Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ой, головне годувати!!!
    І якщо хтось може і хоче на вулиці - нема питань, якщо хтось так не може - хай годує де і як хоче. В чому проблема?
     
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    ото власне. А то морально, аморально....
    Аморально не годувати коли можеш (маю на увазі суміш коли можеш годувати грудьми)...
     
  3. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я взагалі не люблю категоричності.В кожного свої потреби, свої ситуації, свої "можу" і "ні". Я ЗА слінг, я ЗА ГВ, я ЗА спільне спання з дитиною, але якщо жінка не може дитину носити в слінгу з деяких причин (пов"язаних із здоров"ям), то хіба це погана мама? Якщо складається така ситуацію, що потрібно залишити маля з бабцею (бо мама гроші зробляє, щоб було де жити і що їсти), а вона не дає ради, як тільки з дурником чи пляшечкою, то хіба це погана мама? Не люблю коли всіх "під одну лінійку" міряють, та й взагалі вважаю, що люди мають бути РІЗНІ, з різними думками і різним ставленням до життя, бо тоді б було нецікаво жити, якщо б всі були однакові і правильні. Це моя думка :girl_cool:
     
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    От і я про те ж. Головне годувати грудьми. І фраза "Якщо ти це не робитимеш привселюдно - то тобі ГВ не світить", як на мене - бздура повна. Вона ображає тих жінок, які в силу своїх внутрішніх переконань чи скромного характеру шукають способу робити це усамітнившись з дитям "Щоб жодна муха не бачила".:girl_haha:
     
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ото, певно, нецікаво було жити десь в 16-му столітті, коли пляшок та дураків ще не існувало...і всі були такі однакові...
    Просто ви дивитеся на проблему з точки зору жінки, а я дивлюся з точки зору дитини. Ну от йдете ви по вулиці, а дитині раптом ВЖЕ й ЗАРАЗ треба груди. А навколо нема де притулитися...І що? Най дитина кричить, а ви бігтимете і шукатимете, де сховатися від чужих очей? Якщо в мене дитина посеред вулиці просить груди, то я тут же зупиняюсь і даю, і пусть вєсь мір падаждьот!
     
  6. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Не думаю, що тоді ситуація з ГВ була кращою, бо дітей заможніх осіб годували "кормилиці", а дами собі груди перев"язували...
    Та і я так роблю, але не засуджую дівчат, які не можуть так зробити. Це їх характер і їх вибір.
     
  7. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Але ж ми живемо не в 16-му столітті. І добре, навіть вважаю за щастя, якщо жінка може собі дозволити на 3 роки піти в декрет і присвятити себе повністю своєму дитятку. Але ж є різні обставини і не можна до всього підходити крізь призму: якщо ти не даєш дитині груди на кожну її вимогу негайно, користуєшся пляшечкою чи дурачком - то яка з тебе мама.
    В мене серед знайомих була жінка, яка працювала по кілька годин і мала грудну дитину вдома з бабусею. Їй приходилось зціджувати молоко і без пляшечки не було змоги обійтись аж ніяк.
    А одна з подруг народила недоношену дитину і поки дитя виписали з лікарні, в мами молока вже не було і розпочати ГВ вона не могла, хоча будучи вагітною планувала це робити.
    В обох випадках жінки були хорошими мамами для своїх дітей. І це не питання "цікаво" чи "нецікаво", це складні життєві обставини і має щастя той, хто їх не знає, але ця тема вже трошки з іншої опери і не дуже вписується в рамки цієї гілки.
     
  8. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Я ще раз хочу наголосити, що мама має реагувати на дитину і якщо дитина хоче груди то зробити так щоб їх дати і щоб дитина не верещала. Якщо б мами годували тоді коли дитина просить то б проблема із гумовими замінниками мами би відпала. А то спочатку стидно даю дурак щоб якось заспокоїти, а потім молоко пропало.
    Тут ніхто не казав годувати прилюдно тут всі говорять годувати дитину коли в цьому є потреба.

     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Було, навіть декілька варіантів - чашка, ложка, піпетка, шприц без голки, спец. система.
    Цього теж можна уникнути.
    Головне мати бажання і трохи інформації . І бажання обдумати ту інформацію :)
     
  10. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    ....і ускладнення і так нелегкого життя бідній бабусі ....
    Та чим би вона не користувалась - пляшкою, чашкою чи піпеткою - суті справи це не змінює, дитина не має поруч себе грудей постійно, тільки тоді, коли мама вдома. Але завжди має материнське молоко. Суть в тому, що не тільки дитині, а й мамі психологічно важко йти розлучатись на тих три-чотири години. Просто на той момент іншого виходу нема.
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Єво, ви частково праві. А стосовно
    почитайте статті, які дає Yaremko в підписі спочатку.
     
  12. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    За тими суперечками ми дійсно забуваємо для чого більшість жінок дають дитині груди на вулиці, на людях - бо дитині того треба вже і зараз. Це обєктивна потреба в їді, смоктанні, спілкуванні з мамою. І мамині комплекси чи установки "не хочу, не буду, а я не така як ви" не мають бути важливішими за потреби дитини. Коли є вибір - будь-ласка, можна йти годувати додому (сама вибрала б такий варінт в силу більшої зручності і мені і дитині), але як так сталось, шо треба вже, то треба вибирати шо пріоритетніше.
     
  13. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

     
    Останнє редагування модератором: 27 Листопад 2009
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

     
  16. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Це називається громадський транспорт ;) А можна і на таксі - без криків дитини.
    Зрештою, а хто сказав, що та дитинка цицю хотіла? А, може, мама її якраз погодувала перед поїздкою? А, може, її газики мучили? В тій ситуації, певне, пасажири цицьки потребували - жеби нерви заспокоїти :)))
    ітого: ніхто не заставить жінку годувати на вулиці, якщо вона не хоче - це лише її справа. І так само має право годувати на вулиці та жінка, яка вважає це нормою та необхідністю. Лиш най груди прикриває, а то є деякі мамусі, які в суперлюдному місці наставлять всю грудь та ще й сосок видно - а це ж, все-таки, інтимні зони кобіти ;)
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    її ніхто не казав. була мова - якшо постійно уникати годувань з огляду на сором*язливість, комплекси, при цьому можна заробити і проблеми з грудьми (застої, лактостази тощо) і просто - поступове зменшення кількості молока внаслідок зменшення стимуляції грудей.
    якшо не правильно написала - дівчата мене поправлять
     
  18. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Годувати дитинку на вулиці, на мою думку, є абсолютно нормально і природно. Інша річ, що оточуючі в силу своєї культури і виховання морально не готові адекватно себе поводити у цій ситуації.:girl_in_dreams:
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Правильно якраз таким мамашам і потрібно таксі, а не іншим людям.
    Які кольки? перше що мама робить для заспокоєння це дає груди! а вже коли це не допомагає то шукає інший варіант. Основною причинию того що мами важають що вних нема молока є те що дитина часто плаче і просить груди але це далеко і далеко не так, груди не тільки для їди! І навіть якщо мама 5 секунт тому годувала це не означає що дитина не потребує грудей. І як правило в таких випадках такі мами щоб не давати груди дають дурак а потім починаєть кусання, тріщини, нема молока, лактостази, мастити.
    Це транспот, це люди, це страх перед не знайомим і для заспокоєння тут найбільше підходить саме ГВ.
    Я як і багато з нас їздили в маршрутці з малою дитиною, і в мене також дитина не завжди чемно поводилася, але дала груди і було тихо навіть в час пік що ніхто навіть не бачив що я його годую (можна було тільки здогадатися але навіть сусідка по кріслі в кінці дороги сказала то ви його годували а я думала що він спить). І які б там причини не було тих плачів груди знімають практично величезну більшість плачів. А навіть не намагатися годувати попробувати, а може це спрацює, це не нормально бо не можна щоб дитина плакала! Чому через когось має вся маршрутка терпіти?
     
  20. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Про транспорт і ГВ.
    Ми декілька місяців їхали в маршрутці додому від батьків. А це мінімум 40 хв., якщо заторів немає. Христя в маршрутках не сидить, а товчеться, перелазить від мене до тата і назад і так по декілька разів за хвилину. То перелазання їй набридло і вона почала хникати. Я спокійно розщипнула куртку, підняла кофту і Кнопа затихла. Чоловік сидить, дивиться, а потім видає: "Ти що, годуєш? Якби не знав, то не здогадався би і думав, що доця така чемнюня. Видно лише, Що дитина до тебе притулилася". Ось так ми спокійно доїхали додому, Кнопа за 20 хвилин лише декілька разів відірвалася. При цому більшу частину того часу вона просто сиділа з цицею в роті. Їй так було спокійніше.