніде і ніскільки офіційно не працювала, на що мені розраховувати (планую десь з дня на день йти туди)
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    на мінімальну суму допомоги по безробіттю як для незастрахованих осіб.Але є ще нюанс: як довго ви не працюєте після закінчення навчального закладу ( я так розумію, що трудова у вас "чиста"?)
     
  17. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Центр зайнятості

    в червні буде рік. угу, в трудовій записів нема, трудової власне теж :)
    і ще попрошу тицьнути мене носом в документи, які я повинна з собою мати, коли піду туди
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    оригінали і копії : паспорт, довідки про ідентифікаційний код, оскільки ви ніде не працювали- диплом про освіту. Якщо треба буде дод. докум- вам підкажуть диспетчери. допомога призначатиметься з 8 дня після взяття на облік, виплачуватиметься на протязі 180 днів у мін. встановленому розмірі ( зараз це біля 544 грн)
     
  19. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    прошу сказати: якщо на фірму з Центру Зайнятості(ЦЗ) беруть працівника, то ЦЗ певний період часу повертає з/п за нього на фірму???

    якщо так, тоді за яких умов відбувається така виплата з/п, яким чином, в якому розмірі???

    буду вдячна за відповідь
    або ж якщо тицьнете мені в "букву закону" де це прописано!!!
     
  20. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Підкажіть будь-ласка, мій тато ПП, хоче взяти мене на трудову на роботу, які нам необхідно мати з собою документи, щоб укласти там договір?