Болять груди

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Bluemchen, 3 Листопад 2009.

  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Теж фіброзно-кістозна.
     
  2. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Болять груди

    В мене боліли груди- приймала Тазалок- почитайте інструкцію. Мені дуже допомагав, бііль минав, препарат повністю натуральний в межах 70 грн флакон.
     
  3. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Болять груди

    Мені рік тому також ставили діагноз мастопатія, лікувалася три місяці, то помогло, дякувати Богу вже рік часу, все нрмально.
     
  4. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Болять груди

    також прописали Тазалок (рослинне,як тут вже писали, по факту - як заспокійливе дял організму)): 3 місяці+вітамінки С и Е (1 и 2 місяць)+ 1 місяць ще якісь заспокійливі таблетки. Сказав лікар, що це заспокійливе не для мене - а для організму.

    Була у Корпана. Хотіла подякувати грішми - відмовився. Сказав - найкраща подяка, щоб ми у цьому кабінет більше не зустрічалися :girl_smile:
     
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    дівчата, прошу поради
    Отже, вже третій місяць п*ю Тазалок (призначав лікар (Слобода) мені для внормування циклу, бо був 35 і більше днів після літа + О на 20 і пізніше день). Цикл ніби став коротший, до 33 днів, О на 15 дц.. Для мене то супер, бо хоч трохи став наближеним до того, як книжка пише.
    Але вже з 13-15 дц починають боліти груди, причому чим ближче до М - тим сильніше. Стають болючі, тверді, збільшились в розмірі.
    Так було минулого місяця, але починали боліти десь тиждень до міс.
    А зараз - 24 дц, О була бл.15 дц., а груди так болять, ніби вже завтра мають міс.початись..
    не знаю, чи це - Тазалок так мені зробив.. може таке бути?
    ще в 1 фазі циклу він призначив пити чай з шишок хмелю. теж вже 3 місяці пропила.
    Хотіла піти на узд грудей, але у Слободи вимкнений телефон - мабуть, за кордоном..
     
  6. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Коли не пила Тазалок, то груди боліли дуже(в мене мастопатія). А коли курс проходжу, то не болять ні груди, ні живіт коли місячні. Моя порада зробити ультразвук, і подивитися чи все добре.
     
  7. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Болять груди

    про всяк випадок зробіть тест. Місячні- це ще не відсутність вагітності. Тазалок і вагітність не сумісні.

    Від тазалоку навпаки перестає боліти - він нормалізує гормони+знімає тонус з судин і т.д.
     
  8. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    дякую, та для тесту ще рано, та й не планували цього місяця, бо то чоловік у відрядженні був, то я. але груди так боліти і не перестали, хотіла піти на узд, пішла на Короленка, але там мені сказали, що треба його робити до 10 дц, бо пізніше не інформативне.. ну а зараз в мене 27 дц, груди далі болять, чутливі, збільшились і такі ніби "набухші". Слободи телефон не відповідає, так що чекаю поки М і появи лікаря, тоді піду. Тазалок на 4 дні пити перестала, але груди всерівно боліли. Зараз знову почала пити..
    А от ще питаня - почала в 2 фазі МЦ пити віт.Е - від нього такої реакції не може бути? В інструкції про такий побічний ефект не пише нічого, ну та й інших причин наразі не знаходжу..
     
  9. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Болять груди

    ні. але пити його не можна частіше ніж по 1 т. двічі на день
     
  10. Lynx

    Lynx Member

    Відповідь: Болять груди

    Я вітамін Е п"ю якраз щоб біль в грудях зніти. Помагає.
     
  11. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    п*ю віт.Е 1 табл. через день починаючи з 2 фази МЦ.
    До того ніколи не пила Тазалоку і вітаміну Е то груди практично ніколи раніше так не боліли, хіба ставали досить відчутні.. Трохи за 5-6 днів перед місячними..
    Тазалок призначали для внормування циклу ..
    А цей місяць то капець якийсь - від самої О...
     
  12. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Болять груди

    не переживайте - так і має бути. Тазалок нормалізує МЦ і підсиллює відчуття - можна чітко відчути коли О.

    Боліти груди можуть не тільки через МЦ. Це може бути наслідком протягу (часто вивішуєте білизну на балконі "роздягненою"), удару, навіть притискання
     
  13. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Болять груди

    А ви не хочете піти до ще якогось спеціаліста? Не знаю вашого лікаря, але по власному досвіді знаю, що не кожен "професор" - супер-лікар.
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, хто стикався з хворобою Мінца? Бо поставили свекрусі діагноз, але конкретного лікування не запропонували. Переживає страшно, не знає що робити.... :sad:
     
  15. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    А в мене болить душа і весь час хочеться плакати..... ліки від такого є? думаю ні. (
     
  16. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Болять груди

    Якщо це чітко пов"язане з місячним циклом (напр.ПМС), то ліки є. Наприклад, ци-клім або тазалок або т.п., у важких випадках - гормонотерапія, найчастіше використовують низькодозовані КОК. Гормони перестають різко "скакати" і настрій внормовується.
    Якщо ж таке постійно - до психотерапевта, може, обійдеться самою психотерапією, без ліків. А ліки від цього теж є.
     
  17. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Болять груди

    мала мені наступила на грудь.
    вірніше натисла рукою, навалившись всім тілом, біль була жахлива, я аж закричала.
    Пройшло пару днів, вчора відчула нагрубіння, пече, почервоніння зверху, синяк обширний проглядається. Але болить надалі, досить відчутно.
    До лікаря гнати, чи щось прикласти, чи перше й друге?
     
  18. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    я б обрала такий варіант + узд (загалом я кожні два-три роки стараюся робити в мамологічному кабінеті)
     
  19. MissO

    MissO Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Дівчата, нагадайте мені, яв ви п'єте Тазалок, бо мені якось призначали при мастопатії, я його пила і мені стало краще. Груди перестали боліти і я перестала його пити. А зараз знову поболюють і я його знову сама собі приписала. Здається пила по 30 крап. 3 рази в день до їжі, чи я помиляюсь? Як п'єте ви?
     
  20. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Болять груди

    Де найкраще робити УЗД грудей (порадьте хорошого спеціаліста), може хто був недавно і має свіжі враження? І ще тут читала десь, що потрібно йти на УЗД тільки в певні дні, так? Скільки то коштує зараз?
    Щось періодично поколює ліву сторону лівої груді. Іноді буває якесь ниття, чи то поколювання - але кожного разу в різних місцях. Чи то від остеохондрозу, чи що. Боюсь думати про інше..