Центр зайнятості

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Darcy, 5 Грудень 2009.

  1. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дякую.А то я отримала допомогу у звязку з вагітністю і пологами 2000 Грн.,перебуваючи на обліку в центі зайнятості.І думала,що чогось мало заплатили,хотіла іти на розборки.Але виявляється так і має бути
     
  2. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Ще тут запитаю. Хто вже оформляв декрет: яку довідку мають дати в ЖК для ЦЗ і для совбезу?
     
  3. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Хто підкаже, яка зараз мінімальна виплата по безробіттю?
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    залежить від того, чи є у вас страховий стаж чи немає. Якщо немає- 515 грн мінус податки, якщо є- залежить від з\пл на протязі 6 міс.на останнім місцем праці та тривалістю стажу. Якщо офіційна заробітнаплата була менше 1300 грн- призначається мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб у сумі біля 715 грн мінус податки ( на руки близько 660-670 грн, які виплачуються по частинам, а не всією сумою)
     
  5. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    А ще підкажіть будь-ласка, чи маю я право відмовлятись від запропонованих мені посад, якщо вони не стосуються прямо моєї спеціальності, а тільки мого останнього місця праці. І скільки разів так можна відмовлятись?
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    а так і є- вам пропонують роботу, яка стосується останнього запису у трудовій книжці. Все правильно. Відмовитися можете лише один раз. Двічі відмова з вашої ініціативи - і ви знімаєтеся з обліку. Тому краще брати направлення, яке вам видають, йти на підприємство, і там домовлятися, щоб вам проставили у скеруванні їх відмову по причині "не відповідає кваліфікаційним вимогам"( якщо реально посада ще не зайнята). Для цього достатньо повідомити потенційному роботодавцю причини, які не дуже його задовільнять ( наявність маленьких дітей, не можливість працювати ненормований робочий день і т.п.)
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Центр зайнятості

    Дівчата, а що буде якщо на семінар той їхній не прийти? Я зареєстрована там, як безробітна і сьогодні мала йти на семінар, але так себе зле почувала, що сил просто нема. Гроші мені перші три місяці не виплачують, бо звільнена за власним бажанням.
     
  8. purse

    purse Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    На скільки я знаю, то там має бути якесь попередження і якщо ще раз таке то можуть зняти з обліку. Бо не відвідувати їх заходи має бути поважна підтверджена причина, інакше вони розцінюють - це як ваше неофіційне працевлаштування
     
  9. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Працювала пів року по угоді і вирішила ставати на облік в центр зайнятості, який запис (які причини звільнення) можуть мені написати в трудовій книжці, щоб отримувати виплати, бо як я розумію що по власному бажанню гроші виплачують не зразу?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    якщо ви будете звільнені за ст.38 ( за власним бажанням), то статус безробітнго та виплати вам почнуть нарховувати з 90 дня після реєстрації.Увесь час до цього ви будете вважатися пошуковувачем роботи- будете відвідувати семінари та інспектора, вам будуть пропонувати прийнятні варіанти роботи ( якщо вона буде).Виплачувати допомогу, починаючи з 90 дня будуть на протязі 270 днів.
    Якщо ви звільнитеся за п.1 ст.36 ( за згодою сторін), початковий пошуковий період роботи для вас скорочуєть до 8 днів з моменту реєстрації. Якщо за цей час вам не знайдуть роботу, з 9 дня ви отримуєте статус безробітного і виплати почнуться з 9 дня. Тривалість виплат - тих же 270 днів ( при умові, що ви не працевлаштуєтесь до того часу). Надалі- все як звично: ви весь час перебування на біржі відвідуєте семінари. інспектора, який шукає вам роботу.
    Оскільки усі виплати йдуть через Київ і залежать від наповнюваності бюджету у певний період, щомісячна сума допомоги виплачується періодично і невеликими частинами ( приміром, вам нарахували допомогу по безробіттю у сумі 1000 грн. Статус безробітного ви отримали 01.07. То першу випалату у певній сумі- чи то 200, чи 100 чи 400 грн... ви можете отримати 15.07, а можете і через 2 місяці. Так і надалі. Тобто все залежить від наповнення бюджету). Відвідування призначених семінарів та свого інспектора у Центрі зайнятості у призначений час є обов язковим. Один пропуск без поважної причини ( яка може бути підверджена лише мед.довідкою про тимчасову непрацездатність у той період)- виплати допомоги скорочуються на 90 днів.Тобто ви її вже будете отримувати, наприклад, не 270, а 210 днів і т.д.
    Час отримання допомоги по безробіттю записується у трудову книжку. Тобто у вас буде приблизно такий запис: "Розпочато виплату допомоги по безробіттю з .... Припинено виплату...."
     
  11. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    дівчата,підкажіть,я звільнена за власним бажанням вже більше ніж 2 роки,що мене тепер чекає в разу ставання на біржу.І мене ще цікавить,чи там далі є ті примусові роботи,тобто прибирати парки,роздавати газети і т.д
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    на біржу поставлять, роботу шукати будуть.А от виплачувати допомогу по безробіттю- ні. Перерва має бути не більше 2 років. Примусових громадських робіт нема. Вам спочатку пропонують роботу виключно за вашим останнім записом у трудовій книжці.
     
  13. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Якщо звільнитись з роботи "за згодою сторін", то в який термін повинен стати на біржу щоб отримувати допомогу.
     
  14. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Я взнавала в Центрі зайнятості, то як такого терміну немає , хіба що ви будете оформляти субсидії то тоді потрібно протягом 10 днів. Обовязково потрібно мати ксерокопії всіх документів: ксерокопія паспорту, ідентифікаційного коду, трудової книжки, довідка з місця праці про заробіток за останні 6 міс.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    до 2 років. Після того терміну вас на біржу поставлять, роботу шукати будуть, але допомогу виплачувати не будуть. Чим скорше станете, тим скоріше будуть нааховані виплати. Статус безробітного за цією статтею надається на 9 день з дня реєстрації та нарахування допомоги починається саме з цього періоду. Документи: паспорт, трудова, ідентиф. код,довідка про з\пл за останні 6 міс ( якщо вона офіційно у вас не перевищувала 1300 грн на міс,то виплата допомги по безробіттю буде нараховуватися у мінімально встановленому рівні- біля 715 грн. Тоді можна довідку і не приносити)., свідоцтово про народження дітей, якщо їм ще не виповнилося 3 років
     
  16. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    При ставанні на облік в центр зайнятості потрібно довідку про доходи - вона повинна бути на спеціальному бланку чи ні? Мені на роботі сказали має бути спец.бланк, але зробили звичайну довідку, а хлопцеві в ценрі зайнятості сказали просто принести з роботи довідку про доходи.:confused:
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Ми давали при звільненні довідку про доходи, через к-ка днів працівники повертались з спец. бланком ЦЗ, яку треба було заповнити і що цікаво,там зазначалась ідентична інформація, що й на довідці. Форма довідки яку приносять з ЦЗ має такий вигляд http://myronivka.com.ua/spravka/bizn_spravka2.php
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Центр зайнятості

    є бланк встановленого зразка. Єдине: якщо ваша офіційна зарплата по документам не перевищує суми 1300 грн на міс, то довідкою про доходи можна не заморочуватися. Допомога по безробіттю в такому випадку все-рівно встановлюється у мінімальному розмірі, встановленому зконодавством для застрахованих осіб. Тому інспектори у цьому випадку спокійно оформлюють допомогу і без довідки про доходи. Якщо офіційна з\ плата була більше 1300 грн, подавати довідку у ваших інтересах.
     
  19. orsol

    orsol New Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    Працювала на підприємстві на декретному місці.
    Звільнена за ст.36 п.2-закінчення трудового договору.

    Які документи потрібно, щоб зареєструватись в центрі зайнятості, ск. виплачуватимуть, який період?
    Дякую!
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Центр зайнятості

    подаєте ТК, паспорт( + копія), ідентифікаційний код ( +копія), довідку про сер з/п
    Допомога по безробіттю виплачується відповідно до рівня Вашої сер/ зп

    — перші 90 календарних днів — 100 %;

    — протягом наступних 90 календарних днів — 80%;

    — у подальшому — 70 %.