Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Slavchyk, 28 Серпень 2007.

  1. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я вже тиждень займаюсь бодіфлексом . Результатами помаленько але проявляються. Але пропускаю інколи ввечері інколи зранку ((.
    Мої обєми : були зараз
    ОГ - 99 см 98
    ОТ - 80 см 76
    ОТ (низ)- 96 см 94
    ОБ - 112 см 111
    ОН - 66 см 64
    ОР - 31 см 31
    Дівчатонька приєднуйтесь !
     
  2. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    в мене є книжка радянських часів угорського видавництва "Поміч господині" (чи якось так, рік 68), то там в кінці книжки багато вправ з йоги (воно ж, по-ходу, бодіфлекс))). Колись активно займалась, каюсь, просто робила вправи і не зважала на дихання, але результат був - підтягнуте, струнке тіло. Тепер, певно, візьмуся вже й за дихання))
     
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Ого, нічого собі результати. Не кидайте! Як на перший тиждень - супер. А по якому відео ви займаєтесь?
    Я займаюсь по "Бодіфлекс з Корпан".
    Я займаюсь вже 10 тиждень, то талія вже не худне. Зупинилась вже 3 тижні без змін. Наразі, результати видно: талія - 6 см, бедра - 5 см. Загалом за перші тижні втрачала по 1 см. Тепер по 0,5 см чи взагалі без змін.
     
  4. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Це ж нормально- xуднете, тоді стояк, тоді знов мінус
     
  5. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    ой , я шось останнім часом розлінилась , минулий тиждень робила через день від вчора знову розпочала )) Так я роблю по Корпан
     
  6. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    є на ютубі? зараз читаю/дивлюся, вивчаю теорію. Все класно, але з дихалкою мам проблему(( треба якось зібратися (в темному куточку) і продемонструвати як дихати))
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    в нас сьогодн на заміні з каланетики була дуже кльова тренер що поєднувала каланетику з бодіфлексом , отого "лева" мені ніяк не вдавалось зробити (ще ті зеркала повсюду ггг) але її слова про те що бодіфлекс розправляє мімічні зморшки і підтягує шкіру мене дуже зацікавили особливо про друге підборіддя, я його ще не маю але то "родинний атрибут" тому дуже боюсь
    вирішила теж нет полистати бо правильно дихати мені не дуже добре виходить:dntknw:
     
  8. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    А скільки той стояк триватиме?:girl_smile:
     
  9. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    я з якогось іншого сайту дивлюсь там є всі уроки по черзі. Ой дівчатка то треба демонструвати в дуже темному куточку ))))

    я не знаю ті дні народження , запустила всьо і дієту і тренажерний зал і бодіфлекс. Від вчора відновила ну не знаю чи на довго мене вистачить , бо в мене знову стояк (( від цього опучкаються руки. Думаю може ще на якусь акваеробіку записатись замість тренажерного )))
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    лови:
    http://www.youtube.com/watch?v=yBlPrWWivro
    http://www.youtube.com/watch?v=YN75QRSuBqs&feature=related
    маю талію 65см (орієнтуюсь по ній), маю довести до 60)) але не по ранішньому показнику (коли встаєш і міряєш), а по вечірньому))) після трудових-бойових буднів))
    хочу таку палку як в неї, можна зробити самій, але ЯКУ гуму туди присобачити??
     
  11. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Я вчилась дихати по цій Бодифлекс. Базовый курс. Часть 1. Техника дыхания. вроді доступно пояснює

    ---------- Додано в 12:28 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ----------

    талія саме швидше худне , в мене в бедрах проблеми і ногах (((
     
  12. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Чесно кажучи, результати вражають.:girl_impossible: Киньте ссилку, по чиїй методиці займаєтеся.
    Упс...вже побачила допис. Дякую.

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

    А в мене, найпроблемніше місце це - талія, буду надіятися на результат.
     
  13. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    мене надихнули дівчатка які дописувались на форумі у них просто феноменальні результати ))
     
  14. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    а дихати обов"язково так "істерично",як та пані в ролику? Бо щось кожен раз, як вона вдихала- я аж здригалася. Чи можна менші ефекти застосовувати? Система виглядає дуже прикольною, але якщо я так подихаю, то до нас сусіди збіжаться...
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    обов*язково)) тут дівчина якраз розповідає про дихання
    http://www.youtube.com/watch?v=OrDFHDcPefA
     
  16. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    можеш кинути в ПП лінк на фото, бо знайшла фото по -60, а по бодіфлексу - ні(
     
  17. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Так-с... розпочала я працювати за методикою Грір Чайлдерс, вправи роблю зранку на голодний шлунок, займає в мене близько 1 год, бо переважно заглядаю в книжку, що і як робити...трохи маю сумніви чи правильно дихаю;) Сьогодні був другий день, болять всі м`язи, але надіємося на результат:girl_wink: Є в мене запитання, чи вистачає цього комплексу, який є в книжці, чи потрібно додавати щось нове?
     
  18. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    я фото не пам'ятаю чи бачила , я про звіти по результатах в см

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:49 ----------

    ого , так у Вас взагалі мають бути приголомшливі результати )) я роблю лише по 15 хв зранку і ввечері. На перший час я думаю цього б мало точно вистачити ))
     
  19. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    На днях купила книжку в переході за 10 грн. Зараз нишпорю в неті всяку відео-інфу. Перш ніж почати заняття, хочу переконатись що зроблю все правильно.
     
  20. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Бодіфлекс - дихаємо і худнемо

    Тут давала посилання на відео з Грір