Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    вгорі цієї сторінки пишуть про його сина...
    фіброма молочних залоз буває? чи Ви про фібро-аденому?
    моїй родичці кілька років поспіль ставили кісти молочних залоз. виявилося, ніхто їй не повідомив, що треба робити узд і мамографію до 7го дня циклу - вона робила пізніше,і при огляді ніхто ніколи не питав, в який день циклу зроблене обстеження. виявилося - все ок, природні зміни в циклі проявлялися візуально. а груди боліли від незадовільної якості статевого життя (чоловік вічно нетверезий, яке тут задоволення). тобто інколи статева конституція жінки настільки болісно реагує на відсутність оргазму.
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2013
  2. Njuta

    Njuta Member

    Відповідь: Болять груди

    я вважаю , що масаж робити ні в якому разі не можна , не проконсультовавшись з лікарем , щоб не наробити біди
    обов"зково консультація мамолога і УЗД для початку
     
  3. kavun

    kavun New Member

    фіброаденоми обох молочних залоз

    прошу допомоги!
    може комусь відомий такий лікар-мамолог як Голдун Ярослав Богданович з онкоцентру на вул.Гашика, чи безпечно в нього оперуватися? буду вдячна за будь-яку інформацію!
     
  4. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Так. Я проконсультувалася з лікарем. Нічого страшного в мене не виявили. Це просто в мене був застій молока. І лікар сам мені призначив масажі + прикладання капустяного листя. За тиждень в мене зник біль.
     
  5. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Я вже пару днів трохи в шоці від діагнозу після УЗД - кістозна мастопатія... купа кіст від 4 до 10 мм... Лікар сказала що під час лактації (як мінімум 1 рік) найменші мають розсмоктатись самі, решта потрібно просто контролювати, бо це не лікується... Призначила курс мастодинону.
    Тепер зрозумілий шалений біль в грудях перед місячними :sad:
     
  6. irra

    irra New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата маю таку проблему-боліла права грудь і було в ній ущільнення,гінеколог направила на УЗД,там все в порядку,пила від гінекологічних проблем Тазалок,біль пройшла,але тепер грудь знову болить,хоча курс Тазалоку ще не закінчила.До кого можна звернутись на консультацію(моя гінеколог каже що скеровувати до мамолого немає потреби)але хочу знати що це таке.Якщо знаєте хорошого спеціаліста скиньте будь-ласка координати в пп.Дякую.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Болять груди

    Якщо є ущільнення, краще перевіритися в мамолога. Хороший мамолог є в діагностичному, наполягайте, щоб ваша лікарка видала направлення.
     
  8. ladybug

    ladybug New Member

    Відповідь: Болять груди

    нащупала в грудях ущільнення пішла на узд в мед заклад " два К " діагноз : фіброаденома обох грудей! Направили на Єфремова зробити пункцію, ( процедура неприємна) лікар Корпан М М направив на Гашека 2 а на видалення. Я записалась на прийом до Голдуна Я Б він оглянув мене, призначив мастодинон, сказав що різати не потрібно, а спостерігати що три місяці на узд. Лікар він хороший судячи з відгуків пацієнтів. Якщо є запитання з радістю допоможу.
     
  9. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчата ви пишете за узд грудей на Гашека в онколікарні, а до кого саме там можна підійти, щоб дійсно добре подивились. То по попередньому запису чи як, бо ніколи там не була.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  11. muwkamywka

    muwkamywka New Member

    Відповідь: Болять груди

    Була у Корпана М.М. на Огієнка 59 нащупав дві гулі також сказав робити пункцію хоча не впевнено казав що там, дуже мене налякав я втекла. Пізніше ходила до завідувача Курій І. виявив фіброаденому сказав, що бажано вирізати але вирішувати мені, досить приємний та м`яко повідомляє про діагноз та про можливі наслідки. Хочу перевіритись ще у якогось мамолога. Як можна записатись на прийом до Голдуна Я.Б.або ще до якогось хорошого спеціаліста? Була б дуже вдячна за любу інформацію
     
  12. ladybug

    ladybug New Member

    Відповідь: Болять груди

    Попереднього запису немає, жива черга на вул. Гашека 2 (а). В старому корпусі є реєстратура, там вам дадуть талон (паспорт обов"язково мати) піднімаєтесь на 2 пов. і чекаєте своєї черги. Прийом з 9.00 до 13.00 бажано прийти раніше, бо черга велика і не завжди встигає всіх прийняти.
     
  13. rozalin

    rozalin New Member

    Відповідь: Болять груди

    Два дні назад появилась біль в підмишках.... до кого звернутися з лікарів -маммолог чи хірург??? чи було у когось щось подібне,напишіть, а то сижу у розпачі не знаю ні до кого йти, ні що робити :sad: чи потрібні якісь аналізи???
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2013
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Болять груди

    Найчастіше насправді ми хочемо знати те, що найбільше страшить - чи це не онкологія? Не розпачайте, rozalin. При онкології біль під пахвами не характерний. Що це може бути? Найімовірніше - або починається фурункул, чи гідраденіт, чи (малоймовірно) лімфаденіт. Тому доцільно звернутись до хірурга.
    Чи потрібні аналізи? Це вже спеціаліст вам скаже. Не гризіться наперед.
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, я знаю, що на УЗД грудей краще йти після місячних. В мене зараз 13д.м.ц.Груди поболюють час від часу. Минулого року мені сказали, що є фіброзно-кістозна мастопатія. Візит відкладаю з місяця на місяць, бо дуже немаюю часу. Так-от я думаю чи йти зараз чи почекати вже наступного циклу?Але мене мучать думки чи там нема чогось загрозливого.
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    кажуть, якщо є щось загрозливе - то воно не болить зазвичай.
    думаю краще почекати до наступного циклу, бо УЗД буде не таке інформативне, як потрібно. і потрібно обстежуватись кожні півроку. і не шкодуйте часу на себе :girl_wink: це ж Ваше здоров"я
     
  17. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    дівчата, я вас дуже прошу не слухайте тих бздурів і не переповідайте їх іншим. Раз на раз не попадає, бережіть себе і своїх близьких, І ще болить Вас чи не болить, поставте собі завдання, раз ра рік робити огляд в гінеколога, здавати мазок, робити УЗД молочних залоз і не лише, а ще інших органів, у кожного свої слабкі місця. Всі знають , що вчасна профілактика може врятувати життя.
    УЗД молочних залоз найбільш точне й інформативне з 5 по 12 д.ц. а який у вас цикл? якщо довгий поза 30 днів то ще можна було б йти. Зараз , що Ви можете зробити для себе то це пропальпувати груди, лежачи , стоячи , з піднятими руками. І я дійсно хочу звернутися до кожної з Вас, щомісяця на 5 , чи 7 , чи 10 д м.ц. пальпуйте собі груди , на це не потрібен час, відпрошування з роботи чи навіть гроші. Всім бажаю здоров"я.
     
  18. selenagom

    selenagom New Member

    Пече сосок грудi

    Дiвчатка, допоможiть! Вночi прокинулася вiд того, що дуже пече сосок лiвои грудi,а на ранок було червоне пятно на соску i бiля нього i прощупуэться щось тверде та болить коли натискати.Що це може бути, може у когось таке було?
     
  19. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Порадьте, будь ласка, хто знає, до якого хорошого лікаря можна звернутися на огляд на Гашека 2а? Тут радили Іванціва, я дзвонила туди, сказали, що він уже на пенсії. Або на Огієнка 59. Бо якийсь такий чисто психологічний страх маю перед тим "Гашеком"...
     
  20. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Колись давно у мене була така проблема, виявилось, що збільшені лімфавузли у підмишках. Пощупайте себе під мишками,може і справді намацаєте збільшені лімфавузли.