Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ше я скажу:) Під час першої вагітності якось сильно про то не думала, але теж певно би стидалась при чужих годувати дитину. Але життя все розставляє по своїх місцях. В мене проблема виглядала інакше - коли треба було годувати дитину всі чомусь старались вийти з кімнати (не тому шо стидались, а ніби шоб не мішати), йшли на кухню, вечеряли, обговорювали різні теми, а мені прямо кричати хотілось - не йдіть, поговоріть зі мною! Перші місяці годування займало багато часу і я на той час відчувала себе ізольованою від життя. Тим більше не звикла я бути так довгно в тиші:) Тому просила лишитись зі мною, або сама йшла до них годувати, лиш би поговорити з кимось хоч раз за день.
     
  2. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    А Катя їла цицю на витягу в Карпатах, думаю їй дууже смакувало, свіже повітря + мамина циця:girl_smile: підйом тривав десь 40хв,
    навіть собі уявити важко як би виглядала така ситуація, коли я б не годувала на людях. Не відходити від дому далі ніж на 1км, протягом кількох років?:girl_in_dreams:
     
  3. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Признаюсь,я перші півроку дуже стидалась годувати дитину на людях.Коли ми довго гуляли і Настюха голодніла я шукала кущики-деревця,де сховатись.Вже потім якось простіше стала до цього ставитись,але навіть якщо і годувала в людному місці,намагалась робити це непомітно (відверталась,прикривалась)Для мене груди-це інтимна частина мого тіла,яку я не можу привселюдно оголити (це стосується і родичів)
     
  4. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я собі згадала свої "ніколи не зможу" - тепер так смішно. Я теж коли була підлітком вважала, що годувати при комусь- дуже негарно і по-циганськи, брак виховання, балування дітей ітд.
    Розвіялося миттю. В палаті ПБ годувала вільно, не дивлячись на те, що там були чоловіки інших породіль. Як каже Анута- то вони мають кремпуватися.
    Але мені не хотілося, щоб стидався мій тато. а він стидається:) Я його не буду переконувати.
    ще єдине зауваження про "будь-де і будь-коли"- тільки коли є потреба. Мені іноді здається що мишенятко вимагає цицю просто для того, аби продемонструвати оточуючим свою беззаперечну владу наді мною. Тоді не даю. Але коли від голоду або для затишку- любе!
    Щоправда, коли вона була зовсім крихітна, то не їла в незнайомій обстановці і коли я її сидячи пробувала нагодувати- принаймні прилягти треба було. От так колись зібралась наша фірма на забаву біля офісу, малеча захотіла їсти, мені довелося прилягти на своєму офісному столі і погодувати.
    А ще часто годувала після церкви- сидимо собі на лавочці, люди з церкви ідуть парком попри нас і таке враження, що в деяких голова як в сови- на 270 градусів розвертається. Так і хотілося чимось запустити... На хлопів, які в кущі ходять за нуждою ТАК не оглядаються... культура...
     
  5. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я так в таксі їхала з малечею, вона також собі смачно наробила в памперс:) Таксист аж підстрибнув, думав, ми йому машину "прикрасили":)
    Ой, я й на вулиці годую в слінгу, бо інакше часто буває неможливо мою вередулю погодувати...і в кнайпах, і в аеропорту...і навіть на пляжі, де, до речі, ще одна жіночка також годувала:) Вляглася зручно з малечею на ліжаку, повністю зняла верх і з задоволенням собі годувала:)
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2009
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    ой, дівчата, скажу я вам колись з годуючих мам ікони малювали (ось наприклад авка Галі), а тепер це називається неподобство та безсоромність....
    як оголені груди в кожній другій рекламі - це нормальок, а дитину погодувати - уууууууууу.

    так і проситься сцена з фільму Леся і Рома (вже колись писала): коли Леся спитала в дружини батька Роми - стрептизерши чого вона з пляшечки годує, а не погодує грудьми, то та відповіла "та де ж такий сором? виставляти груди на людях!!!" на що Леся пошепки каже: "Ну та, дитину погодувати - сором, а наголяса перед мужиками в барі витанцьовувати...."

    Єво, чомусь думаю, що після пологів ваша думка дещо зміниться. Особливо коли поруч будуть гуляти теж матусі, котрі годують і вас таких буде декілька ;) Ось побачите - не все так страшно, чесно.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Наталя, так якраз і не подобається тому що процес інтимний..... але в кожного своя межа інтимності, напевно звідси і виходить що хтось годує при людях і йому нормально а комусь і тато рідний заважає ...
     
  8. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    От дівчата, не розумію, як стільки часу можна мусолити одне і те саме. Я в жодному дописі навіть не натякнула, що не буду годувати дитину грудьми, чи, чого гіршого, перейду на ті порошочки хто-зна якого походження.
    Просто вже зараз я для себе продумую способи, щоб звести публічність свого ГВ до мінімуму. Думаєте я просто так ризикнула піти на 3 місяці на курси і вчитися водити машину, щоб потім не возити маля в маршрутці? Чи просто так захотіла жити після народження дитини в селі з меншим комфортом для себе, зате щоб в дитини було свіже повітря і спокійне ГВ? І зовсім не бачу нічого поганого в тому, що буду просити батьків звільнити кімнату на час годування. Все почалося з мого допису про пологовий будинок і платну палату, які я визначила для себе як вирішення питання щодо спокійного ГВ на тих кілька днів.
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    В тому немає нічого поганого. Вам просто відповідали, що як би ви не старались, колись таки трапиться так що прийдеться десь при людях годувати дитину. Ніхто не говорить що вам прийдеться вивалити сіські на обозрєніє, і сказати "Увага, годую!!!" Якщо треба буде, то ви забудете про всі комплекси або знайдете вихід з ситуації який би найменьше травмував вас морально і при тому щоб дитина не лишилась голодна.
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    не сприймайте все так близько до серця. Обговорення для того і потрібне, що серед форумлянок не ви одна вагітна і не ви одна задаєтесь подібними питаннями. Просто коли йде дискусія багато форумлянок просто читають і не наважуються написати (ви наважились - молодець). Але коли такі самі, які кремпуються, побачать, що вони не одні і що все значно простіше, аніж видається в уяві, то і життя стане простішим (як ваше, так і їхнє ;) )

    просто нема чого добавити ;)
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    моя історія...... годувала лише в кімнаті,максимум при чоловікові або своїй мамі...так продовжувалося до появи слінга в нашому побуті(до 3,5 місяців):)тепер де завгодно,з ким завгодно і скільки завгодно! якшо доця просить,то звичайно даю,а шо казати "ні доня,мама ся встидає,терпи до хати!"??? нє...захтіла-дістали цицю і цьмакаєм:)
    як доказ -наші "цицьофото":)
    в парку-[​IMG]
    на Тростянці-[​IMG]

    колективне годування:)з подругою біля Підгорецького замку
    [​IMG]

    в Празі:)
    [​IMG] [​IMG]

    на морі-на пляжі,в центрі, на екскурсії-де просила,жарко всеж-таки
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  12. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Всі хочуть дати пораду, бо практично всі це проходили і здається, що сказав би тобі то все хтось раніше - і все могло б бути інакше, що краще. Але люди люблять отримувати свій досвід. І то теж правильно, ІМХО. Я спочатку мала іншу думку з приводу багатьох речей, але як виявилось все, що природнє - ще й зручніше, рано чи пізно до цього приходять практично всі, в кого є здорова лінь:)
     
  13. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Чесно кажучи колись до годування дитини грудьми "на людях" ставилась скептично, але життя вносить свої корективи! Так їхала з Малою у поїзді-експрессі, вона захотіла їсти, і що тут зробиш? Годувала! Та так позакривалась кофтами-шаликами, що ніхто нічого і не бачив!
     
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я стиду нiколи не мала, але з Катьою якось не вмiла "на ходу" годувати. Менi треба були сидячи з подушкою або лежачи. З мiсяцiв 5 це все змiнилось, Катя була бiльшенька, не така хрупка i ми годувались будь-де: у парку, в шопiнг центрi, магазинi, iтд. З Христинкою я вже анi стидлива анi невмiла з першого дня. Пiшли ми в магазин, дитя проснулось, я взяла на одну руку дала цицю i так ходила по магазину. Зустрiла мене там знайома i з такими очима ТИ ШО ЇЇ ТУТ КОРМИШ???????????? А я кажу, що ж менi робити як дитина їсти хоче, а шопiнг я ще не закiнчила??? I тепер як ми iдем гуляти на годину у вiзочку Христинка почала просипатись на пiв дороги. То я її витягаю з вiзка, сiдаю на землю або стою i так в комбiнезонi i годую. ПОїла, очками клiп клiп, я кладу назад у вiзок i ми їдем далi. У слiнгу, коли мале жабкою, я ще не навчилась давати цицю, треба ще потренуватись, а в такому слiнгу типу з кiльцями їмо - правда дома, бо в комбiнезонi менi з ним не зручно нiде ходити. I мiй консервативний чоловiк теж зовсiн не стидається нашого публiчного ГВ, навпаки тепер втирає нашим знайомим про переваги ГВ та спання разом :)
     
  15. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    А Ви спробуйте ;) Так, як Вас розуміють мами, які ніколи не годують і не годуватимуть на вулиці.
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    [​IMG] ти ше оленка напиши якав зоськи була температура тоді коли ця фотка була зроблена
     
  17. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    приблизно 38,8 ,може і більше...тоді доходило і до 40,1 далі вже не міряла
     
  18. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    А як тут пробувати. людям на роботу а в них головний біль від тої мамаші.
    Та всі противники вуличного годування говорять про повагу до оточуючих, а в мому прикладі я тої поваги не побачила бо всі в маршрутці були знервовані разом із водієм. І в там тій сутуації я майже нічого не говорила, люди говорили і були дуже обурені і кожен повчав ту мамашу в зовсім не доброзичливому тоні. А мама замісь того щоб в такий форс-мажор погодувати то всіх знервувала. Бо кому приємно півгодини їхати з криками дитини.
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я на початках трохи стидалась годувати на вулиці. Але мені постійно зустрічались годуючі мами і в парках і в кафе. Ну і мама моя на це каже:"мужик пос-ти посеред вулиці не стидається, а ти дитину погодувати стидаєшся".Я коли літом з візочком кудись йшла то мала при собі слінг і в ньому годувала. На масажі їздили трамваєм з дому до поліклініки тільки з цицею в роті. Признаюся, що ще до вагітності я сама з подивом в трамваї витріщалася на одну жіночку яка дала цицю непосидючому карапузу десь річного віку. А тепер сама з легкістю можу це зробити.
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    як на мене я би це перефразувала:
    Те, що жінка є годуючою мамою, якраз і доказує, що вона є жінкою. Це закладено самою природою і це природньо годувати свою дитину персами ;)

    бо ким ще є годуюча мама?