Бухоблік: Я сама (с)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Barsuk, 20 Березень 2012.

1. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

В електронному вигляді подаю. Зазвичай копіюю раніше зданий звіт - редагую - подаю. А тут старий звіт за 2018 рік не мав функції "копіювати", я в переліку кабінету Приват24 (через нього подаю) знайшла аналогічну назву, і форма дещо нова.

Тільки при відкритті цього звіту (ще нового та чистого) - одразу червоним підкреслені всі ячейки де ставити позначку "період" (квартали, рік) та підкреслено червоним назву підприємства, яка підтягується автоматично.
    Але зараз ще спробую з їхніми операторами переговорити.
    Та, баланс вже прийняли, все ок.

2. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

Я Вас надурила, час подання річної декларації з прибутку 60 днів після кінця періоду, так що часу ще вагон, розберетесь.
    Знайшла, що є нова форма, по закону вона мала би діяти з періоду, наступного після того, коли встигли опублікувати, але часто податкова має про це свою думку.
    (я прибуток наразі не здаю, бо все переведено на єдиний податок)
    І подивіться ще в кабінеті платника в податковій, а не в Приваті (хоча ті всі сервіси мають мати актуальну інформацію). Я взагалі все своє, в т.ч. і підприємця, здаю безпосередньо в кабінеті платника, минаючи "транзитні" сервіси.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

:girl_crazy:
    "часу вагон" :)
    А оплата податку до 9 березня? Чи 11? Чи свій варіант? :) Щось я відчуваю потребу уточнити :girl_haha:

п.с. в обід зайшла, звязалась з оператором... А звіт відкрився абсолютно коректний, без підкреслень. Певно, глюк :girl_in_dreams:

Останнє редагування: 21 Січень 2020
  4. Shapokliak

Shapokliak Well-Known Member

"Відповідно до п. 57.1 ст. 57 ПКУ платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10-ти календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого ПКУ для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених ПКУ."
    Тобто, в загальному випадку - протягом 10 днів після останнього дня подачі декларації. Наприклад, декларація для Фопа 3-я група 40 днів по закінченню кварталу, і ще 10 днів на сплату.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  5. maty

maty Well-Known Member

Дівчата, підкажіть будь ласка, як нараховується штраф і пеня за невчасну сплату ЄСВ. Поясню ситуацію- ФОП 3 група, в січні він помилково оплатив суму ЄСВ на той же рахунок, що ЄП... чи суму штрафу і пені треба розрахувати самостійно, чи звертатися до інспектора? проблема в тому ,що підприємець працює в Києві, зареєстрований в нас в Сокалі, по телефону в них нічого вияснити нереально, зазвичай я іду до них, але зараз не маю можливості.

6. shemely

shemely Member

@maty.якби такий принцип розрахунку пені: розмір дорівнює 0,1% суми несплати за кожний день прострочення платежу. Заплатіть приблизно з округленням +, а до них все одно треба піти, бо може якась переплата була, може ще щось по особистій картці вилізе
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2020 ---
    а і 20% штрафу за невчасну сплату від суми несплати, але мені якось не нараховували, хз чому.

7. maty

maty Well-Known Member

Тобто пеню рахуєте самостійно, а штраф, то вже податкова має нарахувати, так?

8. shemely

shemely Member

так, теретично, то дпі має листа надіслати, чи подзвонити. А коли сам, то навіть не знаю
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2020 ---
    самій стало цікаво,нарила:
    Про штрафи Інструкція № 449 мовчить, тому платник податку має чекати поки це зробить ДФС.
    Штраф за ЄСВ нарахувати може тільки ДФС
    Ще адмінштраф може бути

• Інформативно Інформативно x 1
  9. Ripka

Ripka Well-Known Member

Заплатіть на суму пені і штрафу більше на рахунок, який платите єсв, коли податкова нарахує штраф і пеню, то вам по юридичній адресі прийде лист, а з рахунка зніметься сума, яка в листі. Можна оплатити і після того, як отримаєте лист. Саме по єсв податкова швиденько штрафи виписує, десь за місяць-два. До речі, як випишуть - суму штрафу має бути видно в електронному кабінеті
    --- дописи об"єднано, 13 Лютий 2020 ---
    Там довший час була пільга по штрафах і штраф до 15 чи 30 днів не виписували.

10. Blondo4ka

Blondo4ka Well-Known Member

І краще швидше, бо податкова може і через два місяці нарахували штраф, відповідно і пеню за кожен день протермінування.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. kerosinka

kerosinka New Member

Підкажіть будь ласка як сплатити пеню за не своєчасно сплачений ЄСВ?
    Який код вказувати, 140?

І чи можна від суми пені відняти суму передплати і оплатити решту?
    Допоможіть розібратись.

12. Ripka

Ripka Well-Known Member

Мені здається, що там без різниці яке призначення, головне, щоб були кошти на рахунку, коли випишуть штраф-пеню, то тоді ті кошти спишуть. Можете передплату віднімати

• Подобається Подобається x 1