Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    От я також хочу окрему палату після пологів. І не тому, що боюсь тих тьоть-дядь з сумками, а просто хочу спокою, а не прохідного двору. Не впевнена, що захочу, щоб до мене після пологів родичі приходили (за винятком чоловіка і мами), так як буду втомлена і невиспана. Не впевнена, що зможу нормально годувати дитину в присутності чужих людей. Тому все індивідуально.
     
  2. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Ну в цьому дописі я не настільки мала на увазі своїх найближчих родичів (сестер, тата, свекруху і т.п.), як родичів тих дівчат, з якими прийдеться лежати в одній палаті. Якщо своїм прямо забороню приходити, коли ті будуть напрошуватись, то їм - аж ніяк. Ну не зможу я годувати дитину в присутності навіть власного батька, вже не кажучи про чужого чоловіка чи брата. Може до пологів моя думка зміниться і в мене не буде таких комплексів, але зараз я собі уявила і захотіла окрему палату.
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    відверто скажу - розвеселили ;)
    правда у кожного своє, але мені моє дитя було важливішим за всіх тих чужих чоловіків і то вони б мали кремпуватись, а не я ;)
    в мене в палаті була парочка студіків. Оце дійсно був номер, коли привалила ціла група їх провідувати ))))))))))) Всі дівки кинулись сюсі-пуси до їхнього хлопчика, сумки свої всі чемно склали в кювез для дитини ну і т.д. Поки на них черговій сестрі не настукали, ота вже їм наганяй дала! Але шоу це було грандіозне :)
    а окрема палата не завжди є вільною ;) вона користується популярністю і тут краще настроюватись на варіант простіший, аби потім не бути вкрай розчарованим.
     
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Якщо хочете годувати грудьми, то доведеться свої комплекси заховати подалі...
     
    Останнє редагування модератором: 25 Листопад 2009
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Хто сказав? То Ви вже ТАК програмуєтеся?
     
  6. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Єво,а якщо вам прийдеться дитинку погодувати в людному місці? Чи ви збираетесь найближчий рік(після родів) по периметру гуляти і бігати щогодини годувати малечу до дому? Повірте,коли народите та ваша скромність і стидливість сама пройде і будете годувати і в центрі міста і в людному натовпі(провірено на собі)))))
     
  7. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    Єва,я так само колись думала!!нє,ніколи ,я ніколи не буду кормити дитину при комусь,навіть при чоловіку,такий в мене пунктік був....а коли народилася дитина ,то всьо кардинально помінялось,мій стид пропав,кудась???....ти ж не будиш тільки кругом дому гуляти,а мале в будь який час *подасть сигнал*шо вже пора ням-ням... тим і ГВ супер-зручно шо раз-і дитинка вже їсть,де -будь і колинебудь! то ж не обов*язково всю грудь вивалювати на показ! то моя бабця була постійно в шоці від моїх розказів:кажу були з одногрупницями і їхніми дітлахами в стрийському(вони були всі на гв) парку цілий день,а вона питає-а де ви там дітей кормили,та як де ?посідали собі всі на лавках на й вперьод!!!!!:connie: а вона мені_,та ви як циганки!!!:xaxa::xaxa::xaxa:П.С. побачиш,ти потім будеш сміятися з своїх слів!:girl_smile:
     
  8. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    О,моя школа,а скіко я тебе просила,розслабся і получай задоволення,правда?Мене теж колись заставили біля районної адміністрації погодувати і нічого,зі встиду не згоріла,причому був березень місяць))))
     
  9. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки

    а мені всеодно,з радістю годую в людних місцях, Ви ж невиставляєте груди на показ там толком нічого невидно, ото був прикол недавно пішли ми з мамою і малим в арсен він там розплакався (масіку 3 міс) я сіла на лавку погодувати біля мене сіла молода парочка шось собі активно обговорювали а тут моя ляля як пукне собі смачно на пів арсену ото було мені і стидно і смішно але шо природньо то не стидно!!!
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Зможете, зможете ;) як народите, дитинка стане
    , а не ви.
     
  11. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Ну, не знаю дівчата, я зовсім не маю досвіду ГВ і материнства, тому те що пишу - то моя думка на даний момент, а як буде потім - невідомо. Чесно кажучи, мене не приваблює таке "циганське" видовище, як виставити груди на вулиці (навіть якщо толком нічого не видно) і годувати дитину. Багато подруг годували грудьми своїх дітей, але я, навіть тісно спілкуючись з ними, того не бачила. Як вдома, так і в гостях вони старались виходити в іншу кімнату. Як на мене, під час ГВ має бути спокій не тільки для дитини, а й для мами. В мене комплекси, які залишились з дитинства - я колись не могла попісяти на горщик, якщо в кімнаті був присутній хтось навіть з рідних (крім мами). Тому пройдуть комплекси на рахунок ГВ чи ні, і як я буду пристосовуватись в конкретній ситуації - то вже питання часу.
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Як на мене гірше виглядає коли мама годує дитину хімічною сумішшю і при тому каже що це корисно. А годування грудьми це так якось природно і красиво, що про якусь неестетичність навіть не спадає на думку говорити. ...То моя думка
     
  13. stira

    stira New Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Я думаю, що це не комплекси, оскільки процес годування це досить інтимний процес, в якому мають бути присутні тільки мама і бейбіко. Я годую свою кралю вже 1рік і 10 місяців. Дитинка сама диктує свої умови, моя не буде їсти , коли в кімнаті є хтось з постороніх. Хоча мабуть ситуації бувають різні, але одне можу сказати, що ГВ-Це супер як для мами так і для дитини.
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Мені здається, то дуже залежить від мами.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    чому так категорично. Я теж не можу годувати малу в присутності батька, свекра, брата. Лише в присутності чоловіка. Більше того - я навіть перед свекрухою і перед жіночою половиною рідні не годую. І всі це в нас в сімьї нормально сприймають. живемо ми окремо від батьків тому переважно їмо без глядачів, а коли приходили гості, а час був їсти - просто всі виходили з кімнати, ми собі їли, а потім всі знов повертались. І нормально.... он вже майже рік їмо і далі збираємось.
    До речі мала моя буквально пару разів влітку їла на вулиці - і то коли ікота нападала, в більш прохолодну пору року ніколи на вулиці не їла, ніяких сигналів про голод не подавала бо перед прогулкою завжди нагодована. Але частенько ми їли в машині - під час поїздки кудись. Іли і по ходу спали.... але машина конкретно тонована, ніхто нічого ззовні не бачить.
     
  16. stira

    stira New Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Можливо, адже кожна мамочка психологічно дуже тісно пов'язана зі своїм карапузиком.
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    От це я і мала на увазі, згідна 100%.
    П.С. Моя сестра також годувала малу, то всіх виганяла в іншу кімнату, щоб не відволікали дитину. Коли хтось заходив - дитина автоматично переставала їсти.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    вот нам теж це потрібно, бо як є зрітєлі, чи якісь подразник зовнішній - то малій то все цікаво, вона головою вертить в сторони, все заглядає і розгладає і толком і не поїсть.
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    А навіщо ображати людей? Може простіше почитати ЩО таке годування на вимогу? Дитина потребує грудей не тільки для задоволення голоду. Часто десь у громадських місцях маля може злякатися, розгубитися, банально втомитися. І виходить, що мама у найпотрібніший момент відмовляє дитині. Яке ж тоді годування на вимогу?
     
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

    Вибачте, якщо образила вас особисто, хоча мала на меті просто висловити своє бачення.
    Думаю, могла б також образитись за "вирок", що мені не світить ГВ тільки по тій причині, що не хочу робити цього на людях. "На вимогу" буває різне. Якщо ви в своїй ситуації весь день гуляєте і змушені годувати на вулиці, бо вона зголодніла чи перестрашилась прямо і вже, то в мене є свій особняк за містом і я планую там жити після народження дитини. Мені буде достатньо вивезти візочок на свіже повітря і забирати дитину для годування до хати. І я зроблю все, щоб в мене такої вимоги не виникало. Так буде комфортніше і мені і дитині.
    Бачу, що мені в цій темі робити більше нічого, тому що тут існує дві думки: загальноприйнята і неправильна, а в мене відсутній особистий досвід ГВ, щоб довести, що можна його здійснювати більш-менш цивілізованим способом, ніж сидячи на бруднющому пероні...