Бухоблік: Я сама (с)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Barsuk, 20 Березень 2012.

  1. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Дівчата, може в когось була схожа ситуація.
    Купівля авто у фізичної особи , не підприємця.
    Є Договір, де зазначена сума, є копія довідки-рахунка для постановки на облік в органах МРЕВ, оригінал там залишився.
    Як мені відобразити оплату за то авто? Які підтверджуючі документи під авансовий звіт покласти, якщо оплата здійснювалася готівкою?
    Стане угоди і тої копії довідки-рахунку?
     
  2. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Хотіла би запитати поради, як можна самостійно освоїти 1С програму, може є якісь відео-курси чи щось подібне, поки не маю необхідності, але для загального розвитку хотілось би в цьому розбиратись..хоча б елементарні основи..
     
  3. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)


     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    я думаю, так само якщо б оформляли купівлю ТМЦ по авансовому звіту. там така опція є, де вказується, прізвище хто оплачував і сума. Чи може я вас не так зрозуміла?
     
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

     
  6. Lambada

    Lambada Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Підкажіть, хто знає.
    Звільнено в організації останнього працівника. Пенсійний звіт (соц внесок) просто не здається?
     
  7. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Тобто нема жодного працівника зараз?
    потрібно порожній звіт подавати.
    Принаймні рік тому я так робила, казали треба, можливо щось помінялося.
     
  8. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Підкажіть будь ласка, що і куди потрібно подавати в ситуації: Підприємець фізична особа 2 група у 2011 році відправив єдиного працівника у відпуск по догляду за дитиною до 3 років, на її місце нікого не брав, зараз працівник знову приніс лікарняний лист у зв'язку з вагітністю і пологами. Що потрібно подати крім заяви розрахунку?
     
  9. Oljusuk

    Oljusuk Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Знаю що вони зараз хочуть звіт за три попередніх місяці по єсв
    Платіжку про сплату 33,2проценти

    ---------- Додано в 22:54 ---------- Попередній допис був написаний в 22:52 ----------

    А потім треба ще звіт здати
     
  10. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Хтось вже знає, як платити військовий податок 1,5%? На сайті міндоходів нічого не знайшла, може десь ще є нормальне роз'яснення?
    З найманих працівників : чи то за мінусом податку з доходів і пенсійний (3,6:wacko:, чи з повної суми нарахувань після 4 серпня?
    ФОП 2 група - прочитала, що не треба взагалі платити...:girl_impossible:
    Скиньте, пліз, розумну ссилочку...
     
  11. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Дебет-Кредит дав гарне роз"яснення ось тут http://consulting.dtkt.ua/labor/compensation/3232
    Ще є на інтерактивній бухгалтерії гарні статті по війському збору http://www.interbuh.com.ua/ua/documents/ib/4766

    А де Ви прочитали, щоб ФОП 2 група не повинна сплачувати за найманих працівників?
     
  12. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    За найманих потрібно, за себе ніби не треба(але чи точно?).
    Я також читала на тих сайтах. Дебет-кредит пише, що від всієї суми "без вирахування сум податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування", а Інтербух, що "объектом налогообложения является данная сумма заработной платы, уменьшенная на сумму ЕСВ"
    Чи я щось не так розумію?
     
  13. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Щось я не бачу де Ви це прочитали?
    На тому є Інтербух в прикладі про розрахунок аіментів є приклад нарахування війського податку аналогічний прикладу в Дебеи-Кредит
    Працівнику за повністю відпрацьований серпень 2014 року нарахували зарплату в розмірі 3600 грн. Згідно з виконавчим листом, утримання аліментів проводиться в розмірі 25% заробітку.

    Із нарахованої зарплати утримуються:
    ЄСВ у сумі 129,60 грн (3600,00 грн × 3,6:wacko:;
    ПДФО в сумі 520,56 грн ((3600,00 грн - 129,60 грн) × 15:wacko:;
    військовий збір у сумі 54,00 грн (3600,00 грн × 1,5:wacko:.
     
  14. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Не туди запостила
     
  15. MIra

    MIra Active Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Допоможіть нарахувати лікарняні по вагітності
    Посадовий оклад 1000 грн, ставка 0,25 в 2012р
    жінка йде у відпустку по догляду за дитиною до 3р, не вийшовши з відпустки подає лікарняний знову по вагітності (140дн)
    Перебуваючи у відпустці, на фірмі відбулися зміни, її посаду вивели позаштат, на фірмі лиш рахується один директор-бухгалтер. Я знаю, що це суперечить законодавству, але на практиці таке трапляється.
    як тоді нараховувати лікарняні, якщо нема ні посади, ні окладу, а по трудовій людина працює)))
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    я би радила подзвонити в той соцстрах і уточнити. Бо потім прийдуть зі своєю перевіркою і розкажуть))
    Я як не знаю як саме рахувати, дзвоню і питаю.
    Для чого ми їх годуємо? хай хоч іноді будуть корисними.
     
  17. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Дівчата, хто яку програму може порекомендувати з обліку товару (бажано недорогу або взагалі безкоштовну :girl_in_dreams:)?
    На єдин. податку, ніяких бухгалтерських "заморочек" не потрібно, прихід-продаж-залишок. Зошит і Excel не справляються. 1С, як на мене, занадто наворочена...
     
  18. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Як на мене 1с найпростіша в користуванні, скачувала давніше якусь одну безкоштовну, то там розібратись взагалі нереально було ще й купа нюансів по ходу вилазило
     
  19. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    А чому? Exel 2007-2010-2013 мають 1 048 000 рядків, якщо у Вас більші об"єми, то Вам точно тре 1с.
     
  20. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Бухоблік: Я сама (с)

    Я пробувала роки 4 тому, 7 версію, там поки постачальника - товар введеш - здуріти можна... Купа проводок суто бухгалтерських
    Питаня не в кількості рядків, до 1000 позицій плисти й плисти, але наприклад, зараз ціна закупки міняється кожен раз, в мене одна позиція по 3-4 прихідних цінах...

    Цікаво, як ви ведете облік в маленьких магазинах промтоварів?