Будь-де і будь-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ольга, 3 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Я спочатку теж стидалася, навіть не стидалася, а мені було некомфортно, коли моя свекруха, коли я лягала кормити дитину сідала на відстані 20 см і дивилася впритик як я малого кормлю... аж шляк трафляв.... :shutup: Казала про це чоловікові, а він: вона не на твої груди дивиться, а як малий їсть... Мені дорослій людині було б не приємно їсти в такій ситуації... І груди тут нідочого...
    Але поступову ситуацію згладила моя мама... Просто в цей момент просила свекруху щось типу їй допомогти...
    А зараз мені все одно де кормити і хто біля мене є. Чоловіка колеги коли сидять біля мене, а я починаю кормити малого зриваються і раптом мають якусь справу в іншій кімнаті... :) А мене пре, що такі дорослі мужики стидаються... Хоча всі в один голос кричать, що я молодець, що кормлю малого... Крім того так склалося, що у нас у кількох знайомих діти приблизно одного віку і всі на ГВ починаючи від мене наймолодшої і найстаршій мамусі 47 років! І коли ми разом кормимо, то всі просто в захваті від тої картини. Для мене це душевна ідилія :)
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Щось я не дуже розумію про яке задоволення йдеться.:shutup:. Написала про звичайні материнські відчуття які знайомі жінці яка годувала дитину грудьми:)
     
  3. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Я ще грудьми не кормлю, лялю ми тільки плануємо.Але мені дуже близька позиція Ніколь, незнаю можливо як зміняться обставини, зміниться і моє відношення
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    в мене склалось враження що ви образились на мій пост. я нічого подібного не думала. просто сказала, що я була вражена прочитавши що коли жінка описала про те, що їй було дуже приємно годувати дитину грудьми а її прийняли за збоченку. а ваші відчуття я цілком розумію, бо самій приємно годувати малятко :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Я годую вже 3 рік і можу сказати що я спокійно годувала і в людних місцях і в маршрутці дуже і дуже часто і ніколи нікого не смущала бо ніхто навіть не зрозумів що я роблю бо нічого видно не було, Для того і придумано слінги та одяг для годування.
    Скажу одне що годувати потрібно тоді коли є потреба і коли мамі спихологічно спокійно (бо молоко може не литися а дитина ще більше буде нервуватися). Але я просто немогла терпіти годувати при сверкусі і деяких інших особах
     
    Останнє редагування: 10 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  6. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    І ми годуємось де застане "голод" ( в лапках, бо то може бути просто бажання в мами на колінах посидіти). Навіть вечеряли всі їли кутю, а малий цицю ;)
    Я ніякого дискомфорту не бачу! Влітку надворі спокійно їли. Спочатку накидала рушничок на плече, а тепер все єдно! До речі, більший дискомфорт напевно я відчувала, чоловік навпаки казав, що тут нема чого стидатись. От недавно з Карпат вертались, то по дорозі в кафе їли - запхала малого в слінг і їли! Правда він вирішив зручніше вмоститись і виліз через низ. Получилось, що в слінгу хіба плечі і голова :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    На упакавці каш Нестле написано, що Нестле та ВООЗ підтримують виключно ГВ до 6 місяців. Правда, це написано мацюпусінькими буквами :)

    Щодо годування на вулиці, то будучи вагітною теж думала, чи зможу годувати на вулиці. Але потім пішли з мацьопкою гуляти в Стрийський парк. Йти туди десь 20-25 хвилин якщо не дуже поспішати. Тобто поки ми зібралися вдома, поки дойшли, то через 20 хвилин доця захотіла їсти. Шо робити? Підняла теніску (була вдягнена у вільний одяг) приклала донечку і все. Був один неприємний момент - вперше коли годувала, то якийсь чоловік років 25-28 прикипів поглядом до нас. Я встала і перейшла на іншу давочку, де донечка продовжила трапезу. Потім ми їли всюди, де лиш Христинка натякала, що хоче перекусити чи просто посмоктати цицю. Згодом дуже приємно було, коли одного разу по парку Костюшка йшла якась група туристів, яка складалася переважно зі старший пань, то вони так між собоюю прихвалювали, що дитина на ГВ і годування на вулиці, але так що я це чула. Приємно :)
    Скажу лише, що іноді дівчата носять такий одяг, що видно значно більше, ніж при годуванні, ажде своєю голівкою дитина закриває все "найцікавіше".
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Дівчатонька, а як ви зимою годуєте? Мій синочок продовжує гамати через годину-півтори, то ж гуляю я, а він спить в той час. Бо якщо прокидається, то зразу просить їсти, а я можу тільки думати як би то його погодувати, але навіть куртку розтібнути не можу - мерзну :sad:
     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    а ми в слінгу - нам все одно
    мені так душно постійно від малого, що яф не переживаю:y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Слінг під куртку, а куртка не застібається, а додатково гріє нозі малому ))
    Я так само взагалі не відчувала холоду :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Крім варіанту "слінг під курткою" є варіант зайти кудись в приміщення (від поліклініки-аптеки до кафе і магазинів). Хтось з дівчат раніше кидав ссилку на таку статтю ( на жаль одразу не знайшла).
    В нас був навіть такий варіант, що "на безриб'ї" довелося зайти в чужий під'їзд ( дякувати доволі чистий і не смердючий), бо погода зіпсувалася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    я один раз навіть таксиста попросила в його машині погодувати
    він вийшов, мене посадив на заднє сидіння, сказав - не спішіть, їжте
    дуже класний дядько
     
    • Подобається Подобається x 15
  13. Натася

    Натася Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    я годую малого де і коли він хоче:) і в -10 надворі теж.
    роблю я це в одязі для годуючих, тобто нічого зайвого не виставляю і не завжди можна зрозуміти що саме я роблю:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Чому в нас так мало одягу для годуючих - я би собі з задоволенням щось прикупила на зараз, і на весну, і на літо... До речі - ми позавчора перший раз обідали в парку :) Так цікаво спостерігати за реакцією людей - за ті 10 хв. пройшла пара похилого віку, вони тільки посміхнулись і пішли собі далі, і зразу за ними один дядько старшого віку - він не знав де очі дівати, хоча нічого то і видно не було.....
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    До речі коли я в Києві питала в представника фірми Макошь чи є (і де) у Львові їхні слінги і одяг для годуючих, то мені сказали, що слінги є у Знайці (взнавала - в 2 рази дорожчі, ніж замовляти по інету), а одяг "не пішов", тому взагалі нема. Але думаю все одно дешевше по інету замовляти, правда, не приміряєш...
    Недавно на Шуварі зайшла в магазинчик з одягом для вагітних і спитала, чи немає в них часом слінгів - відповідь "шо-шо?" і квадратні очі:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    я сьогодні в тролейбусі їхала з сашою - почула багато доброго:
    1. добре шо ношу на собі- близько до ЦИЦІ
    2. спиталась бабулька скільки малому і чи бере цицю - я кажу шо куди він дінеться) а потім додала - криза зараз а циця задурно)))

    ну і весь тролейбус слухав як то добре цицю їсти - от така громадська агітація і популяризація
     
    • Подобається Подобається x 19
  17. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Ми сьогодні гуляли ще з одною молочною мамою:xaxa: коли присіли погодувати наших дітей, то бабуся навпроти так щиро і приємно посміхалась нам, що я ще більш загордилась собою:)
     
    • Подобається Подобається x 20
  18. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    О, це майже про нас:). Ми тепер на вулиці від 11 до 17, от сиджу годую Христю, вона засинає потихенько, проходить жіночка, років 50, і каже, яка краса!!!
    А ще мені набридло пояснювати, що нам рано прикором, ми і цицею наїдаємся.
    Ну і ще, про коханого розкажу, їде він з нашою колишньою сусідкою в ліфті, і про дітей говорять, от вона каже: мому малому вже 2 місяці, почала догодовувати, бо то хлопчик, їсте хоче...Мій чоловік питає, а що молока не вистарчає, вона каже є, але воно ж не калорійне. Ну тоді чоловік ну і дурна ти, мої он пів року скору, і "не калорійного" їй вистарчає. А вона, ой та то що години годувати, нема сили. Шкода ліфт приїхав:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А я вчора була дуже приємно здивована. Гуляли з доцею по парку і вирішила присісти на лавку. Виявляється у нас є ціла алея з молодих мамочок!:) От там і надивилась на годуючих матерів - годували грудьми діток від самого маленького до солідних "ходячих" бешкетників! Таки жінки стали більш свідомими завдяки наявності інформації про користь ГВ!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 8