Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Болять груди

    Багато лікарів так радять, але виходити заміж і вагітніти потрібно тоді, коли ви цього хочете, а не тому, що так лікар прописав. В мене подібні проблеми з грудьми з'явились, коли я вже була заміжня , а дитині було 3 роки (грудьми годувала, аж поки малий сам не відмовився). І що, вагітніти ще раз? Моїй співробітниці дохтір так і порадив, то вона в 40 років народила другу дитину, яка була не дуже бажана, якщо не сказати, що зовсім не бажана. Годувала грудьми, але проблема нікуди не зникла. Так досі з тим і живе.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Та я в курсі, що не тільки в молодих такі проблеми, але в моєму випадку поради були саме такі, і дійсно це не означає, що я зразу ж повинна бігти заміж, бо лікар прописав.
     
  3. pushok

    pushok New Member

    Відповідь: потовщення в грудях

    Дівчата підкажіть будь-ласка, де у сихівському р-ні можна сходити до мамолога,бажано жінка.
     
  4. Oresta

    Oresta New Member

    Відповідь: Болять груди

    Цього місяця Лікар-мамолог (жінка) приймає в онкополіклініці на Єфремова.
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    мамолог є у сихівськйй дорослій, на 6 поверсі. Але чоловік.
     
  6. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Болять груди

    прочитала відгук автора, і аж самій стало не по собі...
    не розстроюйтесь Ви! Все налагодиться! сходіть до лікаря-тим більше, Ви вже бачу що домовились, і все у Вас буде гаразд! ):girl_yes2: Тримаю за Вас кулачки!
     
  7. talja

    talja Member

    Відповідь: Болять груди

    Ну не для всіх це вихід, повірте після одруження і народження з здоров'ям менше проблем точно не стане!:girl_nea:

    То напевне Цьомко був! :girl_wink: Він мене також заспокоїв та мене все одно трошки болить, а що далі не знаю...
     
  8. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Болять груди

     
  9. Gazetka

    Gazetka Загублений

    Відповідь: Болять груди

    мені не так давно поставили діагноз кистоїдна мастопатія. Спочатку багато плакала а потім вирішила що треба боротися і почала лікування. Зараз почуваю себе більш менш нормально. Саме головне - це знайти нормального лікаря а все інше буде добре.
     
  10. altari

    altari New Member

    Відповідь: Болять груди

    Хочу завтра піти до маиолога на Короленка 9.Скажіть які там ціни і чи великі черги?Дякую.
     
  11. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, прочитала всю тему - але ще не визначилася куди і до якого лікаря звертатися. Болять груди, а особливо перед КД, а цей раз аж з самого верху грудей. :girl_cray: То можна самому йти на УЗД, чи потрібно спочатку до лікаря?
    На початку схилялася до залізничної лікарні, але вичитала не дуже хороші відгуки, та і в чергах не дуже хочеться висиджуватися. Порадьте когось будь-ласка. :girl_blush2:
     
  12. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: Болять груди

    У мене була аналогічна проблема.. боліли груди перед кожними КД.. я спочатку подумала.. вагітна (вже на той час замужем була і синові 3р).. через місяць знову повторилося, - пішла до гінеколога. мене направили здати аналіз на вміст гормону пролактин в лабораторію "Synevo". Аналіз показав, що все в нормі.. а проблема продовжувалася.. Само пройшло десь більше ніж за пів року..

    ---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

    Казала моя лікарка, що багато жінок з тим живуть, а у багатьох і проходить. В неї в самої теж таке було і пройшло..
     
  13. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, дякую за поради. Я була в Центрі здоров"я жінки від Залізничної лікарні, пройшла огляд в лікаря онколога (коштує 75 грн) та зробили УЗД грудей (коштує 90 грн.) Черга була, але невелика. Дуже рада що пройшла цю процедуру і заспокоїлася. Лікар сказав, що біль грудей перед місячними-це нормальний стан, основне щоб не було ущільнень. Найгірше те-що коли є пухлина або кіста, то вона не болить, її можна виявити тільки на УЗД.
    Всім доброго здоров"я.
     
  14. Selesta

    Selesta New Member

    Відповідь: Болять груди

    Пролікувалась дуже добре. Мені допоміг мастодіон, котрий мені призначив лікар. Побачила що ПМС зник та кісти зменьшилісь та зникають. Чи є яказь взаємозвязок між матопатією та пмс?
     
  15. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Болять груди

    це прояви однієї і тої ж проблеми - гормонального дисбалансу.
     
  16. Selesta

    Selesta New Member

    Відповідь: Болять груди

    Чи правда що мастодіон нормалізує пмс та дуже ефективний при лікуванні мастопатії?
    У мене ще є запитання, чи правда що парацетамол дуже шкідливий? Зараз дуже часто рекламується Таміпул, але у моєї подруги він викликає запаморочення і головний біль
     
  17. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата. У мене проблема. Вчора щось в мене вискочило на соску типу піхура водяного. Годую дитину грудьми. Ви не підкажете що то за кара така? Чи доктора хорошого. Наперед вдячна.
     
  18. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Болять груди

    Якщо легкі прояви, то так. Якщо ж справа тривала і запущена, то не зовсім. Моя мама приймала 3 чи 4 місяці мастодінон від мастопатії,яка в неї давно і досить виражена; біль значно зменшився, але мастопатія залишилась. А через декілька місяців і біль повернувся.
     
  19. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Груди болять у другій фазі кожного циклу (при чому стають як камінчики і гарячі). Цього циклу не болять взагалі, але судячи з графіку і температури овуляції в мене теж не було, і прогестерон так собі.
    Питання: чи можна повязувати біль в грудях (у другій фазі) і його рівень з рівнем прогестерону у другій фазі?
     
  20. Selesta

    Selesta New Member

    Відповідь: Болять груди

    що тепер робити коли біль зникла але кісти залишаються??? Мастодінон призначають вкупі з чимось?