Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, поділіться контактами доктора Цьолка!Він приймає за записом чи в порядку "живої черги
     
  2. Laja

    Laja New Member

    Відповідь: Болять груди

    Не хочу нікого лякати, але хочу поділитись з форумчанками. Все починалось що моя мама нащупала в груді гульку довелось її вирізати. Згодом сестра в 16 віці, але сказали операція зайва оскільки в неї доброякісна. Контролювали гульку сестри що пів року огляд. Так саме огляд. І от одного дня коли сестрі було 23, вона їхала в машині з чоловіком побачила рекламу на бігборді "перевіртесь любі жінки чи шось таке", листаючи журнал натрапила на статтю про рак. І подумавши що це знак вирішила провіритись (хоча півроку ще не пройшло) але на в спостерігаючого лікаря. А в іншого. І тут результат аналізів РАК. Звичайно ми всі підірвались до спостерігаючого лікаря купа аналізів і...і... це правда РАК. Треба оперувати оскільки маленькі груди треба ампотувати одну грудь. І тут поки сестра на операції я ніяк не наважуюсь сказати що у мене в тому самому місці що й у сестри гулька (мені в той час 16) В кінцевому результаті удалили і мені цю біду, бо як показував досвід нема чого чекати. Ми це все пережили, операції, хімію... аналізи...

    і тепер хочу сказати що тим лікуючим лікарем був Цьолко. Ми його не засуджуєм. Бао все в Божих руках. Але ніколи не можна казати "в нас все на контролі", бо таки не все.
    Перевіряйтесь!!! Не лінуйтесь!!! Про себе потрібно дбати!!!

    Всім бажаю бути здоровенькими!!! Вибачте історія довга але дмаю що комусь буде корисною. Всі хто ходять до Цьолка, не бійтесь сказати щоб дав якесь додаткове направлення бо досить часто він любить помацати і по всьому.
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Болять груди

    Перечитала всю тему, не зовсім зрозуміла дещо. Питання таке. Хто з лікарів уважно поставиться і страшити не буде (я вже й так перестрашена донєльзя:khomyak:), який перший крок? До маммолога зразу чи є інший варіант для початку?
     
  4. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Болять груди

    У мене теж проблема, просто болять коли легенько притиснути, пішла зробила УЗД нічого не видно, що підкажете іте ще кудись, чи якщо УЗД не показує то все нормально?
     
  5. MYR

    MYR Member

    Відповідь: Болять груди

    Мені теж в 23 роки видалили доброякісну пухлину в грудях, оперували на Броньовій (Гашека), це було майже 10 років тому, мене оглядав і оперував чудовий лікар Іванців Роман, але на той час йому було вже за 60 років не впевнена чи він ще працює.

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

    В мене таке було в другій половині циклу, зараз все добре, приймала гомеопатичні ліки. Тоді коли була гулька взагалі нічого не боліло.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Приймає, хто як прорветься, жодних телефонів нема, зранку в нього операції, то в першій половині потрапити майже не реально, ще й приймає в кількох кабінетах на різних поверхах. Спеціально в нього питала коли краще підходити: сказав, що краще після обіду. Середа не операційний день, але він зайнятий, бо начмед, то в середу не йти. От Так.
    Лая, слава богу, що у вас все добре закінчилося. Ваш приклад доводить те що треба не боятися звертатися до лікарів. Ви були проінформовані про свою проблему, знали, що потрібно спостерігатися, як то кажуть були "на чєку".

    ---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

    Лая, а хто оперував?
     
  7. Kaplan

    Kaplan New Member

    Відповідь: Болять груди

    бiль и набряк грудей перед мiсячними можливе и не вважаэться вiдхиленням. А затвердiння треба прослiдкувати, якщо воно пропадаэ пiсля мiсячних то це гормональне (стреси, недосипання, простуда, реакцiя на лiки...) и само пройде(мала таке), а ще чи зафiксована, чи рухлива. Була на огляди в Залiзничнiй, дядько з причудами, але знаю що як лiкар вiн добрий.

    ---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:49 ----------
     
  8. Laja

    Laja New Member

    Відповідь: Болять груди

    Оперував Цьолко Р. М. Насправді він чудовий лікар, просто в нас все сталось отак.
    До нього справді важко попасти. Доречі на броньовій також працює його син тільки не по груддях.
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Болять груди

    В кого обстеження показують "все в нормі", а біль продовжується, раджу перевірити грудний відділ хребта.
     
  10. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    поділіться в пп контактами Цьолка Р.М.
     
  11. sonkaks

    sonkaks New Member

    Відповідь: Болять груди

    Мене оглядав Цьолко Р.М.,хороший лікар,правда операцію назначив,но оперував його син,взагалі я задоволена що попала саме до його сина,бо набагато привітніший...і перевязки і періодичні огляди проходжу теж в Тараса Романовича!
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    дівчата, порадьте, в мене якісь дивні віддчуття у грудях-раз якась важкість, раз поколювання, то в одному місці, то в іншому, часто тягне під пахви і вруку аж..таке буо 6 місяців назад..потім зникло..тепер знову така проблема...я надумала на узд грудей сходити...правильно? чи краще до гінеколога,а він нехай уже кудись/до когось скеровуєщ она узд, то де кваліфіковані спеціалісти?
     
  13. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    я ходжу до Дубець Алли Степанівни на планові огляди,на Русових, в узд кабінет на 1 поверсі. коштує то 40-50 грн, вони самі скажуть. але Алла Степанівна працює там лише по пт, в інші дні іі дочки - Герета Наталія (другу не памятаю як звати). для того,щоб було ефективне обстеження, вони просять приходити до 7- максимум 10 дня циклу. мене огляд влаштовує повністю.
     
  14. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    дуже правильно
    ну якщо ви давненько були на огляді то і це не завадить, але якщо ви будете йти до когось з гінекологів на Русових то швидше за все вас скерують на те УЗД , що в них на 1 поверсі.
    наприклад моєї проблеми вони не побачили, апаратура старенька.
    в нас на форумі хороші відгуки про Довганя і Прокопчук і в неї і в нього я була, в нього на УЗД щитовидки , а в неї на вагінальному УЗД, обоє сподобалися. Щоправда в нього я була в медінституті, то там стара апаратура , він мою щитовидку малював сам )) , тому якщо надумаєте до нього , кажуть він ще паралельно десь в приватному кабінеті приймає тому краще туди. Я на УЗД грудей ходила в Параскевію, свій відгук залишала в темі про цю клініку.
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Болять груди

    Вчора цілий вечір читала цю тему. Дуже боліли груди, думала не засну. В мене вперше таке. Зараз вже ніби менше, але все одно відчуваю. Що б воно могло бути?
    Багато хто каже, що біль в грудях - то норма.. але вони мене ніколи-ніколи не боліли..
     
  16. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Болять груди

    Я пила взимку Тазалок, то під час нього місяць груди боліли, місяць, не боліли, потім знов боліли. Після нього ситуація суттєво не змінилася. Так що не раджу на нього надіятися
     
  17. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчатка! Хочу у Вас спитатися, чи комусь робили пункцію молочних залоз? Чи не було після того резидивів після втручання? І де робили? можна в пп.
     
  18. marife

    marife Member

    Відповідь: Болять груди

    І в мене щось сьогодні дуже болять груди. перестала годувати грудьми 4 дні тому. Але не можу з цим повязати, бо немає ні гульок ні нагрубілості. Може застудила? Біль така ніби їх сильно тягнуть:girl_cray:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, порадьте, що мені робити. Сьогодні я виявила в себе щось таке, що сама не можу зрозуміти шо то таке. Болить мене ліва грудь. Перше не сильно боліло, то я собі робила масаж і воно проходило. А от сьогодні перед душом знов почала боліти. Я її почала масажувати і в мене щось таке прозоре вилазить. Я ше раз натиснула, дійсно вилазить. Малого вже пів року не годую. Шо воно таке? І куди мені краще іти? До кого звернутися?
     
  20. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Болять груди

    Пізно вже все пояснювати, немає Цьолка вже в живих. Але на рахунок помацати і відправити то правда, була я в нього, сказав, що все добре. А тепер біль нестерпна, посилають до Голдуна, на мамографії фіброма, невідомо чим закінчиться, а дитина мала на руках.... Сиджу реву, розумію, що треба триматися, а не можу, то капець.